کالیفرنیا آماده برای بدترین سناریو به عنوان ویروس گسترش می یابد

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — این احتمال وجود دارد “چند اگر هر گونه” کالیفرنیا مدارس را بازگشایی قبل از تابستان شکستن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او به عنوان ارائه یک استارک ارزیابی از پیامدهای از گسترش coronavirus را تهدید می کند که به پایمال کردن دولت بیمارستان ها و تخلیه آن صرف ذخایر.

در حالی که اصرار کالیفرنیا به ماندن در ایران و امیدوار کننده “ما به عقب بر گردیم به زندگی است که ما باید زندگی” Newsom همچنین اذعان کرد بسیار ناشناخته است و بنابراین دولت در حال آماده سازی برای ترسناک بدترین سناریو مورد. او با قرار دادن گارد ملی کالیفرنیا در هشدار برای وظایف که شامل ماموریت های انسان دوستانه مانند حصول اطمینان از مناسب توزیع مواد غذایی و ایمنی عمومی به عنوان برخی از فروشگاه های مواد غذایی با توسل به سهمیه بندی برای کنترل وحشت خرید.

او گفت: دولت این است که دستیابی به دو خالی بیمارستان ها به گوشت گاو تا ظرفیت آن را به عنوان چهره امکان افزایش بیماران بیمارستان. کالیفرنیا نیز در حال مذاکره با حدود 900 هتل ها برای به دست آوردن ده ها هزار اتاق است که می تواند مورد استفاده برای بیماران بیمارستان و برای بی خانمان ها یک گروه به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس که با سرفه و عطسه.

این ویروس موثر بر هر جنبه ای از زندگی در کالیفرنیا و ویرانگر بسیاری از دولت های کلیدی صنایع.

با دولت ذخایر نزدیک شدن به $21 میلیارد Newsom گفت: دولت بیشتر پول در آن حساب پس انداز از همیشه قبل از. اما او هشدار داد که “به قدر این لحظه ممکن است بیش از آن ذخایر.”

دولت قوه مقننه تصویب 1.1 میلیارد دلار در اورژانس هزینه های دوشنبه و پس از آن رای به تعلیق آن جلسه در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار کار غیر منتظره توقف در 158 سال است. قانونگذاران رفت و یک قدم بیشتر سهشنبه با بستن هر دو کنگره و قانون گذاری ساختمان اداری به مردم “تا اطلاع ثانوی.”

این همه بخشی از یک به سرعت در حال افزایش واکنش که دیدم سه Northern California counties روز سه شنبه به عنوان مثال از کسانی که در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که به گفته ساکنان به ماندن در خانه و خارج رفتن فقط برای غذا و دارو و دیگر نیازهای ضروری.

در یک کنفرانس خبری Newsom اعلام نشده است یک نیاز مشابه در سطح ایالت, اما قبلا گفته میله, رستوران, سینما, تئاتر, مراکز تناسب اندام و دیگر مکان های تجمع به درهای بسته خود را به عنوان تلفات رخنه کرد به 12 و تعداد موارد تایید شده نزدیک 500. همه افراد 65 ساله و مسن تر و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی شده اند را تشویق به ماندن در خانه.

در آماده گارد ملی برای اقدام Newsom دفتر تاکید کرد که آن را برای انجام وظایف به طور معمول انجام شده در طول بلایای طبیعی و دیگر شرایط اضطراری. اما Newsom ظالمانه افزود که “ما توانایی انجام رزمی قانون … اگر ما احساس ضرورت است.”

تحمیل حکومت نظامی را فوق العاده مرحله از جای معمول قوانین با اقتدار نظامی با تعلیق ممکن است از آزادی های مدنی مانند آزادی انجمن ها و جنبش است.

آمریکا و کالیفرنیا مقامات بهداشت بارها هشدار داده است که این ویروس می تواند تاثیر مخربی که جدول زمانی برای کنترل آن شناخته شده نیست. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: این بحران می تواند تا آخرین اوت.

کالیفرنیا 415 بیمارستان ها برنامه ریزی شده است برای افزایش بیماران. آنها در مورد 88,000 تخت و Newsom گفت: مقامات بهداشت و درمان در حال اجرا هستند مدل برای تعیین نیاز بر اساس انواع عفونتها و منجر به بستری شدن در بیمارستان. تحت بدترین حالات کالیفرنیا می تواند کوتاه 20,000 تخت, او گفت:.

“بنابراین ما تا به حال بسیار رک و هوشیار اگر نه جدی گفتگو در مورد که در آن ما ممکن است و که در آن ما نیاز به رفتن با هم,” او گفت: پس از نشست با مقامات بیمارستان. “خبر خوب این است که هیچ یک از آن شگفت زده هر یک از ما. ما به عنوان یک دولت کار کردن با سیستم ما پیش بینی بسیاری از این نیازها و اجرا شده است و قصد دارد آنها را به آدرس.”

او گفت: دولت باید دو بيمارستان بزرگ در اختیار داشتن آن به عنوان جمعه و استفاده از پول از اورژانس مجوز به آنها را آماده برای خدمات.

ضمن در آموزش و پرورش مقابل Newsom گفت: نزدیک به 99 درصد از دولت K-12 مدرسه در حال توقیف برای دوره به طور کلی اعم از دو تا پنج هفته است. Newsom, یک پدر چهار فرزند جوان گفت: خانواده اش در میان کسانی که شروع صفحه اصلی-تحصیل.

“بعید است که بسیاری از این مدارس چند اگر هر گونه باز قبل از تابستان شکستن,” او گفت: اصرار بیش از 6 میلیون دانش آموزان و خانواده های خود را به برنامه های بلند مدت.

دولت برای اعمال فدرال چشم پوشی این بدان معناست که کودکان را به صورت آزمون های دانشگاهی هنگامی که آنها در نهایت بازگشت به مدرسه گفت: Newsom اول-اصطلاح دموکرات.

“ما فکر می کنم آن را کاملا نامناسب برای کودکان و نوجوانان به نگرانی در مورد آینده و در حال آزمایش است,” او گفت:.

Newsom همچنین یک داستان شخصی است که تحت تاثیر تصمیم خود را به بگویید عمومی به آماده شدن برای طولانی تر از حد انتظار نرسیده است.

او گفت که او به خانه بازگشت در اواخر روز دوشنبه پس از یک روز گیج کننده برای پیدا کردن یکی از دو دختر خود را 6 ساله کون گشاد, در اتاق او پر اسم حیوان دست اموز و بسیاری از ملافه های روی زمین است. او گریه میکرد و ناراحت در مورد مدرسه خود را بسته و با دیدن دوستان خود را.

“به او گفتم: ‘عسل, فکر نمی کنم مدارس در حال رفتن به دوباره باز'” Newsom گفت. “اگر من می توانم بگویم دختر من است و نه دختر خود بگویید … پس من نه صادق بودن و درست به مردم این ایالت کالیفرنیا است. پسر من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من باور دارم که به صورت.”

کالیفرنیا و سلامت آموزش و پرورش مقامات اواخر روز سه شنبه ارائه رهنمودهایی برای معلمان برای کمک به کودکان با آموزش آنلاین در حالی که ارائه دسترسی رایگان به ابزار یادگیری. آن را نیز ارائه دستورالعمل نحوه توزیع وعده های غذایی رایگان.

بسیاری از توقیف مدارس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به ارائه وعده های غذایی به کاهش درآمد و دانش آموزان برای مراقبت از کودکان Newsom گفت.

ارائه مراقبت از کودکان در زمانی که ساکنان قرار است به باقی می ماند به خوبی از هم جدا برای جلوگیری از گسترش این بیماری به ارمغان می آورد خود را با چالش های Newsom گفت. کسانی که مراقبان “می خواهد به شخصا دنده محافظ مطمئن شوید اجتماعی فاصله انجام شده است, مطمئن شوید که ما نه تنها امن سایت اما مطمئن شوید که آنها سالم,” او گفت:.

او گفت: برخی از پول تایید توسط قانونگذاران ایالتی در روز دوشنبه می تواند برای کمک به این تلاش.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران کاتلین Ronayne و Cuneyt Dil کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im