کاردینالز کمک به دفاع با اضافه کردن Clemson LB اشعیا سیمونز

آریزونا کاردینالز اضافه شده اند یک قطعه بزرگ برای دفاعی خود را بازسازی گرفتن Clemson linebacker اشعیا سیمونز پس از او جای تعجب افتاد به شماره 8 انتخاب در پیش نویس NFL پنج شنبه شب.

کاردینالز شد و انتظار می رود به یک مانور یا دفاعی lineman با انتخاب اما چشم انداز اضافه کردن چند منظوره سیمونز ثابت بیش از حد خوب یک فرصت است. 6-پا-4, 230-کوبنده بود انجام همه چیز را مدافع ببر که تا به حال 104 کل پردازد و هفت کیسه و سه interceptions در سال 2019.

سیمونز ملحق خواهد شد یک کاردینالز دفاع بود که در میان بدترین در NFL فصل گذشته و به بالا ترین تعداد متری در لیگ. اما آنها برخی از بازیکنان با استعداد بازگشت از جمله دو نرم افزار کاسه انتخاب linebacker چندلر جونز و ایمنی Budda بیکر.

آریزونا بود شماره 1 انتخاب در فصل گذشته و در زمان کارفرمایی Kyler موری که تا به حال تشویق rookie نجومی در سال اول مربی Kliff Kingsbury را جرم. این بار کاردینالز تصمیم گرفت برای کمک به دفاع.

کاردینالز در حال حاضر فعال offseason پس از معاملات برای نخبگان گیرنده DeAndre هاپکینز امضای مجدد در حال اجرا پشت کنیا دریک و اضافه کردن چندین پتانسیل دفاعی استارت از جمله linebackers دوون Kennard و د’Vondre کمپبل و دفاعی lineman اردن فیلیپس.

سیمونز است که به احتمال زیاد کاردینال’ تنها فرصتی برای ایجاد یک چلپ چلوپ بزرگ اولیه در پیش نویس است. آریزونا معامله خود را-دور دوم انتخاب به Houston Texans در تجارت آورده است که هاپکینز به کویر. تیم بعدی انتخاب خواهد شد 72 به طور کلی در دور سوم.

___

دنبال دیوید Brandt در توییتر www.twitter.com/davidbrandtAP

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>