چین و میر افزایش به 490 ژاپن تایید 10 نفر در کشتی

پکن (AP) — مرگ و میر ناشی از یک ویروس جدید رز به 490 در سرزمین اصلی چین روز چهارشنبه در حالی که موارد جدید در یک کشتی کروز در هنگ کنگ و تایلند نشان داد که گسترش روز افزون شیوع و توجه دوباره به سمت حاوی آن است.

ده نفر از کشتی کروز آزمایش مثبت و گرفته شده بودند به بیمارستان و در حالی که همه 3,700 خدمه و مسافران کشتی خواهد بود قرنطینه در هیئت مدیره به مدت 14 روز وزیر بهداشت Nobukatsu کاتو گفت. تست های بیشتر در حال انتظار.

در هنگ کنگ و بیمارستان و کارگران قابل توجه تقاضا به مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل به دفع این ویروس اما چهار مورد جدید بدون شناخته سفر به سرزمین اصلی نشان می دهد که بیماری در حال گسترش است به صورت محلی در این سرزمین است.

رشد caseload “نشان می دهد خطر قابل توجهی از جامعه انتقال” و می تواند حاکی از یک “مقیاس بزرگ” شیوع گفت: Chuang Shuk-kwan از بیماری مسری شعبه در مرکز بهداشت و درمان حمایت می کند.

بیمارستان ها در هنگ کنگ گفت: آنها تا به حال به قطع برخی از خدمات با توجه به اعتصاب کارگران’ غیبت. بیش از 7000 پیوست اعتصاب روز شنبه با توجه به بیمارستان اقتدار کارکنان داد که اعتصاب سازمان.

خاک را محاصره رهبر, کری لام با انتقاد از اعتصاب و گفت: دولت انجام شد همه از آن می تواند به محدود کردن جریان از مردم در سراسر مرز. تقریبا تمام زمین و دریا ها بسته شده اند اما قابل توجه کارگران می خواهید آن را خاموش به طور کامل.

“خدمات مهم و بحرانی عملیات متاثر شده اند,” لام به خبرنگاران گفت:. “بنابراین من جذاب برای کسانی که در حال بدست گرفتن بخشی در این عمل: بیایید قرار دادن منافع بیماران و کل نظام سلامت بالاتر از همه چیزهای دیگر.”

با کانون شیوع ووهان قطع با راه آهن و هوا و جاده به تلاش برای مهار این ویروس در ایالات متحده و دیگر کشورها سازماندهی بیشتر پرواز برای تخلیه شهروندان خود را هنوز هم در مرکز شهر چینی.

آخرین سرزمین اصلی چین و ارقام نشان داد افزایش 65 مرگ و میر, از روز گذشته همه جدید و میر ناشی از ووهان. تعداد موارد جدید افزایش یافته و به 24,324 ظهور 3,887 از روز قبل. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

برای درمان هزاران نفر از بیماران چین با عجله به ساخت بیمارستان و تبدیل یک, ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی در ووهان.

بيماران در حال نقل مکان به یک خانه جدید, 1,000-تخت بیمارستان پیش ساخته با بخش ها و اتاق انزوا. 1500 تخت بیمارستان نیز به خصوص ساخته شده است باز می شود در روز. بيمارستان ساخته شده از تبدیل فضاهای عمومی برای درمان بیماران با علائم خفیف را در مجموع 3400 تخت تختخواب تاشو ساده قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

یک انسان نیش بن گفت: او را دیدم بخش خیلی شلوغ در طول سفر به این شهر No. 5 بیمارستان در روز شنبه است که برخی از بیماران مجبور به نشستن بر روی زمین است.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران آن را به سر می برند” Fang آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گرفته شده بود از خانه خود و در مواجهه با پلیس پس از او نوشته شده تصویری از آنچه او را دیدم آنلاین.

این 10 مورد را تایید کرد که کشتی کروز مطرح شده است که کشور در مجموع به 33 نفر. آنها در میان 273 نفر تست شده چرا که آنها تا به حال سرفه یا تب که علائم ویروس یا تماس نزدیک با یک مرد که خاموش کردم کشتی در هنگ کنگ و آلوده شد.

برخی از آزمایشات هنوز در انتظار است. انتقال به هر شخص مشخص نیست و ممکن است دیگران را بدست ویروس زمانی که آنها خاموش کردم کشتی در بندر تماس در ویتنام و تایوان و Kagoshima و اوکیناوا. کشتی بازگشت به یوکوهاما در نزدیکی توکیو دوشنبه.

تایلند تایید شش بیشتر موارد شنبه, بالا بردن مجموع آن به 25. دو موتور سیکلت رانندگان تاکسی که رانده بود برای گردشگران چینی است. قبلا یک راننده تاکسی نیز مبتلا به این ویروس است. موارد مربوط زیرا آنها نشان می دهد این ویروس گسترش می تواند به راحتی بین مردم کمتر شده است مشکوک.

دکتر دیوید Heymann که رهبری سازمان جهانی بهداشت در واکنش به شیوع سارس گفت: آن را خیلی زود به بگویید که جدید coronavirus را به اوج اما که به نظر می رسد هنوز هم در حال افزایش است.

او گفت: افزایش های اخیر چین caseload است تا حدودی به دلیل شمارش گسترش یافت به موارد خفیف تر نه تنها افراد مبتلا به ذات الریه. آن است که هنوز به عنوان یک بیماری همه گیر و یا در سراسر جهان شیوع آن که تعریف می کند به عنوان پایدار انتقال در حداقل دو مناطق جهان.

Heymann گفت: به عنوان ویروس جدید شروع به گسترش فراتر از چین دانشمندان به دست آوردن درک بهتر از آن است. “آنچه ما را ببینید که واضح تر تاریخ طبیعی بیماری,” او گفت: به عنوان کسانی که در معرض ویروس “در حال ترسیم و تماشا بسیار نزدیک است,” او گفت:.

با این وجود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست کشورهای خارج از چین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در عفونتهای گفت: اطلاعات دقیق ارائه شده در تنها 38 درصد از موارد است. “بدون اطلاعات بهتر آن را بسیار سخت برای ما به ارزیابی میزان شیوع در حال تحول است و یا آنچه که تاثیر آن می تواند داشته باشد و برای اطمینان از ما در حال ارائه مناسب ترین توصیه.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده آلیس فونگ در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت