یک آگهی برای جو بایدن کمپین چکش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای عدم ارسال متحده کارشناسان بهداشت و درمان به چین به منظور بررسی رمان coronavirus. اما تبلیغ نتواند به ذکر است که دولت سعی کردم چند بار بلافاصله پس از وقوع, اگر چه بدون موفقیت یک تیم بین المللی با آمریکا دو عضو پذیرفته شد در اواسط فوریه.

راوی از ad به نام “آمادگی” می گوید: “بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او باید اصرار بر داشتن آمریکا کارشناسان بهداشت و درمان در زمین در چین است.”

سپس آن ها را پخش گزیده ای از دموکرات ریاست جمهوری بحث در فوریه. 25 در چارلستون کارولینای جنوبی که در آن بایدن می گوید: “من می تواند بر روی گوشی با چین و روشن ساخت:” ما در حال رفتن به نیاز به در خود کشور است. شما باید باز باشد. شما باید روشن باشد. ما باید بدانید که چه خبر است.'”

روز بعد از بحث در طول سی ان ان تاون هال بایدن گفت: “آنچه که من انجام خواهد شد و من از رئیس جمهور در حال حاضر من نمی خواهد در نظر گرفتن چین را برای آن کلمه. من اصرار دارند که چین اجازه می دهد تا ما دانشمندان را سخت و تعیین چگونگی آن آغاز شده که در آن از تا چه حد همراه است. دلیل است که اتفاق می افتد در حال حاضر.” این است که در آگهی.

بعد از آن در تبلیغ راوی می گوید: “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن یک CDC تیم در زمین در چین است.” که درست است. اما تبلیغ نمی کند ذکر است که در اواسط ماه فوریه — قبل از معاون سابق رئيس جمهور در سخنان خود در بحث — دو آمریکایی بودند بخشی از سازمان بهداشت جهانی که تیم چین سفر از جمله ووهان که در آن همه گیر را شکست اواخر سال گذشته است.

25-عضو تیم که به چین سفر برای نه روز از Feb. 16 Feb. 24 شامل یکی رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و یکی دیگر از موسسه ملی بهداشت. این تیم صادر 40 صفحه گزارش در فوریه. 28 — حدود دو هفته قبل از این که اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر.

با توجه به بایدن کمپین تبلیغ است که در میدان نبرد متحده Michigan, پنسیلوانیا, ویسکانسین, آریزونا, کارولینای شمالی و فلوریدا و اجرا می شود در سطح ایالت وجود دارد در Facebook و Instagram. تبلیغ نیز در حال اجرا بر روی یوتیوب در برخی از بازارها در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. (کمپین می تواند هدف تبلیغات آنلاین به رای دهندگان در خاص متحده بر اساس کاربران اطلاعات حساب مانند اطلاعات دموگرافيک و سابقه جستجو.)

همه این کشورها خواهد بود مهم در تعیین رئیس جمهور بعدی.

داشتن مقامات آمریکایی در محل به دست اول نگاه پدید آمده است به عنوان یک مسئله در حال رشد اهمیت با نگرانی گسترده است که چین نمی شد پرده در مورد دامنه رمان coronavirus مشکل است.

همانطور که ما قبل از نوشته بایدن اشتباه بود ماه گذشته زمانی که او اظهار داشت که برگ برنده دولت ساخته شده بود “هیچ تلاش” به آمریکا مقامات بهداشتی به جایی که coronavirus آغاز شد.

“[W]مرغ ما صحبت شد … اوایل در این بحران ما گفت: — به من گفت در میان دیگران است که شما می دانید شما باید به چین دریافت کارشناسان ما وجود دارد ما بهترین در جهان, آنها در, بنابراین ما می دانیم آنچه در واقع اتفاق می افتد” بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در سی ان ان مجازی تاون هال در 27 مارس ، “وجود دارد هیچ تلاشی برای انجام این کار است.”

اما این مورد.

در واقع CDC سعی کنید به چین فقط یک هفته پس از چین گزارش شیوع به این که در دسامبر. 31, 2019.

“در ژانویه 6, ما ارائه شده به ارسال یک CDC تیم به چین است که می تواند کمک به با این بهداشت عمومی تلاش های” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در Jan. کنفرانس مطبوعاتی 28. “من بار دیگر تاکید کرد که ارائه زمانی که من صحبت می کرد به چین وزیر بهداشت در روز دوشنبه شد و تصریح کرد دوباره از طریق سازمان بهداشت جهانی امروز است. ما اصرار چین: همکاری های بیشتر و شفافیت مهم ترین مراحل شما می توانید نسبت به موثر تر پاسخ.”

بیش از یک هفته بعد آذر گفت: دوباره در یک Feb. 7 کنفرانس مطبوعاتی که “ما دیرینه ارائه به ارسال world-class کارشناسان به چین برای کمک به باقی مانده بر روی میز است.”

در یک جلسه مطبوعاتی کاخ سفید coronavirus نیروی کار در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او این مسئله را با رئیس جمهور چین شخصا.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 22: و من از او بپرسید که آیا یا نه ما می تواند برخی از مردم و آنها نمی خواهند که از غرور و افتخار است. من فکر می کنم واقعا از غرور و افتخار است. آنها نمی خواهند — آنها نمی خواهند ما ارسال مردم به چین برای کمک به آنها. شما می دانید که چین یک کشور قوی شده است. آنها — آنها را به دانشمندان و آنها را پزشکان — بسیار هوشمند است. بسیاری از مردم است.

و شما می دانید, اما من به بحث در مورد که در مورد ارسال مردم ما در. و آنها واقعا پاسخ دهند. ما رفت و دوباره آنها پاسخ نمی.

ما نمی تواند تایید کند که آیا تهمت را با چینی ها رهبر و یا اگر او چقدر سخت او را تحت فشار قرار دادند یازدهم به اعتراف آمریکایی ها. اما با توجه به رئیس جمهور او را ارائه دهد در بیش از یک مناسبت. و آن است که توسط هیچ معنی خاصی که اصرار می توانست منجر به تغییر ذهن خود را.

هنگامی که ما در مورد خواسته آگهی بایدن کمپین سخنگوی مایکل Gwin گفت: “معاون رئیس جمهور بایدن هشدار داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر گرفتن دولت چین در آن کلمه را در coronavirus و بارها و بارها به نام تهمت به اصرار رئیس جمهور یازدهم که او اجازه می دهد که کارشناسان آمریکایی بر روی زمین به طوری که ما می تواند تعیین حقایق برای خودمان. به جای غذای بایدن در تماس با تهمت blithely خریداری چینی دولت spin — نادیده گرفتن هشدارهای ما از هوش جامعه و تلف گرانبها هفته ستایش پاسخ خود را به جای آماده شدن آمریکا برای مبارزه با ویروس.”

Gwin نیست آدرس این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ارسال دو نفر از بالای آن مقامات بهداشتی چین در اواسط فوریه.

به نظر می رسد روشن است که چین مسائل مربوط به بازی نقش مهمی در آینده انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان ما نوشته شده است, برگ برنده های کمپین در 9 آوریل راه اندازی یک حمله گمراه کننده آگهی در یوتیوب که فعاليتی بایدن این اظهارات را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت های مسافرتی در مورد چین است. آگهی جلب توجه است این تصور نادرست است که سفیر سابق ایالات متحده به چین Gary Locke چینی-آمریکایی است که یک مقام چینی.

این آگهی می گوید که بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مخالف بود به محدودیت های مسافرتی — این بایدن مبارزات انتخاباتی می گوید که او برای آنها بود — و به طور کلی تلاش برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان بیش از حد نرم در چینی رژیم با استفاده از برخی از بایدن این اظهارات مثبت در مورد چینی.

بسیاری از بایدن کمپین تبلیغ جدید با تمرکز بر اظهارات مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که در مورد چین و دست زدن به آن از بیماری همه گیر. و درست است که تهمت بارها ستوده است.

برای مثال در یک کسب و کار میزگرد در دهلی نو, هندوستان, on Feb. 25 رئيس جمهور گفت: “چین در حال کار بسیار سخت است. من صحبت رئیس جمهور یازدهم و آنها در حال کار بسیار سخت است. و اگر شما می دانید هر چیزی در مورد او فکر می کنم او می تواند در شکل بسیار خوبی است. آنها — آنها تا به حال یک پچ خشن و من فکر می کنم در حال حاضر آنها آن را — آن را مانند به نظر می رسد آنها در حال گرفتن آن را تحت کنترل بیشتر و بیشتر است.”

اما تهمت نیز در مواردی با انتقاد چین خود را برای عدم شفافیت یک واقعیت است که خطاب در بایدن آگهی.

برای مثال در کاخ سفید coronavirus مطبوعاتی در مارس 21, رییس جمهور گفت: “من آرزو می کنم آنها می تواند به ما گفته اند قبلا در مورد آنچه که در داخل. ما نمی دانیم در مورد آن تا زمانی که آن را شروع به بیرون آمدن عموم, اما من آرزو می کنم آنها می تواند به ما گفته اند قبلا در مورد آن چرا که ما می تواند آمد تا با یک راه حل…. چین بسیار مرموز. درسته ؟ بسیار مرموز است. و این مایه تاسف است.”

در پایان این, آگهی, آدرس بایدن سفر محدودیت در چین که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در ژانویه. 31.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “بالند در مورد” محدودیت تبلیغ می گوید: در واقع 40,000 مردم از چین وارد شده پس از محدودیت های رفت و به اثر. که ادعا می کنند بر اساس این نیویورک تایمز داستان. به ما گزارش داده اند در حالی که تهمت بارها و بارها تماس چه او تحمیل یک “سفر ممنوع” که یک اسم بی مسمی است. تیاو سیاست را ممنوع شهروندان غیر آمریکایی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به آمریکا در علاوه بر این به کسانی که اعضای خانواده شهروندان آمریکایی نبودند تحت پوشش محدودیت.

در مجموع ما پیدا بایدن ادعا در مورد گرفتن ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان به چین گمراه کننده است. در حالی که بایدن درست است که ایالات متحده نمی توانید یک CDC تیم به چین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای انجام این کار وجود دارد و دو آمریکایی بر این که تیم که رفت به چین در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

کفش اسپرت