چین متوقف نمی ویروس ‘سرد’ خارج ووهان

در سخنان در مورد SARS-CoV-2, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه گفت که چین “را متوقف کرده آن را سرد” از پخش از ووهان به دیگر نقاط چین “اما آنها متوقف نمی آن سرد از آمدن به ایالات متحده و اروپا و بقیه جهان است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام که “کمی عجیب و غریب ایران” امیدوار کننده به دنبال پاسخ.

اما چین متوقف نمی coronavirus از گسترش از ووهان که در آن سرچشمه به سایر نقاط چین است. تعداد موارد گزارش شده و مرگ و میر در شهرهای بزرگ چین خارج ووهان شده اند به مراتب پایین تر از اعداد در بسیاری از شهرهای امریکایی و اروپایی در, اما چین نیز در زمان اقدامات شدید به سرعت گسترش این بیماری است که ایالات متحده نیست.

در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است به اشتباه این باورند که چین متوقف پرواز از ووهان به بقیه از چین ادامه دارد در حالی که اجازه می دهد تا پرواز از ووهان در سراسر جهان از جمله ایالات متحده اما به ما نوشت که دقیق نیست ،

اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به توقف پروازهای اما به سادگی گفت: چین به طرز مشکوکی نشده است آمار به عنوان سخت coronavirus به اروپا و آمریکا

در یک فاکس نیوز مصاحبه رادیویی در ژوئن 3 مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید چرا coronavirus که بیرون آمد از ووهان “نمی رفتن به چین رفتم ولی به بقیه جهان” از جمله ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس نسبت آن را به هدفمند عمل توسط چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, ژوئن 3: و من از این “چرا ووهان آن بیرون آمد ووهان. چرا از آن است که آن را نمی رفتن به چین رفتم ولی به بقیه جهان است ؟ از آن به اروپا رفت. آن را به جهان است. آن را به ایالات متحده رفت. اما آن را نمی رفتن به پکن. آن را نمی تواند به سایر نقاط چین است. آنچه را که همه چیز در مورد ؟ پس چگونه می آیند به آنها اجازه دهید آن را بروید به جهان اما آنها نمی اجازه دهید آن را به چین است. که کمی عجیب و غریب معامله در رفتن وجود دارد.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 8 مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده مشابه نظرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن, ژوئن 8: و به شما می گویند “چگونه در ووهان که در آن آغاز شده …” و آنها بسیار بد — آنها در بد مشکل است. اما آن را نمی رفتن به هر بخش دیگر. آن را نمی رفتن به پکن. آن را نمی تواند به سایر نقاط چین است. سپس به شما می گویند “چگونه از آن بیرون آمد به اروپا و جهان به ایالات متحده است ؟ پس از آن رفتن نیست به چین; آنها را متوقف و آن را سرد. آنها می دانستند که این یک مشکل است. اما آنها نتوانستند آن را متوقف کند سرد از آمدن به ایالات متحده و اروپا و بقیه جهان است. کسی به این سوالات را بپرسید و ما را به پاسخ.

بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد چین در پاسخ به کروناویروس و این که آیا رهبران آن عنوان تهدید یا نکردن اطلاعات از جهان مقامات بهداشتی. در عمق گزارش از آسوشیتد پرس در ژوئن 3 به این نتیجه رسیدند که چین با تاخیر انتشار کوروناویروس اطلاعات به سازمان بهداشت جهانی از جمله توالی ژنوم ویروس. و این مقاله گفت: این عدم شفافیت آمد و در یک زمان بحرانی که در آن ممکن است ممکن است برای تغییر مسیر از coronavirus مرگ و میر.

اما تهمت و ادعا می کنند که چین قادر به متوقف کردن کروناویروس “سرد” از گسترش خارج ووهان به سایر نقاط چین است نادرست است.

موارد خارج ووهان

با توجه به سازمان بهداشت جهانی داده بودند 81,048 موارد تایید شده در چین از COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 virus همانطور که از 15 مارس. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق این موارد بودند در هوبئی استان که شامل ووهان وجود دارد 13,254 موارد خارج هوبئی (از جمله 119 افرادی که فوت کرد). همانطور که برای پکن به طور خاص است که رئیس جمهور ذکر شده وجود دارد 442 مورد تأیید و هشت مرگ در 15 مارس.

همانطور که در تاریخ چین به رهبری جهان تا کنون در تعداد موارد تایید شده در حالی که ایالات متحده در حال 5,702 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Coronavirus مرکز منابع. به عبارت دیگر در آن زمان وجود دارد بیش از دو برابر تعداد تایید coronavirus موارد در چین و خارج هوبئی از وجود دارد در ایالات متحده آمریکا

در هفته بعد این تصویر به طور چشمگیری تغییر با موارد در اروپا و ایالات متحده فزاینده به سمت بالا و سبقت تعداد موارد تایید شده در چین (که در آن آمار و ارقام باقی مانده است نسبتا ثابت).

ما باید توجه داشته باشید که برنده شده است را مورد سوال قرار داده و در مواردی که از چین است. به عنوان ایالات متحده شمارش چین پیشی گرفت و بعد از آن در ماه مارس, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اعداد ایالات متحده شد “ادای احترام به آزمایش ما” و او را مورد پرسش صحت آمار و ارقام که از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 26: شما می دانید شماره یک شما نمی دانید که آنچه در این شماره ها در چین است. چین می گوید شما اعداد و من از صحبت کردن با رئیس جمهور یازدهم امشب, به اعتقاد من, و ما باید یک مکالمه خوب من مطمئن هستم. اما شما فقط نمی دانم شما می دانید چه هستند.

تهمت نیست به تنهایی در شک چین گزارش داد آمار و ارقام. یک مطالعه از دانشگاهیان در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی منتشر شده در مجله لانستنشان داد که تغییر مورد تعاریف COVID-19 توسط مقامات چینی منجر به عمده undercount در اوایل شیوع. با توجه به تحقیقات خود اگر چه چین گزارش در مورد 55,500 موارد تایید شده در فوریه. 20 به احتمال زیاد تعدادی از عفونت در آن تاریخ بود و چهار بار به عنوان بالا.

حتی هنوز تایید موارد در ایالات متحده به مراتب پیشی گزارش تعداد موارد در چین است.

در ژوئن 9 به عنوان تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده نزدیک 2 میلیون تعداد موارد گزارش شده در چین — بیش از 84,000 از جمله 594 موارد و نه مرگ و میر در پکن — تا به حال افزایش یافته است بسیاری از این گزارش رقم در اواسط ماه مارس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان می گویند دلیل است که کمتر نابکار از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نشان می دهد.

با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله لانست در مارس 8, کشور چین اجرا “عظیم عمومی مداخلات بهداشتی” در اواخر ماه ژانویه است که کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. کسانی که اقدامات کار محققان به این نتیجه رسیدند. “یافته های ما از مدلسازی تاثیر ارزیابی نشان می دهد که این بسته جامع غیر دارویی مداخلات چین متعهد از جمله اجتماعی فاصله و جمعیت رفتاری تغییر قابل ملاحظه ای کاهش می یابد توانايی انتقال از COVID-19 سراسر کشور” نویسندگان نوشت.

در Jan. 23 چین تحمیل شدید محدودیت های مسافرتی در ووهان توقف قطار و سفر هوایی از شهر شلوغ از 11 میلیون نفر است.

در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه تهمت شناور ناقص نظریه که چین همچنان اجازه پرواز از ووهان به شهرهای غربی در حالی که مسدود کردن پروازها به شهرهای دیگر در چین است. به طور خاص رئیس جمهور ادعا کرد که چین متوقف سفر از ووهان به دیگر نقاط چین حتی آن را به عنوان اجازه پرواز از ووهان به اروپا و آمریکا اما به ما نوشت که دقیق نیست.

هیچ شواهدی وجود ندارد هر پروازهای تجاری چپ ووهان غربی مقصد پس از Jan. 23 به غیر از برخی از بازگشت پروازهای چارتر با دولت های خارجی مانند ایالات متحده پرواز برای تخلیه شهروندان آمریکایی از جمله دیپلمات ها و خانواده های آنها.

نیال فرگوسن استاد دانشگاه هاروارد که برای اولین بار مطرح شده سوال در مورد چین پرواز از ووهان به مقاصد بین المللی بعد از آن خود را به روز رسانی ستون به اذعان کرد که اطلاعات پرواز را تایید نمی کند که چین ادامه داد: اجازه می دهد تا پروازهای تجاری به مقصد بین المللی از جمله ایالات متحده پس از Jan. 23. و تحقیقات بیشتر توسط فرگوسن به این نتیجه رسیدند که در حالی که نیم دوجین پروازهای چپ ووهان برای مقصد در آسیا و خارج از چین “تنها اعضای خدمه به نظر می رسد شده اند سرنشین این پرواز تایید … [ing] که مقامات جلوگیری از شهروندان چینی از پرواز از ووهان به مقصد خارجی پس از ژانویه 23.”

علاوه بر قفل کردن ووهان چین در همان زمان تصویب “سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات و تحرک محدودیت” در بسیاری از بزرگترین شهرهای چین, با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله لانست. مدارس تعطیل شد و “تنها ساکنان اجازه داده شد تا وارد مسکونی جوامع ماسک صورت با ماندگاری ساخته شده اجباری و غیر ضروری خدمات اجتماعی تعطیل شد.”

در مقابل تهمت صادر شده “Coronavirus دستورالعمل برای امریکا” برای زیر 15 روز در تاریخ 16 مارس (نزدیک به دو ماه پس از چین اعلام کرد اقدامات) که در آن او می خواست “همه آمریکایی ها از جمله جوان و سالم [به] کار به شرکت در تحصیل از خانه زمانی که ممکن است. اجتناب از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر. جلوگیری از اختیاری سفر. و اجتناب از خوردن و نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی.” این دستورالعمل ها — که بعدها تمدید آوریل 30 — نمی شد ، متعدد متحده, اما, انجام, موضوع اجباری سفارشات از جمله مدرسه و غیر ضروری کسب و کار تعطیل. کارشناسان قانون اساسی گفت: آمریکا نه رئیس جمهور باید از این قدرت برای چنین stay-at-home سفارشات.

در مارس 3 coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معرفی شد که آمریکایی ها پوشیدن پارچه یا پارچه ماسک برای محدود کردن گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که CDC توصیه شد “داوطلبانه چیز است.”

“شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست که برای انجام آن ناروا” گفت. “من انتخاب نمی به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهید و این خوب است.”

CDC گفت: توصیه آمد و به عنوان مطالعات جدید نشان داد: “بخش قابل توجهی از افراد مبتلا به کروناویروس فاقد علائم (‘بدون علامت’) و حتی کسانی که در نهایت دچار علائم (‘قبل از علامت’) می تواند انتقال این ویروس به دیگران قبل از نشان دادن علائم است.”

“یک پارچه صورت پوشش در نظر گرفته شده است برای محافظت از پوشنده لباس است اما ممکن است به جلوگیری از گسترش ویروس از پوشنده لباس به دیگران” به روز شده در سایت CDC در حال حاضر بار خوانده شده. “این خواهد بود به ویژه مهم است در صورتی که کسی آلوده است اما آیا علائم است.”

گفت: ما به عنوان اوایل چین برقرار اجباری ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی در اواخر ماه ژانویه است. آن را نیز تصویب سختگیرانه stay-at-home سفارشات.

تحقیقات از دانشگاه کلمبیا اپیدیولوژی ارسال شده در اواخر ماه مه به این نتیجه رسید که ایالات متحده تاخیر در اجرای اجتماعی فاصله هزینه زندگی. با توجه به برآورد خود, اگر, اجتماعی, فاصله اقدامات تا به حال اجرا شده فقط یک هفته قبل از آنها در اواسط ماه مارس در مورد 36,000 کمتری از مردم فوت کرده اند; و اگر چنین اقداماتی تا به حال اجرا شده است دو هفته قبل در مورد 54,000 کمتری از مردم فوت کرده اند.

جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی که رهبری این مطالعه گفت: ما مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد چین متوقف کردن ویروس سرما در آن کشور خود را در حالی که اجازه می دهد آن را به “بیرون رفتن به جهان” هستند و “پوچ و برجسته خود ما و عدم توانایی در کنترل ویروس.”

“اگر ما بر این باورند مورد مرگ و شماره های آینده از چین, پس از آن تفاوت ها با توجه به اثربخشی کنترل است که چین تحمیل” شمن گفت: در یک ایمیل. “چین یک رژیم استبدادی آنها تعطیل سفر در ژانویه 23rd و از ووهان و در نهایت قرار داده و 750 متر شهروندان در سراسر کشور تحت اجرا پناهگاه در محل. این اختلال در انتقال و سوار باروری تعداد و بروز کردن.

“دولت ساخته شده است برنامه های است که شهروندان چینی باید با استفاده از به دست آوردن دسترسی (با اسکن QR) به نقاط مشترک (اتوبوس ها و مغازه ها و غیره.)—افراد باید برای اسکن در همه جا آنها بروید در حال حاضر و اسکن و سپس بار خوانده شده یک رنگ نشان می دهد که آیا فرد می توانید وارد کنید,” او اضافه شده است. “آنها انجام غربالگری و متوسط چک در نرخ های بسیار بالا قرنطینه ورودی مسافران جدا عفونت و استفاده از این برنامه برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض عفونت و اگر قرنطینه آنها. آنها با استفاده از تکنولوژی و استبدادی قدرت برای کنترل ویروس. ما انجام می دهند نه.”

یک مطالعه اخیر – که پذیرفته شده برای انتشار در طبیعت – در اثر بیماری همه گیر کنترل سیاست های تصویب شده توسط کشورهای مختلف به این نتیجه رسیدند که غیر دارویی مداخلات تا حد زیادی کاهش می یابد تعدادی از عفونت. برای چین این گروه تحقیقاتی تخمین زده می شود وجود دارد در مورد 465 بار تعداد موارد تایید شده اگر “بزرگ مقیاس ضد سرایت سیاست نشده بود مستقر شده اند.” برای ایالات متحده برآورد شد که موارد تایید شده اند 14 برابر بیشتر اگر نه برای آن سیاست مداخلات.

“سازگار با فرایند مبتنی بر شبیه سازی COVID-19 عفونت تجزیه و تحلیل ما از سیاست های موجود نشان می دهد که به ظاهر کوچک و تاخیر در استقرار خط مشی به احتمال زیاد تولید می شود به طور چشمگیری متفاوت سلامت” نویسندگان نوشت.

دوباره مقدار هنوز به یاد در مورد چین در پاسخ به کروناویروس و چه آن را ابلاغ به مقامات بهداشت. اما بر خلاف تهمت ادعای ویروس را گسترش خارج ووهان به سایر نقاط چین با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط مقامات چینی (که برخی از کارشناسان معتقدند به undercounts).

که این ویروس از او به عنوان به طور گسترده ای در چین به عنوان آن را در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است که تا حد زیادی ناشی از اقدامات انجام شده توسط دولت چین برای کنترل گسترش آن ، اروپا و آمریکا و کارشناسان گفت: نه پیاده سازی اقدامات به عنوان دقیق به عنوان چین انجام داد و آنهایی که آنها را پیاده سازی نمی شد و به تصویب رسید به عنوان اوایل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de