بایدن تصویری در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خاموش’ کارشناس

بیش از آخر هفته بایدن کمپین ارسال شده در تصویری که ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سکوت دکتر نانسی r. schultze ، برای “صحبت کردن” در مورد جدید کروناویروس در یک Feb. 25 نشست خبری. اما این کمپین برای حمایت از این ادعا است که بدجور نازک است.

R. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی است به طور منظم به رهبری جلسات مطبوعاتی در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و او همچنان به انجام این کار حتی پس از Feb. 25 جلسه.

این بایدن مبارزات انتخاباتی است که پس از ارسال شده در مارس 21, ویژگی های Ron Klain که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن رئیس ستاد و بعد از آن به عنوان دولت اوباما ابولا پاسخ هماهنگ کننده.

در این ویدئو Klain متهم رئیس جمهور در پاسخ به آرامی به بیماری همه گیر کوروناویروس و عدم گوش دادن به کارشناسان. ویدیو پخش یک کلیپ صوتی از r. schultze ، صحبت در مورد کوروناویروس در فوریه. 25.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” r. schultze ، گفت: و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید.”

او فرانک ارزیابی گزارش خشم رییس جمهور, با توجه به واشنگتن پست داستان ذکر شده توسط بایدن مبارزات انتخاباتی.

“شروع روز بعد” Klain می گوید: در این ویدئو “Dr. r. schultze ، دیگر به نظر می رسد در جلسات کاخ سفید coronavirus نیروی کار. رئیس جمهور و کاخ سفید ارسال یک پیام روشن به دانشمندان در دولت وجود دارد خواهد بود یک قیمت برای صحبت کردن و صحبت کردن.”

اما آن را گمراه کننده نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه از فوریه. 25 اظهارات “Dr. r. schultze ، دیگر به نظر می رسد در جلسات کاخ سفید coronavirus نیروی کار است.”

R. schultze ، نه یک عضو از نیروی کار که اعلام شد حدود یک ماه قبل در Jan. 29 و او هرگز با حضور coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری پس از این گروه تشکیل شد.

ما جستجو, C-SPAN, وزارت بهداشت و خدمات انسانی CDC و کاخ سفید در وب سایت و در بر داشت که او را از حضور در هر یک از این نیروی کار جلسات مطبوعاتی — قبل یا بعد از Feb. 25 اظهارات.

این بایدن کمپین ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که او انجام داد یا نه. به جای آن اشاره کرد این واقعیت است که r. schultze ، حضور داشتند بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر Jan. 28 نشست خبری در COVID-19. “پس از این [Feb. 25] حادثه او به نظر می رسد در بیشتر جلسات با بخش. آذر عضو هسته کاخ سفید نیروی کار” بایدن سخنگوی اندرو بیتس گفت: ما یک ایمیل به در.

اما Jan. 28 جلسه برگزار شد و یک روز قبل از این نیروی کار ایجاد شد.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار از Jan. 29 Feb. 25, ساخته, سه ظاهر عمومی است که ما می تواند پیدا کنید. دو بودند جلسات مطبوعاتی در Jan. 31 در کاخ سفید و فوریه. 7 در HHS و یک جلسه به ملت حکام در فوریه. 9 در انجمن فرمانداران ملی بهار نشست.

CDC نشان داده شد در هر یک از این جلسات توسط مدیر CDC دکتر رابرت Redfield است که یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار. Redfield نیز حضور نیروی کار جلسه در فوریه. 26 — روز بعد از r. schultze ، سخنان — که البته هیچ تغییر در CDC نمایندگی در کاخ سفید نیروی کار جلسات مطبوعاتی.

آن را نیز به اشتباه نشان می دهد که برگ برنده دولت سکوت r. schultze ، برای ارسال یک پیام به دولت دانشمندان که “وجود خواهد داشت یک قیمت برای صحبت کردن و صحبت کردن.”

R. schultze ، به طور منظم انجام CDC جلسات مطبوعاتی — از جمله Feb. 25 جلسه توجیهی که ذکر شده در بایدن تصویری — و که تغییر نکرده در روز بلافاصله پس از این سخنان.

پس از Feb. 25, r. schultze ، چراغ CDC جلسات در فوریه. 28 فوریه. 29 مه 3 و 9 مارس. او همچنین به نظر می رسد در فیلم ها بر روی سی دی صفحه توییتر در مارس 9, مارس 13 و 14 مارس ، آن فیلم ها را دریافت کرده اند بین حدود 126,000 به 238,000 views.

این بایدن کمپین همچنین با اشاره به یک نیویورک تایمز داستان در 8 مارس که به نقل از سابق CDC مدیر توماس فریدن گفت: “نانسی r. schultze ، گفت: این مانند آن است. و او بود که 100 درصد درست و آنها سکوت رسول”. اما r. schultze ، چراغ CDC نشست خبری روز پس از بار داستان ظاهر شد و او در ادامه به ارائه یک فرانک ارزیابی تاثیر شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا

“این ویروس قادر به گسترش به راحتی و پایدار از فرد به فرد بر اساس اطلاعات موجود” او گفت: در مارس 9 جلسه با توجه به متن آن منتشر شد که روز بعد. “گزارش سازمان بهداشت جهانی ماموریت به چین توصیف این ویروس به شدت مسری است. وجود دارد و اساسا هیچ ایمنی در برابر این ویروس در جمعیت زیرا این یک ویروس جدید است. بر این اساس آن را عادلانه می گویند که به عنوان مسیر شیوع همچنان بسیاری از مردم در ایالات متحده را در برخی از نقطه در زمان و هم در این سال و یا بعدی به معرض این ویروس و یک فرصت خوب وجود دارد, بسیاری از را تبدیل به بیمار است.”

این اولین بار نیست که بایدن مبارزات انتخاباتی را متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خاموش کردن کارشناسان در طول شیوع کروناویروس.

بایدن که در حال حاضر پیشرو دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادعا کرد در یک Feb. 28 مصاحبه با سی ان ان که “دکتر Fauci مجاز به صحبت علنی” با اشاره به Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. به عنوان ما نوشت: مدت کوتاهی پس از آن نظرات دانشمندان دولت گفته شد به روشنی خود را ظاهر عمومی از طریق coronavirus نیروی کار است که به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس اما Fauci حال صحبت در مورد این بیماری همه گیر در متعدد ظاهر عمومی.

در واقع Fauci معمولا در مراسم کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات با وجود اغلب در تناقض با رئیس جمهور است.

شایان ذکر است که Fauci شرکت نکرده مارس 23 جلسه — یک روز پس از علم , مجله منتشر شده مصاحبه ای با NIAID مدیر که او در آن بستری است که نسبت ناروا داده و اطلاعات نادرست در جلسات مطبوعاتی. “اما من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و او فشار پایین” Fauci گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. “خوب او آن را گفت. بیایید امتحان کنید و آن را تصحیح برای دفعه بعد.”

شده است وجود دارد حدس و گمان است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با Fauci را پرده اظهارات. آن باقی مانده است دیده شود که آیا این مورد است یا نه.

همانطور که برای r. schultze ، این بایدن تصویری گمراه هنگامی که آن را می گوید او “دیگر به نظر می رسد در جلسات کاخ سفید coronavirus نیروی کار” پس از Feb. 25 اظهارات که در واقع او هرگز به نظر می رسد در این جلسات قبلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im