نیویورک (AP) — همسر تونی نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد نیک کردرو که تخصصی در بازی بچه ها سخت در برادوی می گوید شوهرش را باید به پای راست خود را قطع و پس از درد و رنج عوارض ناشی از کوروناویروس.

آماندا Koots در Instagram گفت: کردرو به حال درمان شده با رقیق کننده های خون برای کمک به لخته شدن خون در پا خود را, اما پزشکان او تا به حال برای متوقف کردن درمان به دلیل آن بود و باعث خونریزی داخلی.

“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون اما دوباره که قرار بود به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست به طوری که پای راست را قطع امروز,” او گفت:.

کردرو وارد فشرده مورد واحد در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در تاریخ 31 مارس و در ونتیلاتور شده است و ناخودآگاه پس از عقد قرارداد COVID-19.

همسر او ارسال شده است او روزانه ویدئوها از او و خود را 10-ماه-پیر پسر الویس بنابراین او می تواند آنها را ببینید زمانی که ما از خواب بیدار شدم و اصرار دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه یک آواز خواندن یک مدت طولانی.

کردرو بازی اراذل و اوباش سرباز با استعداد برای دراماتیک در سال 2014 در برادوی است وودی آلن سال 1994 فیلم اقتباسی از “Bullets Over Broadway” که برای او یک جایزه تونی نامزدی برای بهترین بازیگر برجسته در موسیقی.

این دراز و باریک کردرو سرچشمه شوم نقش شوهر ارل مقابل همسر خود جدا, بازی های برگزار شده توسط جسی مولر در “پیشخدمت” در برادوی به عنوان به خوبی به عنوان نقش سانی در Chazz Palminteri را “داستان برانکس.”

بر روی صفحه نمایش کوچک کردرو به نظر می رسد در چندین قسمت از “Blue Bloods” و “Law & Order: Special Victims Unit” و همچنین “Lilyhammer” و او تا به حال یک نقش در فیلم “رفتن در سبک.”

این ویروس به بیمار دیگر برادوی جانبازان از جمله بازیگران دنی Burstein برایان استوکس Mitchell, گاوین کریل, Aaron Tveit و Laura Bell Bundy به عنوان به خوبی به عنوان آهنگساز David Bryan. آن را نیز ادعا کرد که زندگی تونی برنده نمایشنامه نویس Terrence McNally.

___

علامت کندی در http://twitter.com/KennedyTwits

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de