بایدن این ادعای نادرست در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اشتباه بود زمانی که او گفت که برگ برنده دولت ساخته شده از هیچ تلاشی برای رسیدن ایالات متحده کارشناسان پزشکی به چین به عنوان رمان coronavirus اپیدمی گسترش وجود دارد در اوایل این سال است.

“[W]مرغ ما صحبت شد … اوایل در این بحران ما گفت: — به من گفت در میان دیگران است که شما می دانید شما باید به چین دریافت کارشناسان ما وجود دارد ما بهترین در جهان, آنها در, بنابراین ما می دانیم آنچه در واقع اتفاق می افتد” بایدن پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفت: در سی ان ان مجازی تاون هال در 27 مارس ، “وجود دارد هیچ تلاشی برای انجام این کار است.”

به جز آن مورد نیست.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری سعی کنید به چین فقط یک هفته پس از چین گزارش شیوع بیماری به سازمان بهداشت جهانی در دسامبر. 31, 2019.

“در ژانویه 6, ما ارائه شده به ارسال یک CDC تیم به چین است که می تواند کمک به با این بهداشت عمومی تلاش های” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در Jan. کنفرانس مطبوعاتی 28. “من بار دیگر تاکید کرد که ارائه زمانی که من صحبت می کرد به چین وزیر بهداشت در روز دوشنبه شد و تصریح کرد دوباره از طریق سازمان بهداشت جهانی امروز است. ما اصرار چین: همکاری های بیشتر و شفافیت مهم ترین مراحل شما می توانید نسبت به موثر تر پاسخ.”

بیش از یک هفته بعد آذر گفت: دوباره در یک Feb. 7 کنفرانس مطبوعاتی که “ما دیرینه ارائه به ارسال world-class کارشناسان به چین برای کمک به باقی مانده بر روی میز است.”

در آن زمان نیویورک تایمز در گزارش “به طور معمول تیم از آژانس اپیدمی سرویس اطلاعاتی می تواند در هوا در 24 ساعت.”

این بایدن کمپین نه پاسخ به درخواست ما برای نظر.

یک تیم از کارشناسان بهداشت عمومی از این که اجازه داده شد با مقامات چینی برای بازدید ووهان که در آن شیوع شروع شد و بعد از آن در ماه فوریه با توجه به South China Morning Post. این تیم شامل متخصصان از ایالات متحده و همچنین آلمان, روسیه, ژاپن, سنگاپور, کره جنوبی و نیجریه.

بایدن درست بود در تاون هال زمانی که او گفت: برگ برنده دولت در حال حذف یک موقعیت تنظیم شده توسط دولت اوباما است که در آن بایدن در خدمت به هماهنگ کردن پاسخ به بیماری های همه گیر مانند coronavirus بحران است. اما او در زمان اشتباه و تهمت مقامات دولت می گویند این یک سازماندهی مجدد با مسئولیت های که در حال سقوط به دیگر افراد است.

“ما راه اندازی یک دفتر در کاخ سفید به طور مستقیم به ماندن متمرکز در این, رییس جمهور در کاخ سفید و برای مقابله با بیماری های همه گیر می شود.” “و اولین چیزی که این رئیس جمهور را شاید برای اولین بار نیست اما برای اولین بار او را حذف دفتر در آن زمان در خارج از کاخ سفید است.”

اما آن را به سختی در میان “اولین چیزهایی که” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام داد. آن اتفاق افتاده است به خوبی به تهمت سال دوم ،

ما به عنوان گزارش در تاریخ 3 مارس و آوریل 20, تیوی برگ برنده دولت در واقع از بین بردن یک موقعیت کلیدی است که می شده اند درگیر در بیماری همه گیر پاسخ.

از واشنگتن پست گزارش داد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون محلول شورای امنیت ملی و دفتر بهداشت جهانی امنیت و Biodefense در مارس 2018 در یک سازماندهی مجدد تلاش کنید. که زمانی که عقب Adm. R. تیموتی mary smith بود که مدیر ارشد دفتر پست خود را ترک کرد. او جایگزین شده است.

با توجه به اقیانوس اطلس و واشنگتن پست برخی از اعضای تیم منتقل شد به گروه های دیگر و دیگران در زمان بیش از برخی از mary smith وظایف. یک سخنگوی شورای امنیت ملی در آن زمان گفت که دولت “باقی می ماند متعهد به جهانی بهداشت, بهداشت جهانی امنیت و biodefense و ادامه خواهد داد برای رسیدگی به این مسائل با همان حل و فصل تحت ساختار جدید است.”

در نوامبر سال 2019 گزارش Center for Strategic & International Studies توصیه می شود بازگرداندن جهانی بهداشت در ایران در شورای امنیت ملی به عنوان یکی از هفت کلید تغییرات بهتر است برای محافظت از مردم آمریکا از بهداشت جهانی تهدید.

به بحث ادامه داد: در تاون هال بایدن گفت: “و علاوه بر آن چه اتفاق افتاد این بود که ما تا به حال یک نفر در کشور که مشغول به کار بود — او کشیده و او را به خارج از کشور است.”

آن را سخت به می گویند دقیقا همان چیزی است معاون سابق رئیس جمهور با اشاره به او به عنوان کامل نیست فکر و به ما گفت: بایدن کمپین نه پاسخ به درخواست ما برای جزئیات. احتمالا بایدن با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به از بین بردن بهداشت عمومی موقعیت در چین که ماموریت بود برای نظارت بر شیوع بیماری در این کشور گزارش رویترز در ماه گذشته.

ایسنا, مارس 22: آمریکا بیماری متخصص پزشکی اپیدمیولوژی تعبیه شده در چین کنترل بیماری آژانس ترک پست خود در ماه جولای به چهار منبع با آگاهی از این موضوع است. اولین مورد از این کروناویروس جدید ممکن است پدید آمده در اوایل ماه نوامبر و به عنوان موارد منفجر شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه فوریه متنبه چین برای سانسور اطلاعات در مورد شیوع و نگه داشتن کارشناسان ایالات متحده از ورود به این کشور کمک کند.

“دلخراش بود به تماشای” گفت: بائو-Ping Zhu چینی آمریکایی که در آن نقش به خدمت بود که با بودجه دولتی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در بین سال های 2007 و 2011. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

زو و منابع دیگر گفت: آمریکایی متخصص دکتر لیندا سریع یک مربی چینی میدان اپیدیولوژی که اعزام شده بودند به کانون شیوع بیماری برای کمک به پیگیری و بررسی و شامل بیماری است.

اما سریع بود که نه تنها ایالات متحده بهداشت حرفه ای در چین اگر چه رویترز گزارش داد که تعداد زیادی وجود داشته است به شدت کاهش می یابد. اخبار آژانس گزارش شده در مارس 25 که CDC مشروط, 47 هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار شده است به کاهش 14.

بنابراین بایدن است که به سختی به تنهایی در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ساخت حرکت می کند که ممکن است مانع پاسخ به کوروناویروس. اما او قطعا می تواند بسیار دقیق تر در اظهارات و او اشتباه می گویند دولت ساخته “هیچ تلاشی” برای کارشناسان پزشکی به چین پس از شیوع گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de