بدن از کاتلین کندی تاونسند نوه یافت


عمده فعالیت این خواننده با تصویر ارسال شده در Maeve کندی تاونسند McKean را Facebook حساب خود را نشان می دهد با خانواده اش از جمله پسر جدعون جوزف کندی McKean سمت راست پایین. (توییتر از طریق AP)

نجات خدمه در بر داشت بدن Gideon McKean, the 8-year-old نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند در بعد از ظهر چهارشنبه پس از تمدید جستجو.

بازیابی می آید دو روز پس از نجات یافت می شود و بدن مادر Maeve کندی تاونسند McKean.

گیدئون McKean بدن داشت در 25 فوت آب حدود 2.3 مایلی جنوب مادر بزرگ خود اقامت در سایه جانبی مریلند.

جستجو آغاز شده و پنج شنبه گذشته پس از آنکه مقامات در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. شوهرش دیوید گفت: در Facebook پست جمعه که خود را خانواده خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به سابق معاون فرماندار امید را به بچه های خود فضای بیشتری برای اجرا در سراسر از آنها در خانه خود در سی

“لطفا ادامه به نگه داشتن خانواده خود را در نماز خود را به عنوان آنها سوگواری این ویرانگر از دست دادن” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در توییتر بعد از ظهر چهارشنبه.

این است که در حال توسعه داستان. اقامت با fardia electronics برای آخرین.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im