چین پست پایین تر تعداد ویروس جدید, موارد, می گوید بسیاری از سرچشمه در ایران

چین می گوید که تقریبا همه جدید خود را تایید کرد coronavirus موارد خارج از مرکز شهر ووهان سرچشمه گرفته و در خارج از کشور از جمله بسیاری از کسانی که وارد پروازها از ایران.

مقامات در 7 مارس گفت: سرزمین اصلی چین تا به حال 99 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس برای بعد از 143 موارد یک روز زودتر و با کمترین روزانه تعدادی از ژانویه 20,

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت که در خارج از مرکزی هوبئی استان وجود دارد که 25 جدید تایید موارد گزارش شده در مارس 6, که 24 آمد از خارج از چین است.

آن را گفت که بسیاری از آنها در شمال غربی گانسو استان از قرنطینه مسافرانی که وارد استان لانژو در پروازهای تجاری از ایران از ماه مارس 2 تا 5 مارس.

پایتخت پکن گزارش چهار مورد جدید — سه آمد که از ایتالیا.

برای دومین روز در یک ردیف وجود دارد عفونت های جدید در هوبئی خارج از ووهان مرکز استان.

آخرین موارد را انباشته تعداد تایید عفونت در سرزمین اصلی چین به 80,651.

مرگ و میر مربوط به COVID-19 ویروس در سرزمین اصلی چین افزایش 28 روز به کل 3,070.

در روزهای اخیر میزان عفونت های جدید افزایش یافته است بالاتر در خارج از چین از این کشور که در آن آغاز شده است.

ایران و ایتالیا همراه با کره جنوبی شده است که سخت ترین ضربه کشورها است.

ایران در مارس 6 گفت: مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته بود به 124 نفر از جمله معاون سابق وزیر امور خارجه که بنا به گزارش ها پس از آلوده شدن.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpur گفت: 17 تا به حال جان بیش از گذشته 24 ساعت در حالی که بیش از 1000 شد علاوه بر این تشخیص به عنوان مثبت برای ویروس, آوردن مجموع به بیش از 4700.

بازارهای جهانی سهام شده اند ضرب و شتم بیش از 10 روز گذشته آمریکا از یک رکود اقتصادی به دلیل کاهش تقاضای مصرف کننده و مسافرت از آنجا که از virus.

با گزارش رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>