مقامات روسیه در قفقاز شمالی منطقه چچن را اصلاح سر خود را پس از منطقه استبدادی رهبر رمضان قدیروف را شعار آن را به عنوان یک راه برای مقابله با بسته شدن خدمات مانند خدمات آرایشگاه و آرایشگر مغازه ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات ساخته شده حرکت می کند پس از قدیروف قرار داده شده یک ویدیو در Instagram در آوریل 21, نشان دادن سر خود را کاملا تراشیده.

“توصیه من این است که همه اصلاح سر خود را به عنوان سالن زیبایی بسته هستند و خانواده ها نمی باید آرایشگران… اجداد ما را و مهمتر از همه این چیزی است که پیامبر [اسلام] را در شب از شنبه تا چهارشنبه” قدیروف گفت: در این ویدئو.

یک روز پیش در یک جلسه از coronavirus پیشگیری گروه از ساکنان محلی خواسته قدیروف برای باز کردن آرایشگری و چچن رهبر پاسخ داد که بهترین راه حل برای اصلاح سر.

پس از قدیروف تصویری به نظر می رسد در Instagram بسیاری از مقامات دولتی مأموران اجرای قانون و سایر نمایندگان مقامات محلی دنبال کت و شلوار قرار دادن عکس های خود را با سر تراشیده در اینترنت.

کرملین حمایت قدیروف, 43, حکومت فرار منطقه با مشت آهنین از سال 2007 سرکوب آزادی های عمومی و حقوق شهروندی در حالی که hounding مخالفان رژیم او هر دو در خانه و خارج از کشور.

کرملین منتقدان می گویند پوتین تبدیل شده است چشم خود را به اتهام نقض حقوق بشر و نقض قانون اساسی روسیه توسط قدیروف چرا که او متکی به شورشی سابق فرمانده به کنترل تمایلات جدایی طلب و خشونت در چچن سایت از دو ویرانگر شوروی سابق و جنگ و یک اسلامگرا شورش است که گسترش به دیگر عمدتا مسلمان مناطق در قفقاز شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de