تورنتو (AP) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشیدن لباس پلیس به ضرب گلوله افراد در خانه های خود و مجموعه آتش سوزی در داد و بیداد در سراسر جوامع روستایی در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته.

Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از خانه ها ویران شده. مقامات ایرانی گفته بود حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله.

مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman کشته شد و بعد از آن در روز یکشنبه درگذشت. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر و یا به یک انگیزه برای قتل.

مرده شامل 17 ساله به عنوان به خوبی به عنوان یک افسر پلیس, یک پلیس در انتشار اخبار گفت. همه این قربانیان بودند بزرگسالان و شامل هر دو مردان و زنان است. وجود 16 های مختلف صحنه های جرم و جنایت در پنج جوامع مختلف در شمال و مرکز نوا اسکوشیا آن را گفت.

“برخی از قربانیان شناخته شده بودند به گابریل Wortman و مورد هدف قرار گرفتند در حالی که دیگران شناخته شده نیست به او” پلیس در بیانیه ای گفت:.

مقامات همچنین تایید کرد Wortman پوشیده بود معتبر پلیس و یکی از اتومبیل او استفاده می شود “بسیار واقعی نگاه به طور یکسان RCMP خودرو.”

“این بی سابقه است حادثه ای که منجر به دست و دل شکستگی برای تعداد بی شماری از خانواده و عزیزان. بنابراین بسیاری از زندگی خواهد بود برای همیشه لطفا برای لمس” پلیس در بیانیه ای گفت:.

در اوایل انتشار اخبار مقامات گفته بود آنها معتقد بودند وجود دارد 23 قربانیان اما Royal Canadian Mounted Police سخنگوی دانیل Brien بعد روشن تلفات شامل 22 قربانیان و مسلح.

به عنوان ترس نصب شده است که قربانیان بیشتری خواهد داشت و در سوخته خانه یک مرد جوان گفت که پدربزرگ و مادربزرگ خود را از دست رفته بودند و معتقد بودند که مرده و پس از ورود به کابین بود به آتش کشیده شد در این حمله است.

جاستین Zahl گفت که او در نهایت شنیده می شود از پلیس پس از کوره در رفته تماس برای کسب اطلاعات و دیدن تصاویر از پدربزرگ و مادر بزرگ خانه در شهر روستایی از Portapique به زمین سوخته با اتومبیل های خود را در جلوی خانه.

آن را بلافاصله روشن نیست اما اگر همچنان به پلیس گفت: داشت و جمعه شامل کسانی که از Zahl را پدربزرگ و مادربزرگ.

پلیس تیم بودند گسترش در سراسر 16 مکان در مرکز و شمال نوا اسکوشیا از جمله محله که در آن داد و بیداد شروع شد و اواخر روز شنبه در Portapique جاده ساحلی که در آن شک می کردند.

پلیس هشدار داده اند مرگ و میر تقریبا قطعا افزایش به عنوان محققان شانه را از طریق خانه های تخریب شده توسط آتش.

در ضمن پرسش پدید آمده در مورد اینکه چرا یک هشدار اضطراری فرستاده نشد به داد و بیداد گرفت. پلیس ارائه به روز رسانی توییتر اما هیچ هشدار است که باید به طور خودکار ظهور تا بر روی تلفن های همراه.

Zahl آسوشیتدپرس گفت او آخرین شنیده ها از مادر بزرگ خود را در اوایل شنبه شب از طریق iMessage بر روی iPad خود را.

“آنها فرشتگان” او گفت:, و اضافه کرد که زن و شوهر بودند مانند پدر و مادر به او 19 ساله برادر رایلی. “او باهوش ترین مرد من می دانستم و می تواند برگزاری یک گفتگو با کسی.”

او گفت: جان Zahl در اواخر 60s و الیزابت جوآن توماس در اواخر 50s, زندگی در آلبوکرک نیومکزیکو قبل از بازنشستگی به خانه رویایی خود را در نوا اسکوشیا در سال 2017 پس از سقوط در عشق با محل بازدید. جاستین و برادرش با آنها زندگی می کردند در حالی که اما هر دو مرد جوان دیگر انجام دهید و نه در صفحه اصلی در حمله, او گفت:.

مقامات گفتند Wortman, 51, ساخته شده ماشین خود را نگاه مانند یک Royal Canadian Mounted Police رزمناو اجازه می دهد او را به سفر به راحتی در عرض 30 مایل (50 کیلومتر) منطقه اطراف Portapique که در آن داد و بیداد شروع شد.

به عنوان حملات آشکار پلیس هشدار داد ساکنان محله به قفل درهای خود را و اقامت در زیرزمین. این شهر مانند تمام کانادا شده بود پیوستن به دولت مشاوره به در خانه باقی می ماند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از قربانیان در داخل خانه هنگام حمله آغاز شد.

اما گسترده تر هشدار صادر شد.

چند بدن بعدا در داخل و خارج از خانه یک بر Portapique, ساحل, جاده, مقامات گفت. بدن نیز یافت می شود در مکان های دیگر در نوا اسکوشیا و مقامات بر این باورند که تیرانداز ممکن است هدف قرار داده اند اولین قربانیان خود اما پس از آن شروع به حمله به صورت تصادفی به عنوان او سوار در اطراف.

مقامات گفتند Wortman نیست که یک رکورد پلیس Royal Canadian Mounted Police Commissioner برندا Lucki گفت: پلیس هنوز بررسی صحنه جرم برای تعیین چه سلاح مورد استفاده قرار گرفت.

در ضمن بسیاری از سوال که چرا یک هشدار اضطراری فرستاده نشده استان-شبکه — حتی اگر این سیستم به تازگی استفاده می شود به مردم توصیه برای حفظ و اجتماعی فاصله به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“باید وجود داشته اند برخی از استان هشدار” گفت: David ماتیوز که شنیده می شود یک شات گان در حالی که او راه رفتن با همسر خود در روز یکشنبه. مدت کوتاهی پس از بازگشت آنها به خانه خود تلفن شروع به زنگ زدن با هشدار از دوستان بود که یک تیرانداز فعال در محله, او گفت:.

Cheryl Maloney که زندگی در نزدیکی که در آن یک قربانی 54 ساله جینا Goulet کشته شد, گفت که او به احتمال زیاد ذخیره شده توسط پسر او که messaged هشدار یکشنبه صبح: “آیا خانه خود را ترک. این مرد در پایان از راه خود را و او را در لباس پوشیدن و مانند یک پلیس.”

“من واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد که استان هشدار که من راه رفتن از اینجا تمام وقت و من در حیاط تمام هفته,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net