فرزندان آذربایجان از عربستان به دست آورد, خواص لوکس در بریتانیا بررسی می یابد

فرزندان آذربایجان رئیس پیشین امنیتی را به دست آورد تعدادی از خواص لوکس در بریتانیا از جمله 21 میلیون دلار در لندن یک تحقیقات نشان داد.

رئیس جمهور آذربایجان الهام علی اف اخراج امنیت ملی وزیر الدار Mahmudov در سال 2015. هیچ دلیلی داده شد برای اخراج او توسط مقامات در روغن غنی از سابق اتحاد جماهیر شوروی جمهوری.

در حال حاضر مشتری فایل هک شده از کیمن بانک ملی در ماه نوامبر سال 2019 و سپس آنلاین منتشر شده نشان می دهد که Mahmudov خانواده ساخته شده است حدود 111 میلیون کسب و کار و اموال امپراتوری.

مشترک بررسی اطلاعات به بیرون درز با خبرنگاران از سازمان جرم و جنایت و فساد, گزارش, پروژه, سرمایه گذاری, کشف و شفافیت بین المللی نشان می دهد که تقریبا تمام دارایی های به دست آمده بودند از طریق شرکت های مرتبط Mahmudov پسر انار, 36, و, دخترش, Nargiz Mahmudova, 31.

در میان خواص به دست آورد توسط خواهر و برادر بودند بلوک های اداری در شهرهای ساحلی از پول و بورنموث به ارزش حدود 16.7 میلیون, با توجه به تحقیقات.

Eldar Mahmudov lost his ministerial post in 2015.


الدار Mahmudov خود را از دست وزرا پست در سال 2015.

این تحقیقات همچنین نشان داد که انار Mahmudov دارای اعمال به چهار طبقه, ملک خریداری شده برای حدود 21.4 میلیون نفر در Knightsbridge یک مجلل محله در لندن است.

در 2018, انار Mahmudov را mother-in-law, Zamira shams nahar که در لندن زندگی می کردند پیدا شد به صرف بیش از 21 میلیون دلار در لوکس فروشگاه Harrods بیش از یک دهه.

در ماه فوریه shams nahar از دست او درخواست تجدید نظر در برابر حکم دادگاه به فاش کردن منبع از پول خود را. او هدف از بریتانیا برای اولین بار غیر قابل توضیح ثروت سفارش (UWO).

وکلای انار و Nargiz Mahmudov گفت: سرمایه گذاری, کشف که خانواده ثروت می توان به جد اصلان Ashurov که ثروت خود را ساخته شده در قرن 19.

آنها گفتند خواهر و برادر دارایی شد همه به درستی ثبت شده و اختصاص.

این تحقیقات همچنین نشان داد که Mahmudovs نیز خواص خود و شرکت در اسپانیا و لوکزامبورگ و لیتوانی.

با گزارش گاردین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de