بایدن را واقعی تحریف

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تحریف حقایق در دو مصاحبه در پی نوادا قفقاز:

  • او ادعا کرد که یکی از رقبای خود را به صورت دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری دیابت برنی ساندرز “مخالف بود به Obamacare.” ساندرز رای به نفع این لایحه در سال 2009 گفته بود “نه به عنوان قوی به عنوان من می خواستم” اما “شروع به حرکت این کشور به سمت هدف بلند مدت ارائه جامع و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها است.”
  • در مصاحبه با CBS’ “چهره ملت” بایدن به دروغ ادعا کرد که او تا به حال هرگز با برچسب کارولینای جنوبی به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را “فایروال” در مورد او به خوبی انجام نمی در آیووا و نیوهمشایر و نوادا. بایدن استفاده کرده است که استعاره بیش از یک بار.
ساندرز رای دادند برای ACA

بایدن انتخاباتی امتیاز به ساندرز ابراز مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه مجلس سنا در نهایت تصویب قانون. این درست ساندرز گفت: به عنوان اواخر به عنوان یک هفته قبل از دسامبر. 24, 2009, رای که او “نه رای گیری برای لایحه” اما که او را “بهترین من انجام به این لایحه بهتر بیل” است که او می تواند پشتیبانی. پس از یک ماده اضافه شد برای میلیاردها دلار سرمایه گذاری برای سلامت جامعه مراکز ساندرز’ رای بود بله.

بایدن ساخته شده و ادعای خود را در طی یک مصاحبه در MSNBC در فوریه. 23 یک روز پس از نوادا قفقاز که در آن معاون رئیس جمهور سابق در آمد دوم پشت Sanders. (نگاه کنید به 4:57 خوانده شده را علامت به ویدئو.) “او مخالف بود و به Obamacare نمی خواهم این واقعیت است که ما نمی فشار تک پرداخت کننده گزینه” بایدن گفت: از سناتور ورمونت.

این هیچ راز ساندرز که تحت فشار قرار دادند مدیکر برای همه قانون پشت یک “تک پرداخت کننده گزینه” یا یک پوشش جهانی سیستم است که در آن هر کس بیمه سلامت از طریق دولت فدرال است. او نیز پشتیبانی می کند که در سال 2009 معرفی یک اصلاحیه برای یک سیستم پرداخت در حالی که ACA بود که مورد بحث است. او پیشنهاد اصلاح مجلس سنا در کف on Dec. 16, 2009 دانستن آن را نمی خواهد عبور کند و سپس انصراف از آن زمانی که جمهوری خواه ایالت تام کوبورن اعتراض به درخواست انصراف با خواندن کامل اصلاح.

در طبقه سنا ساندرز با انتقاد از حزب جمهوری خواه تلاش خود را “دولت آمریکا برای توقف توسط وادار به خواندن 700-صفحه متمم” و او در ادامه به توضیح دهد که چرا او می خواست به پیشنهاد قانون او می دانست که شکست خواهد خورد.

Sanders, Dec. 16, 2009: من اصلاح شد cosponsored توسط سنسور. Sherrod قهوه ای و رولاند Burris خواهد نهاد مدیکر-برای-همه تک پرداخت کننده برنامه است. من بیشتر از آگاه و بسیار افتخار می کنم که در نبود حزب جمهوری خواه obstructionist تاکتیک این امر شده اند اولین بار در تاریخ آمریکا است که یک مدیکر-برای-همه تک پرداخت کننده لایحه آورده بود به رای قبل از سنا. من بیشتر از آگاه باشید که این متمم نمی خواهد به نفع خود. من می دانستم که. اما من کاملا متقاعد شده است که این قانون و یا قانون مانند آن را در نهایت تبدیل به قانون زمین.

روز بعد پس از یک گزینه ارائه شده بود کاهش یافته و از نظر ساندرز گفته فاکس نیوز که “از این نقطه نظر من رای گیری برای لایحه” با استناد به فقدان یک “مدیکر-نوع عمومی گزینه است.” او گفت: او را “بهترین من انجام به این لایحه بهتر لایحه یک لایحه است که من می توانید برای رای دادن اما من نشان داد هر دو به کاخ سفید و دموکرات رهبری که رای من امن نیست در این نقطه است.”

عمومی گزینه بود که دولت فدرال طرح بیمه سلامت است که افراد و کسب و کارهای کوچک می تواند انتخاب شده اند در میان دیگر خصوصی بیمه نامه. مجلس سنا نیز در نظر گرفته اما حذف یک مصالحه مدیکر خرید گزینه برای کسانی که سن 55 تا 64. کانکتیکات بهداشت ، جو لیبرمن مستقل مخالف آن اقدامات است.

اما فقط دو روز پس از آن در دسامبر. 19, 2009, Sanders, تبلیغ علاوه بر این از یک شرط او گفت: او درخواست برای اضافه کردن 10 میلیارد دلار در بودجه برای مراکز بهداشتی و درمانی برای افزایش مراقبت های بهداشتی اولیه و خدمات. و گفت: ما به عنوان زمانی که سنا برگزار شد و رای گیری نهایی در قانون مراقبت مقرون به صرفه ساندرز به آن رای دادند.

توسط زمان رای گیری لایحه همچنین شامل اضافی 600 میلیون دلار در مدیکید بودجه به ورمونت هر چند آسوشیتد پرس گزارش داده بود که مذاکره از دولت دیگر سناتور پاتریک لیهی است که برنده است که امتیاز به دلیل داشتن دولت در حال حاضر گسترش مدیکید واجد شرایط قبل از عبور از ACA.

ورمونت نبود تنها دولت برای دریافت مزایای به عنوان تخفیف برای تضمین رای. AP ذکر شده هفت سناتور و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر و گروه های ذینفع که برخی از امتیاز در این لایحه نهایی. سپس رئیس جمهور باراک اوباما گفت که “سازش بخشی از فرایند” اضافه کردن جدید اصلاحات “را ساخته اند و این نقطه عطفی لایحه حتی قوی تر است.”

در دسامبر. 22, 2009, ساندرز گفت: در MSNBC که جامعه مرکز بهداشت بودجه که می تواند به تمام متحده “بود و عامل مهمی در کمک به من برای رای دادن به این لایحه است.”

این بایدن کمپین با اشاره به موارد مختلفی که در آن ساندرز به نام ACA “متوسط.” در اکتبر 2013 ساندرز نیز در مصاحبه ای گفت که آن را “خیلی پیچیده” و خود در مجلس سنا گفت: “او ترجیح می مدیکر برای همه, تک-سیستم پرداخت است که ارائه مراقبت بهتر به مردم بیشتر هزینه کمتر.” اما این اظهارات را نشان نمی دهد که ساندرز “مخالف” ACA; آنها نشان می دهد او ترجیح می دهم یک مدیکر برای همه سیستم به جای یک موقعیت او به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری.

ساندرز’ کمپین با اشاره به این که سناتور دفاع ACA در سال 2017 زمانی که جمهوریخواهان در تلاش بودند به لغو و به جای آن. “کار ما امروز به دفاع از قانون مراقبت مقرون به صرفه” ساندرز گفت: حامیان در تظاهرات آن سال با توجه به بورسی. “ما فردا کار این است که برای ایجاد یک مدیکر-برای-تمام تک-سیستم پرداخت.”

سناتور بوده است سازگار در گفت ACA اولین گام در خود مشاهده و مدیکر برای تمام چیزی است که او معتقد است که آمریکا باید پیاده سازی. که در دسامبر. 22, 2009 مصاحبه با MSNBC دو روز قبل از “بله” رای او گفت: ACA نیست “در هر نقطه در نزدیکی به عنوان قوی یک لایحه به عنوان من می خواهم” ذکر عوامل متعددی از جمله عدم وجود یک گزینه است. اما او گفت: وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب” در این قانون از قبیل گسترش پوشش بیمه به میلیون ها نفر از بیمه. انتخاب کرد که هر دو به “کشتن بیل” یا “چیزی عبور کنید و سعی کنید به بهبود آن در سال به آمده است.”

او تصریح کرد که پس از سنا تصویب این لایحه است. “این لایحه است که به عنوان قوی به عنوان من می خواستم و من کار خواهد کرد برای بهبود آن, اما آن را شروع به حرکت این کشور به سمت هدف بلند مدت ارائه جامع و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها” ساندرز در بیانیه ای گفت در دسامبر. 24, 2009. “ما می توانیم بهتر انجام دهید اما این یک گام مهم رو به جلو است.”

در 25 مارس 2010, ساندرز نیز رای برای آشتی لایحه به تصویب رسید به عنوان بخشی از ACA. او کاهش یافته است تلاش برای سعی کنید به اضافه کردن یک گزینه اصلاح این قانون گفت که پس از آن-رهبر اکثریت سنا هری رید معتقد او و دیگران است که انجام این کار ممکن است “بی ثبات کردن بسیار حساس وضعیت” با توجه به گزارش در آن زمان در لاس وگاس خورشید.

بایدن را ‘دیوار آتش’ انکار

در مصاحبه با مارگارت برنان میزبان CBS’ “چهره ملت” بایدن به دروغ ادعا کرد که او تا به حال هرگز گفت که کارولینای جنوبی خواهد بود مبارزات انتخاباتی خود را “فایروال” در مورد او به خوبی انجام نمی در سه اولیه مسابقات.

بایدن قبلا استفاده می شود که مدت بیش از یک بار هنگامی که صحبت کردن در مورد شانس خود را برای برنده شدن در این دولت جایی که تا همین اواخر بایدن طولانی بود برگزار شد دو رقمی سرب در نظرسنجی ها — عمدتا به دلیل حمایت خود را در میان سیاه دموکراتیک رای دهندگان در دولت است.

Brennan, Feb. 22: کارولینای جنوبی, اگر, بود, فایروال خود را.

بایدن: شما در آن گفت: من فایروال. من آن را گفت: هرگز–

برنان: کمپین گفت: آن را–

بایدن: بدون

برنان: –فایروال.

بایدن: آن نه من گفت: من قصد دارم برای انجام این کار به خوبی وجود دارد. و من شما را به خوبی انجام دهد وجود دارد و من به خوبی فراتر از آن نیز وجود دارد.

در یک ان بی سی نیوز مصاحبه در فوریه. 2 مثلا بایدن گفت: “من فکر می کنم من انجام خوبی در نوادا است. و من فکر می کنم من باید یک فایروال در کارولینای جنوبی است. و سپس ما به سه شنبه متحده است که تعداد قابل توجهی از اقلیت ها و آمریکایی های آفریقایی تبار. من فکر می کنم من میخوام خوب انجام دهد.”

روز قبل از آن و پس از یک مبارزه انتخاباتی در Mt. لذت بخش, آیووا, سی ان ان گزارش داد که بایدن ساخته شده بیانیه ای مشابه در مورد کارولینای جنوبی در حالی که پاسخ دادن به یک سوال خبرنگار سی ان ان در مورد شانس خود را در آیووا قفقاز.

“من فقط فکر می کنم آن متفاوت سال است که من فکر می کنم به اندازه همه شما آن را انجام نمی, در حال حاضر, و من به این معنی نیست که آن را در راه بد اما من فکر می کنم آنچه شما در حال رفتن به مجبور به اندازه گیری است که می تواند نشان دهنده هر جنبه ای از حزب دموکراتیک” بایدن گفت: با توجه به سی ان ان. “و به همین دلیل من فکر می کنم این مسائل چگونه شما آن را [آیووا] نه به عنوان تبعی در یکی از حس آن را به عنوان شده است در سال گذشته است. چون من به شدت احساس می کنند که ما یک فایروال بزرگ در کارولینای جنوبی است. من فکر می کنم ما در یک موقعیت که در آن ما می خواهیم انجام دهیم بسیار خوبی در نوادا من فکر می کنم تو یک سربالایی نژاد به عنوان آن را همیشه به صورت غیر انگلند جدید در, New Hampshire. و من فکر می کنم میخوام فقط یک tossup اینجا [آیووا]. از آن شده است تمام راه همراه است.”

آسوشیتد پرس نیز گزارش داد که بایدن گفت: در ماه اکتبر که در کارولینای جنوبی است و این دولت است که واقعا سوق دادن مبارزات انتخاباتی خود را به جلو.

“مردم بحث در مورد کارولینای جنوبی بودن یک فایروال. من از نوع مشاهده کارولینای جنوبی در حال غواصی هیئت مدیره. آن را به منجنیق من به سوپر شنبه مناطقی که در بسیاری از جنوبی از گرجستان به تگزاس به فلوریدا در سراسر هیئت مدیره,” او گفت: به نقل از.

بایدن انکار در مورد یک بار در توصیف کارولینای جنوبی به مبارزات انتخاباتی خود را “فایروال” می آید به عنوان نظر سنجی های اخیر نشان می دهد سرب خود را در کشور کاهش یافته است به تک رقمی.

یک همشهری نظرسنجی انجام شده قبل و منتشر شده روز پس از ساندرز به راحتی برنده در نوادا نشان داد که بایدن (28%) فقط 5 درصد سرب بیش از ساندرز (23 درصد) در کارولینای جنوبی است. رادیو فردا اشاره کرد که بایدن را منجر شد و یک بار به عنوان بزرگ به عنوان 28 درصد (بیش از سن. الیزابت وارن) در ماه نوامبر با توجه به یکی دیگر از آن نظر سنجی.

در این مصاحبه برنان همچنین گفت که همین نظرسنجی نشان داد بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه کاهش یافته است با 19 درصد در چهار ماه — از 54 درصد به 35 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de