بلومبرگ گمراه در توقف-و-Frisk

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ گمراه کننده اظهار داشت که او “برش” عمل پلیس از توقف-و-frisk — یک سیاست است که او “به ارث برده” توسط “95%” در زمان او به عنوان شهردار جدید نیویورک. وجود دارد تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از توقف در سال گذشته خود را به عنوان شهردار در مقایسه با سال قبل از او در زمان ،

درست است که تعداد ثبت شده متوقف می شود کاهش یافته است به طور پیوسته در طول دو سال گذشته بلومبرگ 12 سال در دفتر. اما بلومبرگ این آمار نادیده افزایش چشمگیر در چنین متوقف می شود در اوایل سال خود را در زیر تماشا کنید. او نیز نتواند به ذکر است که این کاهش در سال های بعد آمد در میان واکنش شدید عمومی در مورد سیاست و فشار از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام.

در بلومبرگ اول 10 سال تعداد توقف-و-frisk اقدامات افزایش نزدیک به 600% از آنچه که او “به ارث برده” رسیدن به اوج نزدیک به 686,000 متوقف می شود در سال 2011. وجود دارد در مورد 192,000 مستند متوقف می شود در سال 2013.

بلومبرگ می شود به رقم 95% کاهش گیلاس چیدن فصلنامه بالا نقطه 203,500 متوقف می شود در سه ماهه اول سال 2012 و مقایسه آن با 12,485 متوقف می شود در سه ماهه آخر سال 2013 — کاهش است که ممکن نبود بدون شماره بالونی زودتر در بلومبرگ تصدی.

بلومبرگ در ادامه به دفاع از توقف-و-frisk تمرین در طول مدت خود را به عنوان شهردار — و پس از — حفظ و نگهداری است که این سیاست منجر به کاهش جرم و توجیه او در حال حاضر اذعان اشتباه بود.

روز قبل از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در ماه نوامبر بلومبرگ گفت که او “باید در عمل هر چه زودتر و سریع تر عمل به قطع توقف” و او عذرخواهی کرد و نه انجام آن.

Aspen Institute سخنرانی

موضوع بلومبرگ است بحث استفاده از توقف-و-frisk به عنوان شهردار نیویورک مطرح در رسانه ملی پس از نگار بنیامین دیکسون نوشته شده در فایل های صوتی بلومبرگ از توقف-و-frisk سیاست در طول یک آدرس در 2015 در اسپن موسسه. بلومبرگ ادعا سیاست مسئول کاهش قتل نرخ. (بلومبرگ در حال حاضر اذعان دارد که “جرم ادامه به پایین آمدن به عنوان ما متوقف می شود کاهش می یابد.”)

بلومبرگ فوریه. 5, 2015: نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل و مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر (نامفهوم). و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست افراد که در حال کشته شدن است. … شما می خواهید به صرف پول در یک مقدار زیادی از پلیس در خیابان. قرار دادن این پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محله. بنابراین یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند “اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا است که همه اقلیت.” بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. … و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها. و سپس آنها شروع به “من نمی خواهید به گرفتار” به طوری که آنها را نمی تفنگ. آنها هنوز هم تفنگ, اما آنها آن را ترک در خانه.

(صوتی ارسال شده توسط دیکسون ویرایش برخی از بلومبرگ نظرات. شما می توانید شنیدن کامل بلومبرگ پاسخ اینجا.)

مغلوب ساختن پیشی جستن که دارای سابقه ای طولانی در حمایت از توقف-و-frisk سیاست توییتی (و پس از آن حذف شده) لینک دیکسون جیر همراه با تفسیر خود “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!”

پاسخ به تهمت است, صدای جیر جیر, بلومبرگ با صدور بیانیه ای گفت: در بخش “من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر. من متاسفم که من و از من عذرخواهی کرد و من گرفته اند مسئولیت برای مصرف بیش از حد طولانی برای درک تاثیر آن را بر سیاه پوست و لاتین در جوامع است.”

ظهور و سقوط متوقف می شود

این درست است به بلومبرگ گفت که او به ارث برده بحث توقف-و-frisk سیاست get-دشوار-در-جنایت تاکتیک توقف مردم برای فعالیت های مشکوک که در آغاز تحت سابق شهردار رودی جولیانی. با توجه به داده ها نشان داد توسط دولت و دادستانی کل به عنوان بخشی از تحقیقات به این شهر سیاست وجود دارد که کمی کمتر از 100,000 ضبط متوقف می شود و در سال 2001 به سال قبل از بلومبرگ صورت گرفت ،

در سال متعاقب آن تحت بلومبرگ تعداد گزارش شده متوقف می شود به طور چشمگیری افزایش یافته سال پس از سال, اوج در حدود 686,000 در سال 2011 بر اساس New York Police Department گزارش های سه ماهه وارد شده توسط ACLU of New York. از آن پس تعداد ثبت شده متوقف می شود و شروع به کاهش مداوم. وجود دارد تقریبا 192,000 متوقف می شود در سال 2013 بلومبرگ نهایی سال به عنوان شهردار. اما حتی در آن سال داده های مداوم نشان می دهد کاهش در هر سه ماهه.

همانطور که ما توضیح داد بلومبرگ با استفاده از سه ماهه اعداد در مقایسه با سه ماهه اول سال 2012 با سه ماهه چهارم سال 2013 نشان می دهد که 94 درصد کاهش می دهد.

تحت ایسنا جانشین بیل di Blasio — که زد برای شهردار بر روی یک پلت فرم مخالف توقف-و-frisk سیاست — تعداد چنین متوقف می شود به کاهش خود ادامه داد به طور چشمگیری به حدود 46,000 در di Blasio اولین سال در سال 2014 و حدود 11000 در سال 2018 است.

بلومبرگ نسبت کاهش آغاز شده است که در سال 2012 به آموزش بهتر, اگر چه او همواره در دفاع از توقف-و-frisk برنامه در زمان و اصرار آن کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز. یک روز پس از یک قاضی فدرال اعطا کلاس-وضعیت عمل به یک طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط افرادی که متوقف شده بود به اداره پلیس در مارس 2012 اعلام کرد جدید آموزش و نظارت طراحی شده برای رسیدگی به نگرانی در مورد دهها برنامه از توقف-و-frisk.

کاهش نیز در حال رشد در میان خشم عمومی در مورد توقف-و-frisk برنامه. در آوریل 2013 یک نظر سنجی انجام شده توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد 51 درصد از شهر نیویورک رای دهندگان مخالف از توقف-و-frisk سیاست و دو سوم پشتیبانی یک طرح برای ایجاد یک بازرس کل برای نظارت بر اداره پلیس, یک پیشنهاد است که بلومبرگ مخالف است.

شاید بزرگترین ضربه به توقف-و-frisk برنامه آمد و در اوت. 12, 2013, زمانی که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Shira A. Scheindlin حکم داد که اداره پلیس شهر نقض قانون اساسی ایالات متحده در راه است که آن را انجام شده است توقف خود را-و-frisk برنامه خواستار آن “فرم از دهها” جوان و اسپانیایی مردان است. در نظر او Scheindlin نوشت که او “نه سفارش پایان به عمل متوقف و frisk” و که این عمل می تواند همچنان اگر این شهر با پیروی دادگاه دستور درمان به مطمئن شوید که این برنامه را نقض نمی کند قانون اساسی است.

اتحادیه پلیس و بلومبرگ به شدت مخالف طرح دعوی در دادگاه. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز حکم بلومبرگ به نام “توقف-سوال-frisk” سیاست “حیاتی بازدارنده” و اعتبار سیاست با بازی بخش مهمی در کمک به ایجاد شهر نیویورک “امن ترین شهر بزرگ در آمریکا” و منجر به “کمتر اسلحه کمتر از تیراندازی و قتل کمتر.” بلومبرگ با حمله به قاضی به عنوان مغرضانه و قول داد به درخواست تجدید نظر او حاکم است. (Di Blasio بعد کاهش یافته و به دنبال تجدید نظر شود.)

کمتر از دو هفته بعد در نیویورک در شورای شهر تصویب دو لایحه طراحی شده برای ارائه نظارت اداره پلیس را متوقف کند-و-frisk سیاست یکی به ایجاد مستقل و بازرس کل برای نظارت بر اداره پلیس و دیگر به آن را آسان تر برای مردم برای شکایت به اداره پلیس بیش از دهها. بلومبرگ وتو هر دو صورتحساب اما شورای overrode آن رای گیری کنند.

آیا سیاست کار می کند ؟

حتی پس از ترک دفتر بلومبرگ در ادامه به دفاع از توقف-و-frisk سیاست. به تازگی به عنوان ژانویه 2019, عصر ایران اصرار داشت این سیاست تا به حال منجر به کاهش در این شهر نرخ قتل هر چند تعداد قتل ادامه داد: به شیب حتی به عنوان توقف-و-frisk سیاست فاز بود.

در واقعیت-بررسی مقاله در مورد اینکه آیا توقف-و-frisk کاهش جرم و جنایت در شهر نیویورک جان مک دونالد یک استاد جرم شناسی و جامعه شناسی در دانشگاه پنسیلوانیا نوشت که تحقیقات علمی به این نتیجه رسیدند “NYPD را استقرار نیروهای اضافی پلیس به جرم و جنایت بالا محله کمک بسیار بیشتری به جرم و جنایت کاهش نسبت به استفاده از توقف, سوال و frisk.”

“اضافی با استفاده از متوقف کردن سوال و frisk ساخته شده و تقریبا هیچ تفاوت” مک دونالد نوشت. “متوقف می شود و تنها تا به حال تاثیر قابل تشخیص جرم و جنایت زمانی که متوقف شد بر اساس علت احتمالی و این نوع از متوقف می شود بسیار نادر است.”

در یک سخنرانی در Nov. 17 روز قبل از اعلام نامزدی خود را بلومبرگ اذعان کرد که “بیش از حد بسیاری از مردم بی گناه شد متوقف شد” که این اعتماد از سیاه پوست و لاتین و جوامع است که “جرم من نیست رفتن به بالا” زمانی که سیاست شد مدرج. او نتیجه گرفت: “ما می تواند و باید در عمل هر چه زودتر و سریع تر عمل برش را متوقف می کند. من آرزو می کنم ما تا به حال. و من متاسفم که ما نداشت.”

بلومبرگ ، نوامبر. 17: بیش از من آمده ام به درک چیزی است که من تلاش برای اعتراف به خودم. من چیزی که مهم است اشتباه است. من چیزی که مهم است واقعا اشتباه است. من درک نمی کنند که در آن تاثیر کامل متوقف می شود که دارا بودند در سیاه و لاتین در جوامع است. من کاملا با تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند اما همانطور که می دانیم نیت خوب به اندازه کافی خوب نیست. در حال حاضر حقیقت این است که 20/20 اما به عنوان جرم و جنایت در ادامه به پایین آمدن ما به عنوان کاهش می یابد متوقف می شود و در ادامه به پایین آمدن طول دولت به اعتبار خود را, من در حال حاضر می بینیم که ما می تواند و باید در عمل هر چه زودتر و سریع تر عمل برش را متوقف می کند. من آرزو می کنم ما تا به حال. و من متاسفم که ما نداشت.

ایسنا گفت که “در سال 2012 در سومین دوره ما شروع به قرار دادن بیشتر پادمان در محل. و ما شروع به پوسته پوسته شدن پشت اعداد متوقف می شود.” شماره تایید است اما داریوش Charney وکیل شاکیان در کلاس اقدام مورد درباره توقف-و-frisk, سیاست, گفت, آن است که بیشتر احتمال دارد کاهش مستند توقف آمد به دلیل تغییر در جزر و مد در برابر این سیاست و این واقعیت است که آن را در مواجهه با چالش قانونی در دادگاه و فشار از شورای شهر.

بلومبرگ ممکن است تصویر کشیدن تغییر دهید که در آینده به عنوان یک نتیجه از تحقق خطا راه خود Charney گفت: اما این که “به نظر نمی رسد سازگار با او رفتار publicly.” عصر ایران, او اشاره کرد که “تهاجمی و مبارز” در دفاع از سیاست. او مبارزه کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و به دنبال درخواست تجدید نظر این حکم. او وتو شورای شهر در تلاش برای مهار برنامه است. و او ساخته شده است اظهارات متعدد در حمایت از توقف-و-frisk.

مهم نیست که دلیل این کاهش متوقف می شود اگر چه بلومبرگ توضیح است که او “به ارث برده عمل پلیس از توقف-و-frisk” و “برش آن را به عقب 95%,” ترک ممکن است این تصور اشتباه که او قطع برنامه توسط آن مقدار از آنچه که او به ارث برده است. در واقع این عمل تا حد زیادی گسترش خود — و با تشویق و سپس قرارداد از آن ارتفاع خود را در طول دو سال گذشته ،

مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت

در علاوه بر این به مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از حذف توییت حمل و نقل فایل های صوتی و نام تجاری بلومبرگ یک “نژادپرستانه” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ترجمه یک پست از ون جونز یک مفسر سی ان ان و مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهور گفت: در سی ان ان “من فکر می کنم بلومبرگ دارای یک مشکل به دلیل آنچه که او انجام داد. شما می دانید توقف-و-frisk … آن را ترسناک نشان می دهد به سیاه و سفید و یا لاتین در شهر نیویورک در سال, چرا که شما دائما در حال متوقف و مورد آزار و اذیت توسط پلیس این که آیا شما در حال انجام چیزی اشتباه است و یا نه. و بلومبرگ در دفاع از آن را تا 20 دقیقه پیش.”

خوانندگان می توانند از بلومبرگ نظرات آنها چه خواهد شد اما تهمت نیز مدت طولانی حمایت توقف-و-frisk سیاست. به تازگی به عنوان Oct. 8, 2018 تهمت توصیه می شود که در شیکاگو “به شدت در نظر گرفتن توقف-و-frisk. کار می کند و آن را به معنای شد برای مشکلات مانند شیکاگو است. آن را به معنای شد برای آن است.”

در یک مصاحبه رادیویی با Geraldo ریورا در فوریه. 13 (شروع در اطراف 22:10 علامت) تهمت جلب تمایز بین راه سیاست های اعمال شده توسط جولیانی و بلومبرگ. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن جولیانی با استفاده از عمل “صرفهجویی” “کمرویی” و “واقعا درخشان.” بلومبرگ گفت: “در آمد و او خدایی این بار 10.”

“اگر شما یک فرد سیاه و سفید راه رفتن پایین خیابان, شما قرار بود به متوقف شود و frisked تحت بلومبرگ ،” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و این که چرا آنها تا به حال یک انقلاب در نیویورک به دلیل آنچه که او انجام داد.”

“او در زمان رودی را متوقف و frisk که انجام شد بسیار کمرویی بسیار هوشمندانه که می دانید بسیار هوشمند و او از آن ساخته شده به طوری باطل و بنابراین خشونت” نسبت ناروا گفت. “و اگر شما یک فرد سیاه و سفید شما می تواند متوقف شود دو تا سه بار در روز است.”

اما زمانی که بلومبرگ در دفتر مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی توقف-و-frisk را منعکس نمی کند رزرو در مورد چگونگی شهردار بود اعمال سیاست. در ماه های ژوئیه و اوت سال 2013 در سراسر زمان کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام حکم تهمت توییتی بارها و بارها در حمایت از این سیاست و راه آن اعمال می شد و او هشدار داد که پایان دادن به سیاست خواهد بود یک “فاجعه” است و جرم و جنایت افزایش می یابد.

در اولین مناظره ریاست جمهوری بین تهمت و هیلاری کلینتون در ماه سپتامبر سال 2016 تهمت ستایش توقف-و-frisk. او همچنین با انتقاد از قاضی و حاکم در شهر نیویورک مورد او انتقاد di Blasio برای حرکت رو به جلو با یک تجدید نظر شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار سیاست — که گفت این بود آغاز شده توسط جولیانی و “ادامه داد: در توسط شهردار بلومبرگ” — برای آوردن نیویورک نرخ جرم و جنایت “راه را به پایین.”

زمانی که کلینتون اشاره کرد که جرم و جنایت از جمله قتل ادامه داد: به رها کردن حتی به عنوان di Blasio فاز توقف-و-frisk تهمت گفت: کلینتون بود “اشتباه است.” در آن زمان ما نوشت که هر دو حق داشتند چون قتل رفت در di Blasio سال اول در اتاق کار, اما پس از آن علامت بازگشت تا در سال 2015. در متعاقب آن دو سال تعدادی از قتل دوباره کاهش یافته است. تعداد قتل در شهر نیویورک در سال 2017, 2018 و 2019 شد همه پایین تر از بهترین سال تحت بلومبرگ و به خوبی در زیر اعداد زیر جولیانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>