سیاه قانونگذاران تقاضا بایدن رد جانشین نظرات

کلمبیا, S. C. (AP) — سیاه و سفید به قانونگذاران در ایالت کارولینای جنوبی خواستار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را رد اظهارات از یک دوست دیرین و کمپین جانشین است که آنها می گویند در حال نژادپرست است.

حدود نیمی از 45 عضو قوه مقننه سیاه حزبی برگزار شد یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه انفجار دموکراتیک دولت ایالت کیر Harpootlian برای سخنان آنها ادعا insinuated که گروه خود را رئیس خریداری شده بود توسط بایدن رقیب تام Steyer زیرا او پرداخت برای کار خود را برای Steyer انتخاباتی. گفتند بایدن که در حال اجرا برای رئیس جمهور است و یک مدعی در آینده کارولینای جنوبی اولیه باید فاصله خود را از Harpootlian زیر نظر است.

“ما می خواهیم که او را گرفته و او آن را انجام دهد در حال حاضر” خانه رهبر اقلیت تاد رادرفورد گفت. “امتناع خود را به انجام این کار نمی خواهد بیش به خوبی در جامعه سیاه و قطعا آن را نمی خواهد بیش از رفتن به خوبی با اعضای بزرگ سیاه حزبی که در حال ایستاده در پشت من است.”

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. Harpootlian را انکار می کند که نظرات او بودند نژادی با انگیزه است.

مبارزه شکست بیش از سه هفته قبل از کارولینای جنوبی ریاست جمهوری اولیه رای گیری برای اولین بار مسابقه در جنوب. اکثر کارولینای جنوبی دموکراتیک رای گیری رای دهندگان سیاه جمعیتی که اکثریت پشتیبانی بایدن در سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. بایدن در حال کار برای پیدا کردن جای پای خود را پس از یک مبارزه در آیووا برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز روز دوشنبه.

Harpootlian توییتی اوایل روز چهارشنبه در مورد فدرال کمیسیون انتخابات براده نمایش سیاه پارلمانی رئیس جری Govan دریافت “تقریبا 50.000 دلار” از Steyer انتخاباتی فقط در بیش از یک ماه زمان و به نام میلیاردر Steyer “آقای کیسه های پول.”

“آیا او به حفره خمیر و یا توزیع مجدد ثروت؟” Harpootlian خواسته با اشاره به Govan.

Harpootlian نیز گفت: پست و پیک روزنامه کارولینای جنوبی: “او به من گفت که او با جو بایدن تا زمانی که آقای کیف پول نشان داد.” او ادامه داد: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که میلیاردرهای درگیر آیا آن را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا تام Steyer. آنها فقط همه چیز خرید. آنها لازم نیست که برای متقاعد کردن کسی آنها فقط آنها را خرید.”

پس از کنفرانس خبری Harpootlian به خبرنگاران گفت که او نه یک بایدن سخنگوی کمپین و تا به حال مشورت مبارزات قبل از ساخت هر گونه نظر.

“من نه با نژاد با انگیزه در هر یک از این” Harpootlian گفت. “من نمی خواهد سکوت می شود توسط کسانی که با استفاده از مسابقه به عنوان یک سپر از انتقاد. … این است که تلاش برای محافظت از خود را با گفتن این نژادپرست است.”

در یک بیانیه Steyer کمپین سخنگوی Tiffiany Vaughn-جونز گفت: Govan بود که جبران 10000 $در هر ماه یک مقدار او به نام “سازگار با حقوق دیگر اعضای تیم در کارولینای جنوبی است.”

FEC براده نشان می دهد Steyer انتخاباتی پرداخت Govan $43,000 برای کار از اکتبر. 31 Dec. 4. Steyer تیم معتقد است که Govan آمد در هیئت مدیره در ماه سپتامبر پس از این مقدار خواهد اساسا حساب برای پرداخت است.

Govan اعلام شد به عنوان “مشاور ارشد” به Steyer را کارولینای جنوبی کمپین در ماه اکتبر بالا بردن ابرو در میان برخی از کسانی که آن کنجکاو مبارزه خواهد پرداخت دولت در مجلس در حالی که دریافت خود را تایید.

دموکرات ها به دنبال حزب خود نامزد شده اند لابی های پارلمانی عضو برای حمایت از بیش از یک سال در حال حاضر خود را تایید احتمالا راه به پشتیبانی با رای دهندگان.

Steyer شده و تایید شده توسط دیگر قانونگذاران کارولینای جنوبی از جمله دولت آمریکا به مردم ایران ، جان اسکات یکی دیگر از اعضای سیاه حزبی. Govan قبلا پشتیبانی بایدن خدمت به عنوان یک مشاور و با همکاری رئیس خود را در سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جفری Collins کمک به این گزارش از کلمبیا.

___

مگ Kinnard را می توان در رسید https://twitter.com/MegKinnardAP

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de