برزیل Bolsonaro به دنبال پایان دادن به انزوای اجتماعی اقدامات

سائو پائولو (AP) — چهار روز پس از شلیک خود وزیر بهداشت در میان coronavirus همه گیر رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro روز دوشنبه گفت او می خواهد انزوای اجتماعی برای پایان دادن به سیاست های کشور در این هفته با وجود تعهدات توسط بسیاری از کشورها به حفظ چنین سیاست.

تقریبا تمام برزیلی متحده باید در خانه بمانند و اقدامات صورت گرفته برخی از میله میله به گسترش تا اواسط ماه مه. کشور دادگاه عالی در حال حاضر حکومت فرمانداران و شهرداران می توانید تصمیم بگیرید که در انزوای اجتماعی اقدامات بدون در نظر گرفتن دولت فدرال است ، Bolsonaro در ضمن می خواهد سریع بازگشایی برای جلوگیری از بدتر شدن برزیل را متزلزل اقتصاد است.

“همه چیز انجام می شود به پایان می رسد بیش از حد بالا آوردن مشکلات. این اقدامات نه رسیدن به هدف خود را در برخی از ایالت ها” Bolsonaro خبرنگاران گفت: در مقابل اقامتگاه ریاست جمهوری در برازیلیا. “من امیدوارم که این آخرین هفته از این قرنطینه از این راه مبارزه با ویروس.”

رئیس جمهور برزیل به نفع محدودیت کمتر و مدل است که در آن تنها کسانی که در گروههای در معرض خطر خواهد بود در قرنطینه خانه تا پایان شیوع.

پس از Bolsonaro جایگزین منتقد Luiz Henrique Mandetta با نلسون Teich به عنوان وزیر بهداشت, چند فرمانداران و شهرداران گفت: آنها با توجه به حتی سختگیرانه تر انزوا اقدامات در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Teich قبلا به چاپ یک مقاله در دفاع از قرنطینه سیاست اما او نه صحبت به مطبوعات پس از مبهم مقدمه سخنرانی روز جمعه و معلوم نیست آنچه که او انجام خواهد داد ، روز دوشنبه نه او و نه هیچ یک از نمایندگان او به نظر می رسد قبل از روزنامه نگاران برای پاسخ به سوالات.

برزیل تایید 113 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته, قرار دادن این کشور در مجموع در 2,575. بیش از 40,000 نفر قرارداد این بیماری در آمریکای جنوبی کشور بالاترین رقم در آمریکای لاتین است.

Bolsonaro نظرات یک روز پس از ملاقات او در خارج از منزل با ده ها تن از طرفداران که می خواهند به بسته شدن این کشور در کنگره و دیوان عالی کشور است. حضور او در چنین نمایشی است رسم گسترده انکار در کشور است که تحمل یک دیکتاتوری نظامی بین سال 1964 و در سال 1985.

رئیس جمهور برزیل را تکذیب کرد او در حمله به این کشور دموکراسی در اعتراض به اما گفت: “من در واقع قانون اساسی است.”

تا کنون در برزیل جدید وزیر بهداشت است نه انتقاد رئیس خود را حضور در خارج از منزل جمع آوری که نقض توصیه بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت