محاسبه هرج و مرج و یک فضانورد سخنرانی: پنج Takeaways از پوتین بزرگ, بمب,

واضح ترین پاسخ به این سوال که چرا ولادیمیر پوتین است که به خود این گزینه از به دنبال بیش از دو نظر را به عنوان رئیس جمهور روسیه نیز یکی از ساده ترین: او می خواهد به ماندن در کرملین تا 2036. پشت صحنه, آن ممکن است کمی پیچیده تر است.

در اینجا پنج takeaways در مورد پوتین دسیسه خود را ممکن است انگیزه و خطرات بالقوه.

آیا او نمی خواهد او ؟

پس از مقدار زیادی از سیگنال های که پوتین را بیشتر پر پیچ جاده به ماندن در قدرت پس از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024 — دولت, شورای امنیت, شورای دومای دولتی و غیره – او گذاشته straightest مسیر ممکن است با تنظیم برای فعال کردن خود را به اجرا برای یک دوره جدید در سال 2024 میلادی و دیگری در سال 2030.

اما او آن را انجام دهد ؟

این امر می تواند معقول و منطقی به فرض که این طرح است. تا کنون شرط بندی در برابر پوتین گرفتن از هر فرصتی برای حفظ انرژی تا حد ممکن شده است و یقین یک احمق را بازی.

اما از آنجا که او رفت و با برنامه ریزی برای تغییر قانون اساسی در ماه دسامبر روند به نظر می رسد همه چیز در مورد ایجاد گزینه های. بنابراین آن را حس می کند کمی برای رد کردن این احتمال که بر روی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پس از سال 2024 است که در این نقطه هنوز هم فقط یک گزینه است.

طرفداران کنترل همه حساب پوتین ممکن است باور او شانس بهتری برای حفظ کنترل وضعیت و تنظیم و اجرای پست-2024 برنامه اگر روس ها دید که او بسیار بعید است به خارج از تصویر از اگر او سمت چپ آینده بیشتر لبخند.


کوتاه تر از آن است که او می خواهد بیشتر قدرت مانور و ترس او را از دست آن اگر او سیگنال های او خواهید بود ترک صندلی راننده در چند سال.

حتی کوتاه تر است: او نمیخواهد به یک اردک لنگ یک انگیزه طرفدار کرملین تحلیلگر سرگئی مارکوف در میان دیگران گفت: ممکن است که به تصمیم گیری.

البته حتی اگر در حال اجرا برای یک دوره جدید در سال 2024 است فقط یک گزینه در حال حاضر داشتن آن را به عنوان یک گزینه ممکن است آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است که او طول می کشد که گزینه. برخی از تحلیلگران می گویند پوتین علاقه مند است در قدرت به خاطر خود, اما او هنوز به اثبات آنها درست است.

تماشا کنید: منتقدان بهم رای فعال کردن پوتین برای ریاست دوباره رئیس جمهور

هرج و مرج و محاسبه

پوتین ناگهانی فشار برای تغییر قانون اساسی شده است به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بخشی از یک طرح برای حفظ قدرت پس از سال 2024 با بسیاری از تغییرات پیشنهادی در خدمت به عنوان یک سرپوش و پوششی که برای هدف و یا به عنوان شیرین کننده به جلب روسها برای رای دادن به این سند در آوریل 22. اما تا مارس 7, زمانی که او ساخته شده برخی از اظهارات در مورد ثبات و ریاست جمهوری شرایط که اشاره کرد که او ممکن است می خواهم به تخلیه کرملین در حالی که هنوز بسیاری از چیزهایی که او گفت: پیشنهاد شده است که یکی از راه او شاید حداقل به احتمال زیاد به خواهد بود ماندن در تاریخ به عنوان رئیس جمهور.

که افزایش یک سوال: این طرح در تمام طول یا تصمیم به هموار کردن راه برای جدید کرملین نظر ساخته شده اخیرا میان عدم قطعیت در کرملین در مورد چگونه ادامه دهید ؟

یک روز قبل از پوتین ظاهر در دومای روسیه پایین تر مقننه مجلسی تحلیلگر و مفسر کنستانتین Eggert نگهداری می شد که در آن بیش از قطعیت توصیف بی سابقه “هرج و مرج در بالا” و نشان می دهد که برنامه های تغییر کردند با هفته یا روز به روز.

و غیر معمول وجود دارد حس هرج و مرج در مارس 10, زمانی که انتظارات که دوما را بی سر و صدا عبور بسته از اصلاحات قانون اساسی در کلید دوم خواندن بودند مختل ناگهانی خواستار انتخابات زودرس پارلمانی و لغو تمام محدودیت مدت ریاست جمهوری. احتمالا هر چند سر و صدا است که شکست آرام بود و فقط صدای یک طرح قبلا تایید کلیک کردن به محل.

طراحی Cosmonautics?

ممکن است شواهدی وجود دارد که حرکت سریع تحولات بودند به دقت کالیبره شده به عنوان یک پرتاب موشک فقط با گوش دادن به این سخنرانی از Valentina Tereshkova اولین زن در فضا و نماینده مجلس که خواهان تغییر است که اجازه پوتین اجرای دوباره در سال 2024 میلادی و تا سال 2030.

برای این مناسبت تیز و برنده تحلیلگر استانیسلاو Belkovsky پیشنهاد آن را کامل سخنرانی و Tereshkova در حال حاضر معاون دوما از کرملین کنترل روسیه متحد, حزب, فرد مناسب برای ارائه آن است.

Lawmaker Valentina Tereshkova: As carefully calibrated as a rocket launch?


نماینده مجلس Valentina Tereshkova: به دقت کالیبره شده به عنوان یک پرتاب موشک?

“آنها دست خود را دقیق متنی که باید تحویل داده شده توسط یک…کسی که نمادی از پیروزی ما در فضا و اتحاد جماهیر شوروی – دولت که پوتین می خواهم به بازگشت به که شکوه و عظمت او را تغذیه بر” Belkovsky گفت: RFE/RL را خدمات. “آن را تمام انجام می شود بسیار هموار است.”

از بسیاری از, یک

کمتر از یک ساعت پس از Tereshkova صحبت این دوما تصویب این قانون را برای اصلاح قانون اساسی با صفر “هیچ” آرا در خواندن است. در اوایل مارس 11 آمد سوم و نهایی دوما رای و بعد از آن روز فوقانی خانه شورای فدراسیون تصویب آن در یک رای.

پوتین می رود به ثبت نام آن در مارس 18, تاریخ در سال 2018 وقتی او انتخاب شد به ترم جاری. و اگر آن را در تایید رای مردمی در 22 آوریل تغییر خواهد اثر را – همه 390 و یا پس از آنها.

آنها پوشش بسیاری از زمین از مسائل مانند خدا و ازدواج همجنسگرایان به نیشگون گرفتن و کشیدن از جمله بندی در سیستم متریک. اما برخی از تحلیلگران می گویند که نزدیک به 400 تغییرات همه به جز یکی – یکی از ساخته شده است در آخرین لحظه در مارس 10 – آیا کمی بیشتر از پنجره پانسمان.

تمرکز در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی خواهد بود تا در یک تغییر را قادر خواهد ساخت که پوتین به دنبال انتخاب مجدد در سال 2024 باید او را انتخاب کنید به انجام این کار. که ناگفته تمرکز حداقل در فدراسیون رئیس مجلس شورای اسلامی والنتینا Matviyenko را اضافی درخواست تجدید نظر به همکار نمایندگان مجلس به این لایحه.

Duma speaker Valentina Matviyenko: Putin has "raised Russia from its knees."


دوما سخنران والنتینا Matviyenko: پوتین “مطرح روسیه از زانو درآورد.”

پوتین “مطرح روسیه از زانو” و قانون اساسی جدید “باید به تحکیم تمام جامعه” Matviyenko به نقل از به نقل — کلمات است که روزنامه نگار ماریا Antonova گفت: ساخته شده رای “صدا بیشتر شبیه به یک رفراندوم برای پوتین.”

رای گیری در مجلس: 160-به-1 با سه رای ممتنع.

یک نسل از دست داد

پوتین ممکن است که امید انتظار است که او را به ماندن در کرملین او را محکم گرفتن این کشور برای چهار سال بین در حال حاضر و بعد از انتخابات که برگزار خواهد شد در ماه مارس سال 2024 اگر هیچ چیز تغییر. او همچنین ممکن است که امیدواریم با ایجاد این توقع در حال حاضر او می تواند اشتباه پا مخالفان و تضعیف پتانسیل تظاهرات توسط روس ها که آرزوی او در سمت چپ قدرت طولانی در پیش است.

“مردم بعید به اعتراض در اعداد بزرگ بیش از چیزی است که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد. و در زمان 2024 در سراسر رول, مردم ممکن است تلفات سنگین طالبان به ایده” سام گرین مدیر روسیه موسسه در کالج کینگ لندن نوشت در توییتر موضوع در مارس 10.

اما آن را نیز خطری گرین اضافه نوشتن آن “قرار می دهد یک هدف بزرگ در روسیه است.”

“اگر هر چیزی” پوتین حرکت ناگهانی “افزایش ریسک,” او نوشت. “اجتماعی بسیج است که اغلب قوی ترین زمانی که آن را شامل یک حس” اکنون یا هرگز ” — که اگر شما نمی کنند در حال حاضر آینده از دست خواهد رفت برای یک نسل یا بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>