• 918

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg مقصر کاهش مالیات حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ایجاد ملت را مشکل بدهی. اما در حالی که دولت آمریکا می گوید که کاهش مالیات در حال بدتر شدن ملت بدهی فزاینده کسری بودجه و بدهی بیش از ده سال آینده پیش بینی شده بودند و حتی قبل از آن کاهش مالیات تصویب شد.

Buttigieg نظرات در یک Jan. 28 تاون هال رویداد در Ottumwa, آیووا در پاسخ به یک مخاطب سوال در مورد آنچه که او را به محافظت از خدمات درمانی و امنیت اجتماعی است.

Buttigieg استدلال کرد که در صورت افزایش بدهی مغلوب ساختن پیشی جستن “که ما باور داریم هیچ چاره ای اما برای جلوگیری از سرمایه گذاری در آموزش و پرورش زیرساخت های بهداشت و درمان, شما نام آن را و حتی به قطع مدیکید یا مدیکر یا امنیت اجتماعی است.”

(تهمت پیشنهاد بودجه باید به طور منظم به نام برای کاهش هزینه های داخلی برنامه های از جمله آموزش و پرورش و زیرساخت هر چند کنگره تا حد زیادی نادیده گرفته است کسانی که درخواست. به صورت بالقوه به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و دموکرات با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی گفته او “نگاهی به” هزینه بر “استحقاق” مانند امنیت اجتماعی و مدیکر. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد توییتی که او را “نجات” امنیت اجتماعی اگر چه او ارائه کرده است هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.)

“اما چگونه ما به این بدهی؟” Buttigieg گفت: در آیووا سالن شهر. “این ناشی از برخی مرموز نیروی کیهانی که هیچ کس نمی تواند مانع. آن را ناشی از کاهش مالیات بر شرکت های بزرگ و ثروتمند. من فکر می کنم آن زمان برای من به عقب بر گردیم در بالا از داشتن این موضوع از این بدهی به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما تنها موجوداتی هستیم که آماده به واقع انجام کاری درباره آن.”

خواسته برای پشتیبان گیری Buttigieg کمپین با اشاره به دو مقاله که اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات شرکت ها اضافه شده اند به این کشور کسری بودجه و افزایش بدهی. که درست است.

به عنوان ما نوشته اند که دفتر بودجه کنگره می گوید: کاهش مالیات و مشاغل, قانون یک جمهوری خواه گردد لایحه مالیات که تهمت امضا و به قانون در دسامبر. 22, 2017, است, اضافه کردن به افزایش کسری بودجه. به عنوان Buttigieg گفت: قانون کاهش بالای نرخ مالیات شرکت از 35 ٪ به 21٪. آن را نیز شامل تعدادی از درآمد مالیاتی کاهش و در حالی که اکثر آمریکایی ها در تمام سطوح درآمد یک فرار مالیاتی کسانی که اگر کاهش مجاز به منقضی توسط 2027 این درست است که بسیاری از مزایای در سال های بعد خواهد نامتناسب رفتن به ثروتمندترین آمریکایی ها.

برخی از جمهوری خواهان استدلال می کرد که کاهش مالیات خواهد پرداخت هزینه برای خود — که درآمد از دست رفته از کاهش مالیات خواهد بود جبران تقویت اقتصاد — اما این اتفاق افتاده است.

با توجه به دفتر بودجه کنگره تجزیه و تحلیل در مارس 2018, کسری بودجه برای سال مالی 2018 حدود 242 میلیارد بالاتر از CBO تا به حال پیش بینی شده سال قبل. حدود 163 میلیارد دلار از این است که بیشتر با کسری آمد و به عنوان یک نتیجه از TCJA, CBO گفت. بیش از 10 سال کاهش مالیات انتظار می رود به اضافه کردن یک تجمعی $1.7 تریلیون دلار به کسری سالانه.

هنوز کاهش مالیات نیست به طور کامل به سرزنش برای بالاتر از پیش بینی کسری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان CBO تجزیه و تحلیل نشان می دهد در حالی که حدود دو سوم از اضافی کسری در FY2018 گره خورده بود به مالیات و کاهش هزینه های اضافی — به خصوص در دفاع — نیز نقش داشته است. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط کمیته مسئول بودجه فدرال منتشر شده در Dec. 31 سال 2017 کاهش مالیات همراه با افزایش هزینه خواهد شد بیش از دو برابر کسری در دو سال آینده.

اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کسری شد و انتظار می رود به طور چشمگیری در طول دهه آینده حتی قبل از کاهش مالیات پیشنهاد شدند.

پس از کسری آمار یک رکورد بالا 1.4 تریلیون دلار در سال مالی 2009 در طول رکود بزرگ سالانه کسری تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به طور قابل توجهی کاهش یافته است برای چندین سال. در سال مالی 2015, کسری بودجه $438 میلیارد و یک قطره از 69 درصد از مالی 2009.

اما همانطور که ما نوشت: در آخرین قسط از اوباما اعداد کسری دوباره در حال افزایش است با عنوان ” چپ ،

در اطراف این زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017, CBO تخمین زده می شود که کسری بودجه برای سال مالی 2017 افزایش خواهد داد و به $559 میلیارد دلار است. در آن زمان CBO نیز پیش بینی شده است که تحت آن زمان قانون — نزدیک به یک سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کاهش مالیات قانون سالانه کسری خواهد دوباره بیش از 1 تریلیون دلار در سال 2023 و فراتر از آن. در آن زمان CBO پیش بینی شده است که فدرال بدهی بدهکار به مردم برسد نزدیک به 79 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2020 و 90% در 2027.

در ماه جولای سال 2017 CBO تجدید نظر به حال کسری بودجه آن طرح برای سال مالی 2017 به سمت بالا به $693 میلیارد دلار بدون کاهش مالیات قانون که ماه به دور از تبدیل شدن به قانون است.

گفت: ما به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات اضافه شده اند برای کسانی که بینی کسری. جدید ترین بودجه طرح از CBO منتشر شده در Jan. 28 ارائه حتی بیشتر وخیم تصویر از افزایش کسری بودجه و بدهی های عمومی نسبت به طرح سال گذشته بود.

CBO آذر. 28: در CBO را پایه, پس, حسابداری برای همه دولت استقراض نیازهای بدهی های برگزار شده توسط, عمومی افزایش می یابد و از رقم 17.9 تریلیون دلار در پایان سال 2020 به $31.4 تریلیون دلار در پایان سال 2030 (نگاه کنید به جدول 1-2). به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی است که بدهی را افزایش می دهد از 81 درصد در پایان سال 2020 به 98 درصد تا پایان طرح دوره است. که در آن نقطه از جمله بدهی خواهد بود بزرگترین 1946 و بیش از دو برابر متوسط بیش از 50 سال گذشته.

چشم انداز فراتر از 10 سال آینده “است دلهره آور” CBO گفت. “تا سال 2050 بدهی پیش بینی برای رسیدن به 180 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به مراتب بالاتر از هر در صد قبلا ثبت شده در ایالات متحده و در مسیر رشد و حتی بزرگتر است.”

کاهش مالیات مصوب مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کمک به که بدهی اما کمتر و کمتر به عنوان یک درصد در طول زمان است. به عنوان کمیته مسئول بودجه فدرال را توضیح می دهد چرا که “بخش بزرگی از کاهش مالیات برنامه ریزی شده به پایان می رسد و هزینه های درمانی و بازنشستگی برنامه ادامه خواهد داد به سبقت گرفتن درآمد.”

“کوتاه مدت کسری رانده شده در بخش بزرگی از قوانین مصوب پس از سال 2015 و به خصوص پس از سال 2017 [از جمله TCJA بلکه بالاتر هزینه های صورتحساب]” مارک Goldwein معاون ارشد رئیس جمهور و مقامات ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال گفت: ما از طریق ایمیل. “اما در دراز مدت بدهی خود ادامه خواهد داد به افزایش بدون در نظر گرفتن با توجه به رشد هزینه های درمانی و بازنشستگی هزینه ها و عدم درآمد برای تامین مالی هزینه های آن. حتی اگر ما معکوس تمام کاهش مالیات و افزایش هزینه ها پس از تصویب 2015, ما هنوز هم می خواهید به انجام بیشتر برای قرار دادن بدهی های بلند مدت پایدار مسیر است.”

به این منظور ما باید توجه داشته باشید که Buttigieg پیشنهاد افزایش سقف درآمد که به موضوع امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد. در حال حاضر امنیت اجتماعی مالیات اعمال شده بر درآمد تا $132,900.

در یک AARP نامزد فروم در ماه جولای امسال Buttigieg گفت: امنیت اجتماعی پایدار نیست “بدون برخی از تنظیمات” را به این برنامه است. “برای مثال اگر ما فقط بالا کلاه در سطح درآمد واجد شرایط برای مالیات حقوق و دستمزد از $135,000 به 250.000 دلار محله است که می تواند یک راه طولانی به سوی پایداری” او گفت:.

این Buttigieg کمپین توصیف نامزد به طرح افزایش امنیت اجتماعی, حقوق و دستمزد, مالیات بر درآمد را در این راه: “فردی دستمزد درآمد بالای 250.000 دلار (که به معنی خانواده درآمد دستمزد بالاتر از دلار 500.000 برابر درآمد زوج) به صورت اضافی امنیت اجتماعی مالیات و کسب درآمد متوسط تامین اجتماعی مزایای اضافی خود را کمک. افراد با درآمد کمتر از 250.000 دلار خواهد شد نمی شود.”

ما هیچ موقعیت در Buttigieg امنیت اجتماعی طرح, و او تا به یک نقطه که کاهش مالیات امضا و به قانون اضافه شده است به کسری بودجه فدرال. اما او بیش از حد می رود هنگامی که او می گوید بدهی است “و در نتیجه” از حزب جمهوری خواه و کاهش مالیات.

به روز شده در آذر. 30: ما افزود: برخی از جزئیات در Buttigieg به طرح افزایش امنیت اجتماعی, حقوق و دستمزد, مالیات بر درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de