ادعاهای جعلی از بحران بازیگران در مرگ جورج فلوید

سریع نگاهی به

ادعاهای دروغین که تقریبا همه درگیر در جورج فلوید مرگ — از جمله Floyd — آیا “بحران بازیگران” گسترش به طور گسترده ای آنلاین. اما این تصاویر که ظاهرا اثبات این نظریه در واقع نشان می دهد نامربوط مردم است.

داستان کامل

ملی تراژدی اغلب پس از تماس برای تغییر. در مورد جورج فلوید مرگ وجود داشته است تماس, برای تعمیرات اساسی در پلیس; در مورد مدرسه تیراندازی وجود دارد شده بود خواستار تشدید قوانین اسلحه. در سال های اخیر کسانی که خواستار شده اند و به دنبال آن موجی از تئوری های توطئه با هدف undercutting آنها.

پس از قتل عام در دبستان ” سندی هوک در ایالت کانکتیکات در سال 2012 یک جزء استاندارد از این تئوری های توطئه بوده است ادعا می کنند که این حادثه یک هماهنگ نشان می دهد انجام شده توسط “بحران بازیگران.”

این ادعا است که یک شاخه از “پرچم دروغین” ایده, که بدان معنی است که این حادثه برنامه ریزی شده بود برای پیشبرد خاص در دستور کار و انجام شده در راه است که خواهد پنهان کردن هویت کسانی که مسئول هستند.

“این ایده از” پرچم دروغین “شده است در اطراف برای یک مدت طولانی” گفت: یوسف Uscinski استادیار در دانشگاه میامی که تحقیقات تئوری های توطئه است.

خواسته در مصاحبه با FactCheck.org در مورد ریشه های این “بحران بازیگر” ادعا می کنند به طور خاص, او گفت:, “شما می توانید در زمان به عقب بروید و پیدا کردن چیزهایی که مشابه هستند.” او اشاره کرد که پس از حملات تروریستی در سپتامبر. 11, 2001 وجود دارد ادعا می کند که قربانیان واقعا هنوز زنده است یا این که این هواپیما هرگز وجود نداشته است. اما او گفت: “سندی هوک است که… کل نظریه گرد هم آمدند.”

معاون ترسیم ریشه این اصطلاح به یک اکتبر 2012 آزادی مطبوعات برای کلرادو اقدام استودیو که ارائه شد برای کمک به مدارس و اولین پاسخ دهندگان ایجاد ایمنی در تمرینات و فعال-تیرانداز دریل با بازیگران از این شرکت خواهد بود که “آموزش جنایتکار و قربانی رفتار است.” آزادی مطبوعات آنها را به نام “بحران بازیگران.”

دو ماه بعد 20 کودک و شش نفر از کارکنان کشته در تیراندازی در دبستان ” سندی هوک و در هفته پردازان توطئه کشف و ضبط کرده بود در اصطلاح “بحران بازیگر.”

آنها هم تحریف چه اقدام استودیو ارائه شد.

“ما شروع به هک شدن و من کاین گفت:” جنیفر McCray Rincon, موسس و مدیر هنری این استودیو در مصاحبه با FactCheck.org. “من شخصا ایمیل و گفت که من تا به حال صحنه سندی هوک” او گفت:. “این بسیار ترسناک است.” پس از آن استودیو متوقف ارائه خدمات آموزش.

در حال حاضر اصطلاح “بحران بازیگر” متعلق به نظریه پردازان توطئه و آنها مماشات آن را برای مرگ جورج فلوید.

یک ویدئو گردش شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی ادعا شده است که parroted در انواع دیگر از پست های بیش از حد.

ما آدرس اصلی ادعاهای ساخته شده در این ویدئو.

  • در مورد جورج Floyd: “او حتی مرده است.”

شواهد ارائه شده برای حمایت از این ادعا این است که یک عکس از یک مرد در عینک آفتابی با sweatshirt ابلق که در مورد این ویدئو می گوید: “که از دوستان من است جورج فلوید در خود مراسم تشییع جنازه.”

آن را نمی.

این عکس نشان می دهد که استفان جکسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر مینیاپولیس سالن.

جکسون سابق NBA بازیکن که با فلوید در هوستون, تگزاس, شده آوازی در این تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ است.

دو مرد یک خرس شباهت ، جکسون که در واقع اشاره به فلوید به عنوان خود را “،”

به عنوان ساده ادعا می کنند که فلوید نیست مرده دو کالبد شکافی انجام شده بر روی بدن یک توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی و پزشکان راه اندازی شده توسط Floyd خانواده.

  • در مورد درک چوین سابق افسر پلیس به اتهام دوم و قتل درجه سوم و درجه دوم قتل نفس در Floyd مرگ: “این است که هیچ cop. این یک بازیگر است. این یک بحران بازیگر.”

شواهد ارائه شده برای حمایت از این ادعا شامل دو عکس از اجرای قانون مقامات در دیگر تنظیمات — بمب گذاری در ماراتن بوستون در سال 2013 و در دبستان ” سندی هوک در سال 2012.

تصویر از بمب گذاری در بوستون برجسته شده است توسط نظریه پردازان توطئه پس از آن حادثه اتفاق افتاده است. مدت کوتاهی پس از بمباران محبوب تئوری توطئه بود که تقویت شده توسط الکس جونز’ InfoWars ادعا کرد که این عکس نشان داد مزدوران که باید در نظر گرفته شود “افراد مورد علاقه” در بمب گذاری.

که نظریه تا حد زیادی بر اساس این تصویر تار از یک لوگو دیده می شود در یکی از مردان در تصویر. InfoWars و دیگران ادعا کرد که این لوگو برای یک شرکت به نام هنر و صنعت بین المللی است که تا به حال ارائه شده اجرای قانون آموزش قبل از پر کردن برای ورشکستگی در سال 2014. این شرکت ارائه نمی دهد مزدور خدمات.

با وجود ساختگی اساس ادعای آن را بازیافت همراه با عکس و دو سال بعد در یک مربوط به تئوری توطئه این ادعا که 2015 در سن برناردینو کالیفرنیا انجام شد توسط همین مزدوران است.

در حال حاضر در این عکس در حال استفاده است که به ادعا می کنند که این نشان می دهد چوین به عنوان یک “بحران بازیگر.”

که جعلی بیش از حد.

سه مرد در عکس اعضای گارد ملی را به سلاح های کشتار جمعی و مدنی حمایت از تیم بخشند. سرهنگ متی Woolums در مصاحبه با FactCheck.org.

Woolums بود که در فرماندهی گارد ملی واحد در آن روز یکی از سه تصویر. دو نفر دیگر بودند که CST واحد.

“ما کمی عجله اینجا را,” او گفت: به دنبال در تصویر. جمعیت آن در حال تخلیه و تیم ارزیابی به منطقه ای در نزدیکی خط پایان مسابقه که اولین بمب منفجر.

گارد ملی را CST بود مستقر در نقاط مختلف در این دوره مسابقه در موارد اضطراریبه عنوان آن را به حال شده است در سال های گذشته با توجه به یک گزارش از دانشگاه هاروارد John F. Kennedy School دولت مورد برنامه.

پس چوین است نشان داده شده در این تصویر است.

این سندی هوک مثال یک تصویر گرفته شده از CBS News مصاحبه با سه نوتون افسران پلیس که در پاسخ به این صحنه در مدرسه ابتدایی. ویدیو زوم در بر افسر در وسط این ادعا که آن را نشان می دهد چوین.

آن را نشان نمی دهد چوین ،

این نشان می دهد نیوزیلند پلیس ستوان دیوید Kullgren. در زمان تیراندازی Kullgren بود که یک گروهبان. ارتقاء خود را به ستوان دو سال بعد از آن توسط روزنامه های محلی عنوان شد چند پیشرفت های دیگر در Kullgren را حرفه ای نشان می دهد که او شده است در جامعه به صورت سال به جای حرکت از بحران به بحران به عنوان یک بازیگر.

  • در مورد مایا سانتاماریا که متعلق به باشگاه که در آن چوین کار کرده بود برای بیش از یک دهه و فلوید کار کرده بود برای یک زمان کوتاه: “رئیس خود که پلیس و مرد کار می کرد برای او یک بحران بازیگر.”

شواهد برای این ادعا این است که یک عکس از نیکول هککلی با او 6 ساله پسر دیلن که در دبستان سندی هوک در تیراندازی.

آن را نشان نمی دهد مایا سانتاماریا.

هککلی یک از بنیانگذاران سندی هوک وعده است که با هدف جلوگیری از خشونت اسلحه. او را حفظ کرده است یک فعال مشخصات توییتر از نیوزیلند, در طول سال, در حالی که سانتاماریا برجسته شده است در مینیاپولیس-منطقه انتشارات صحبت کردن در مورد او ،

  • در مورد Tou Thao یکی از چهار افسران سابق که متهم شده است در Floyd مرگ: “بحران بازیگر. که نشان از نقاشی بر روی… نه پلیس.”

این ویدئو نمی ارائه هر گونه مدرکی برای حمایت از این ادعا که Thao یک “بحران بازیگر” دیگر از این ادعای بی اساس است که خود را نشان “نقاشی شده است ،

Thao, اگر چه, به جمع شش شکایات در طول سال با مینیاپولیس اداره پلیس و در سال 2017, او به نام در طرح دعوی در دادگاه ادعا نیروی بیش از حد که منجر به $25,000 حل و فصل پرداخت شده توسط شهر.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Uscinski یوسف. دانشیار دانشگاه میامی است. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 10 Jun 2020.

Koebler جیسون. “که در آن “بحران بازیگر’ تئوری توطئه می آید.” معاون. 22 بهمن 2018

McCray Rincon, جنیفر. موسس و مدیر هنری Visionbox استودیو. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 11 Jun 2020.

“استفان جکسون, Karl-آنتونی شهرهای حضور در تجمع در حمایت از جورج فلوید.” NBA.com. 29 مه سال 2020 است.

Hennepin County دفتر معاینات پزشکی گزارش کالبد شکافی جورج فلوید. 26 مه سال 2020 است.

“عکس: نظامی خصوصی فعالان استخدام برای کار’ ماراتن بوستون.” InfoWars.com. 18 Apr 2013.

Woolums متی. سرهنگ گارد ملی. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 12 Jun 2020.

“دفاع از میهن: ماساچوست گارد ملی در پاسخ به 2013 بمب گذاری ماراتن بوستون.” دانشگاه هاروارد, John F. Kennedy School دولت مورد برنامه. 2017.

رادیو فردا. “نوتون پاسخ اول: همین حالا با ما تماس بگیرید قهرمانان.” یوتیوب. 24 دسامبر 2012.

هککلی نیکول. سندی هوک وعده از بنیانگذاران و مدیر عامل. دیده Jun 11 سال 2020 است.

سوانسون Lindahl لورا. “بلند پروازانه رویکرد — کارآفرین مایا سانتاماریا, ’94 آگهی کسب و کار است که شکستن مرزها و ساخت جامعه در مینیاپولیس.” Augsburg.edu. 14 Nov 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de