خوشبینی محتاطانه در وال استریت و بازارهای ظهور با کمک امید

نیویورک (AP) — سهام پوش لرزان روز در وال استریت با سود جامد پنج شنبه, بازتاب خوشبینی محتاطانه در میان سرمایه گذاران است که اقدام اضطراری توسط دولت آمریکا و بانک های مرکزی را کوسن اقتصاد جهانی از یک بلندی رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نوسانات در بازار شد به طور قابل توجهی کمتر فرار از روزهای اخیر. شاخص Dow Jones Industrial Average تقریبا 200 امتیاز یا 0.9 درصد بوده است. S&P 500 با افزایش 0.5% پس از تندرست بین افزایش 2.9% و کاهش 3.3 درصدی زود است. که خواهد بود یک تغییر قابل توجه در زمان عادی اما شاخص تا به حال هشت روز مستقیم که در آن منعکس بالا یا پایین بین 4.9 درصد و 12 درصد.

بازار شده اند بنابراین به دلیل فرار سرمایه گذاران وزن افزایش احتمال رکود اقتصادی از یک سو در برابر, بزرگ, اضطراری, تلاش برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ، بازار رو بیشتر از هر روز پنج شنبه.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد 70,000 هفته گذشته بیش از حد انتظار در یکی از اولین نشانه از اخراج گسترده در سراسر کشور است. گسترده عصری اقتصاد در حال آسیاب کردن نزدیک به یک وقفه از صنعت سفر به رستوران به درخواست مقامات آمریکایی برای ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. یکی دیگر از ضعیف تولید گزارش در این زمان در منطقه میانی اقیانوس اطلس اضافه شده به نگرانی.

اما بزرگترین بانک های مرکزی اعلام کرد آخرین تلاش ها برای حمایت از بازارهای مالی و اقتصاد است. بانک مرکزی اروپا راه اندازی شد گسترش برنامه برای خرید تا 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1 ٪ است.

فدرال رزرو پرده از اقدامات برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت دلار و پول نقد. داش نقدی تیره و تار بازار و فروشندگان حتی با کیفیت بالا اوراق قرضه می گویند آنها با داشتن مشکل پیدا کردن خریداران در قیمت مناسب. بسیاری از بانک فدرال حرکت می کند که در حال گرفتن دوباره پس از استفاده در بحران مالی 2008 و با هدف صاف کردن عملیات در بازار است.

“هر روز وجود دارد یکی دیگر از اعلام آنچه محرک است که به مانند اما آنچه به نظر می رسد آشکار است که به رسمیت شناختن برخی در دولت است که بودجه در حال رفتن به باید بزرگتر و مهم تر از ابتدا انتظار می رود” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسد تشویق گزارش می دهد که چین تنظیم شده است تا سطح شیب دار به محرک هزینه های پس از استان که این ویروس برای اولین بار پدید آمده نشان داد که هیچ عفونت های جدید در روز چهارشنبه.

قیمت نفت خام آمریکا بریده بزرگترین آن یک روز پرش رکورد پنج شنبه, بالا رفتن نزدیک به 24%. با به دست آوردن نفت جبران تقریبا تمام ضرر و زیان خود را از روز قبل. معامله گران احتمال زیاد پیشنهاد قیمت نفت زیر منتشر شده اعلام کرد که ایالات متحده ممکن است مداخله در قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است که به کمک کشیدن قیمت نفت به یک شیب دار ترمز ماشین این ماه است.

هنوز بازار خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند فرار تا زمانی که سرمایه گذاران بیشتر داده های اقتصادی نشان می دهد که چقدر بد شیوع بیماری است صدمه زدن به اقتصاد است.

“آنها در حال انجام آنچه آنها می توانند و من مطمئن هستم که چه چیز دیگری آنها می توانند انجام دهند” گفت: Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ.

داو رز 188 امتیاز یا 1% به 20,087. آن را به حال شده است را به عنوان مقدار به عنوان 721 امتیاز قبلی و به عنوان بالا به عنوان 543. نزدک است که توسط غول تکنولوژی مانند اپل به دست آورد 2.3%.

S&P 500 که درایوهای حرکات برای بسیاری از 401(k) حساب بیش از دیگر شاخص به پایین است که تقریبا 29 درصد از آن رکورد دقیقا یک ماه پیش و نزدیک به پایین ترین نقطه آن از اواخر سال 2018 است.

عمده شاخص شروع روز کاهش و سپس افزایش یافت قبل و در اواخر صبح امروز در کنفرانس خبری به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز رسانی در شیوع. دستاوردهای بودند رفته در اوایل بعد از ظهر بازرگانی به عنوان شاخص تبدیل شده مخلوط می شوند. شاخص جامعی به سبز تا اواسط بعد از ظهر ،

بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان و به سود. بازارهای آسیایی کاهش یافته و زیر وحشیانه 5.1% ضرر برای سهام ایالات متحده در روز قبل از.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید را متوقف شتاب بازار را نوسانات شدید به سهولت.

تعداد کل شناخته شده عفونت را در صدر 220,000 در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 افرادی که تا به حال بهبود است. مرگ و میر است رخنه کرد به سمت 10,000.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

تا زمانی که تعداد موارد جدید اوج, سرمایه گذاران را به مبارزه با قطعیت در مورد چه مقدار به پرداخت برای سهام و اوراق قرضه و یا کالا زمانی که آنها نمی دانند که چگونه زمانی که رکود اقتصادی خواهد داشت. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که کاهش شدید در اقتصاد, اما آنها مخالف چه مدت آن را به گزاف گویی.

امید است که تمام اقدامات اضطراری توسط بانک مرکزی و هزینه های دولت می تواند با ارائه پشتیبانی برای اقتصاد در این میان و نرم کردن ضربه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تن به تن قانونگذاران در یک برنامه است که می تواند سیل $1 تریلیون دلار به اقتصاد از جمله چک فرستاده شده به طور مستقیم به خانواده ها.

بازار بورس نیویورک گفت: اواخر روز چهارشنبه که آن را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و در حال حرکت به همه-تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. ارز نیز آغاز شده پزشکی و غربالگری همه پرسنل که وارد ساختمان می باشد. مقدار معاملات سهام رفته الکترونیکی در سال های اخیر به مراتب کمتر وجود دارد طبقه کارگزاران از وجود دارد استفاده می شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>