تحقیقات توسط آسوشیتد پرس نشان داده است که سوء استفاده جنسی از کودکان توسط اسلامی روحانیون گسترده در مدارس مذهبی در پاکستان, که در آن بسیاری از کشور فقیرترین مطالعه است.

AP مستند به موارد سوء استفاده از طریق ده ها تن از پلیس گزارش و مصاحبه با مقامات اجرای قانون پزشکان و سوء استفاده از قربانیان و بستگان خود را.

یک قربانی 8 ساله Yaous از راه دور, شمال, Kohistan منطقه گفت: چگونه آخوند در Mansehra مدرسه مذهبی برداشت دست خود را کشیده و او را به یک اتاق قفل شده است و درب هنگامی که دانش آموزان دیگر رفته بود.

پسر برگزار شد زندان برای دو روز و raped بارها و بارها تا زمانی که او بیمار روحانی می ترسید او خواهد مرد و او را به بیمارستان AP گزارش با استناد به پسر بستگان و دکتر.

در بیمارستان معاینات توسط پزشک فیصل Manan Salarzai نشان داد و تکراری ضرب و جرح. روحانی از بازداشت شده است.

یکی دیگر از قربانی 11 ساله مصباح از پنجاب گفت که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک روحانی که تدریس کلاس های مذهبی به دختران جوان در مسجد روستا.

“او به طور ناگهانی از من برداشت و کشیده و من را به نزدیکی اتاق. من جیغ و فریاد و گریه” کودک یاد می آورد.

مصباح بود و نجات توسط عموی او محمد Tanvir که شنیده ام فریاد از داخل مسجد و شکست درب پایین AP گزارش شده است. روحانی بازداشت شد اما بعدا به قید وثیقه آزاد شد.

مقامات پلیس به اسوشیتد پرس گفت که سوء استفاده جنسی از کودکان توسط روحانیون شایع در پاکستان اما روحانیت همیشه فرار اعتقادات با وجود گزارش پلیس.

گروه های مذهبی که از نفوذ زیادی در پاکستان شده اند قادر به پنهان کردن سوء استفاده گسترده متهم قربانیان توهین یا افترا از اسلام است.

معاون سرپرست پلیس صادق بلوچ در این کشور در شمال غربی گفت: خانواده های قربانیان اغلب وادار به “غفور” روحانیون ترس شرم و ننگ در عمیقا محافظه کار جامعه است.

وجود دارد بیش از 22,000 ثبت نام madrasahs در پاکستان آموزش بیش از 2 میلیون کودک.

اما وجود دارد بسیاری از بیشتر ثبت نام مدارس مذهبی که به طور معمول در حال اجرا توسط ملاهای محلی در محله های فقیر جذب دانش آموزان با وعده از وعده های غذایی و مسکن رایگان.

در پاکستان وجود دارد هیچ مرکزی بدن از روحانیون است که بر madrasahs و نه است وجود یک قدرت مرکزی است که می تواند بررسی و یا پاسخ به اتهام سوء استفاده توسط روحانیون.

دولت نخست وزیر عمران خان قول داده است برای نوسازی درسی و madrasahs بیشتر پاسخگو است اما آن هنوز دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de