بایدن این ادعای نادرست در مورد مک دونالد

در طول یک مجازی کمپین رویداد با اعضای خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی در جولای 22, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به دروغ گفت که مک دونالد مورد نیاز کارکنان خود را به نشانه noncompete قرارداد جلوگیری از آنها را از رفتن به محل کار برای دیگر رستوران های فست فود مانند همبرگر پادشاه.

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این. مک دونالد می گوید که چنین نیست. و مک دونالد قطع مربوط به تمرین محرومیت کارگران از حرکت از یک فروشگاه در داخل شرکت دیگر در سال 2017.

به نظر می رسد بایدن به معنای توصیف آن عمل است. اما او نبود و او برداشت اشتباه شرکت به استفاده از به عنوان مثال.

بایدن جولای 22: مک دونالد ساخت میلیاردها دلار اما در اینجا معامله آنها ساخته ام شما همه نشانه noncompete قرارداد است که شما می توانید در سراسر شهر به سعی کنید برای دریافت یک شغل در برگر کینگ. و شاید و من نمی گویم شما می توانید, اما شما 10 سنت در هر ساعت ، افرادی که ساعتی کارگران نیاز به ثبت نام noncompete.

مک دونالد سخنگوی به ما گفت “بایدن نادرست بود در این ادعا که مک دونالد ساعتی کارگران هستند و یا نیاز به ثبت نام noncompete توافق.”

Orley C. Ashenfelter یک استاد دانشگاه پرینستون و coauthor از یک مطالعه در قرارداد حق رای دادن است که با تمرکز به شدت در مواد غذایی سریع صنعت به ما گفت که سریع غذا زنجیر نمی بلوک کارگران از رفتن به محل کار برای رقبای خود.

بسیاری از زنجیر کرده اند اما مسدود کارکنان از حرکت به یکی دیگر از حق رای دادن در همان شرکت.

مقالات در جمله “هیچ اب پز” در موافقت نامه های پیشگیری از مواد غذایی سریع کارگران از انتقال داخل این شرکت اشاره می کنند که قوانین اعمال نمی به ترک برای یک شرکت دیگر.

ما خواسته بایدن کمپین برای شواهد برای حمایت از نامزد ادعا می کنند. ما دریافت هیچ چیزی در مورد noncompete قرارداد. در عوض ما با دریافت یک لینک به یک داستان خبری در مورد سه شرکت — Burger King, Popeyes و Tim Hortons — در ماه مارس از بین بردن داخلی “بدون اب پز” مقررات. این بایدن وب سایت کمپین خواستار حذف هر دو noncompete و شکار غیر قانونی توافق نامه.

“به عنوان رئیس جمهور بایدن با کنگره برای از بین بردن همه غیر رقابت موافقت نامه به جز تعداد بسیار کمی هستند که کاملا لازم است برای محافظت از دقت تعریف شده دسته از اسرار تجاری و ممنوعیت آشکار همه هیچ-شکار غیر قانونی توافق نامه” کمپین سایت می گوید.

“بدون اب پز” موافقت نامه به ميدان آمد و در سپتامبر. 27, 2017, مقاله در نیویورک تایمز با عنوان “چرا حقوق رشد ؟ یک برگر مشترک بند ارائه می دهد یک سرنخ است.” مقاله ذکر شده تحقیقات در مورد این موضوع توسط دو پرینستون اساتید Ashenfelter و آلن کروگر بود که رئیس شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما. (کروگر درگذشت 2019.)

استادان در بر داشت عمل شد و به خصوص گسترده در صنایع. و با جلوگیری از کارگران از رفتن به یکی دیگر از حق رای دادن در داخل زنجیره ای, توافق می تواند در کاهش دستمزد آنها به این نتیجه رسیدند.

اکثر کارگران بی اطلاع بودند “بدون اب پز” ارائه آنها در مورد آن را یاد تنها اگر و هنگامی که آنها سعی در حرکت به کار با خروجی دیگری در همان زنجیره ای شاید برای پرداخت افزایش دهد. چرا که مفاد بودند مندرج در موافقت نامه های بین franchisees و شرکت مادر.

پس از خواندن این بار داستان واشنگتن وکیل عمومی نوح Purcell خواسته دولت دادستان کل باب فرگوسن به بررسی. فرگوسن انجام داد. در ماه ژوئن فرگوسن گفت: تلاش خود را به حال impelled 237 شرکت بیش از دو سال به ثبت نام از نظر قانونی الزام آور توافق برای پایان دادن به این عمل و نه فقط در واشنگتن اما در سراسر کشور.

مک دونالد که تا به حال کاهش یافته است و این عمل در سال 2017 پس از آن بود شکایت کرد و در میان شرکت های امضای یک توافق است.

یک ائتلاف از 13 ایالت و ناحیه کلمبیا برپا کرده یک کمپین برای دریافت زنجیره ای به امضای موافقت نامه های مشابه.

ما خواسته Ashenfelter چرا “بدون اب پز” توافق شد چنین مشکلی اگر کارگران می تواند در حرکت به دیگر مواد غذایی سریع اپراتورهای.

“وجود دارد هیچ پاسخ آسان به این که” او در پاسخ از طریق ایمیل. “در اثر رقابت کاهش می یابد بنابراین در تعادل حقوق و دستمزد باید پایین تر است. چه مقدار ؟ به ما نشان می دهد که بستگی دارد که چگونه بسیاری از دیگر زنجیر وجود دارد در بازار کار و چگونه حاضر کارگران به حرکت می کند.”

Noncompete موافقت نامه به طور معمول استفاده می شود در مورد بالاتر-درآمد کارگران در زمانی که شرکت ها می ترسند آنها را اسرار به رقبا. کروگر گفت: بار در سال 2017, “من فکر می کنم آن را بسیار سخت به این استدلال که غيررقابتي موافقت نامه های لازم برای کم تحصیل کرده با دستمزد کم کارگران زیرا آنها از اسرار تجاری. این عمل دارای پتانسیل برای محدود کردن رقابت و به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار پرداخت.”

اخبار مقاله فرستاده شده توسط بایدن کمپین در مورد سه شرکت موافقت در اوایل این سال به رها کردن “بدون اب پز” توافق نامه. این سخنگوی بایدن گفت: در یک ایمیل “در مک دونالد و دیگر رستوران های فست فود وجود دارد و تلاش مداوم برای پرداختن به این موضوع که پایان ندارد با 2018 حل و فصل است. … امواج اطلاعیه اخیر مانند این نشان می دهد که آن را هنوز هم یک مشکل است.”

که ممکن است مورد. اما بایدن اشتباه بود زمانی که او به طور خاص مک دونالد. این شرکت ندارد noncompete بند برای جلوگیری از آن کارگران از رفتن به محل کار برای برگر کینگ و یا سایر مواد غذایی سریع زنجیر. و از آن کاهش یافته است “بدون اب پز” سیاست محرومیت کارگران در حال حرکت از یک مک دونالد به سه سال پیش.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر