بایدن تهمت اشتباه در مورد کسی که Coronavirus آزمون

پس از اجرای ناقص از کیت های آزمایش در ایالات متحده آمریکا برای کروناویروس جدید, سیاستمداران داده اند اطلاعات نادرست مربوط به تست های تشخیصی توزیع شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دروغ ادعا کرد که که “ارائه تست کیت که آنها در دسترس” است اما “ما حاضر آنها است.” ایالات متحده را به طور فعال و غیرفعال کردن تست کیت از این که با وجود آن می تواند درخواست آنها. کیت اما در درجه اول در نظر گرفته شده برای درآمد پایین تر سازمان ملل بدون آزمون, ظرفیت.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به دروغ ادعا کرد که که تست “بد بود تست.” این تست بسیار دقیق و خوب انجام شده.

بایدن نظرات در آمد خود را در یک مارس 15 دموکراتیک بحث با سن. برنی ساندرز, زمانی که او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا تهمت توجیه بود در شکایت است که به ارث برده نوار قرمز اداری مانع دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

بایدن, مارس 15: هیچ نگاه سازمان بهداشت جهانی ارائه شده — ارائه تست کیت که آنها در دسترس است و آن را به ما در حال حاضر. ما رد آنها. ما نمی خواهید به آنها را خرید. ما نمی خواهید به آنها را دریافت کنید از آنها. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما خود ما است.

بایدن درست است که ایالات متحده می خواستم به خود را تست اما او برگ مهم زمینه از جمله این واقعیت است که بسیاری از کشورها با علمی قابلیت طراحی آزمون خود را, و که که کیت های آزمایش تا حد زیادی به معنای کمتر کشورهای ثروتمند با ضعف سیستم های بهداشتی. و او اشتباه است که آمریکا تا کنون “رد” یک تست از چه کسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به نظر می رسد در پایان مارس 17 کنفرانس مطبوعاتیزمانی که یک خبرنگار پرسید رئیس جمهور در مورد بایدن را ادعا می کنند.

دو دیگر coronavirus نیروی کار اعضای پا به پاسخ با کروناویروس هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx بحث در مورد اهمیت کنترل کیفیت و اشاره به پتانسیل آزمون نقص و Adm. برت Giroir رد این ایده که ایالات متحده حاضر آزمون از چه کسی است.

پس از هر دو سخن گفته بود تهمت خلاصه همه چیز با گفتن “پس شماره یک چیزی ارائه شد. شماره دو آن بد تست. در غیر این صورت آن فوق العاده بود.” مغلوب ساختن پیشی جستن است درست در نقطه اول اما نادرست در دوم — شواهد نشان می دهد که تست شده هست.

ایالات متحده نمی ‘رد’ که کیت های آزمایش

بایدن ممکن است بدست این تصور که ایالات متحده “رد” کیت تست از این که از یک گزارش خبری. یک 6 مارس سیاسی داستان مبارزات انتخاباتی خود را برای ما ارسال اشاره به “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خودداری کردن از سازمان بهداشت جهانی تست” و ذکر شده است که از 60 کشور جهان دریافت کرد که آزمون. اما بایدن نظرات تحریف این وضعیت است.

“به دانش ما هیچ بحث های رخ داده بین WHO و CDC (یا دیگر USG سازمان) در مورد کسی که ارائه COVID-19 آزمون به آمریکا” که سخنگوی Tarik Jasarevic گفت: ما در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این است که مطابق با تجربه از ما نیست معمولا تکیه می کنند که برای معرف و یا تست های تشخیصی به دلیل کافی داخلی ظرفیت.”

این نکته نیز ساخته شده توسط Giroirیک coronavirus نیروی کار عضو و فرد مسئول هماهنگی تست تشخیصی.

صحبت در همان کنفرانس مطبوعاتی که در آن تهمت را به اشتباه تماس بگیرید که تست “بد” Giroir گفت که زمانی که او درگیر شد در COVID-19 تلاش او به نام بسیاری از “مقامات ارشد در این است که به عنوان من می توانم” و “تا آنجا که من می توانم بگویم از منابع که باید بدانید هیچ کس تا کنون ارائه شده یک تست است که ما خودداری کرد.”

و در طول سی ان ان/Facebook تاون هال در مارس 19, مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه همچنین افشا و خنثی مفهوم است.

توسعه یافته که آزمون به طور عمده برای حمایت از کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت,” او گفت:, و اشاره کرد که ایالات متحده یک “افسانه” علمی سیستم و “فوق العاده ظرفیت” برای توسعه آزمون. “بنابراین ما نداشت ارائه آزمون برای ایالات متحده خواهد بود که استاندارد عمل,” او اضافه شده است. “اگر ما خواسته شد بدیهی است که ما را پاسخ داده اند.”

چه کسی به ما گفت که کشورهای “نمی مجبور به پرداخت” برای آزمون آن توزیع شده است که تولید شده توسط یک تولید کننده در آلمان است.

Rangarajan Sampathافسر ارشد علمی از غیر انتفاعی بنیاد ابتکاری جدید برای تشخیصبه ما گفت که که آزمون به طور معمول در نظر گرفته شده برای پایین و کشورهای با درآمد متوسط که فاقد توانایی برای تست.

در بخشی از این است زیرا هر گونه سنجش و یا آزمون که ممکن است انتخاب کنید برای تولید می تواند به راحتی ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و یا اتحادیه اروپا Sampath گفت: بنابراین این سازمان نیست و معمولا عرضه کیت برای این کشورها.

او گفت: هر ملت — حتی آنهایی که ثروتمند — می توانید درخواست یک کیت تست از چه کسی است. “آنها محدود نمی آنها را به پایین و کشورهای با درآمد متوسط,” او گفت:.

این که به اشتراک گذاشتن یک لیست از 120 کشور جهان است که در آن گفت: فرستاده شدند نزدیک به 1.5 میلیون نفر آزمون به عنوان از آوریل 16, اما یک نظرسنجی از آژانس اظهارات نشان می دهد که بسیاری از آنها متمرکز در بخش های فقیرتر جهان که کمتر تخصص علمی از آمریکا

حدود 40 از آنها به نظر می رسد اتحادیه آفریقا کشورهای که چه کسی مدیر کل گفت: تا به حال به دست آورد و توانایی برای تست توسط Feb. 26 “با استفاده از کیت آزمایشگاه فرستاده می شود که.” که نیز گفت: این کمک 29 کشور در آمریکا — از جمله برخی از جزایر واقع در دریای کاریب و خیلی از جنوب و آمریکای مرکزی و کشورهای آسیای جنوب شرقی با تست لوازم و آموزش.

کشورهای که به طور خاص نام شامل کامرون و ساحل عاج کنگو و مصر و اتیوپی و گابن و غنا کنیا مراکش نیجریه تونس اوگاندا زامبیا و کره شمالی.

توجه ویژه ای نیز داده شده است به ایران که در تاریخ 2 مارس که گفت: آن را تا به حال عرضه شده با 100000 آزمون و در تاریخ 11 مارس گفت: آن را داده بود دیگر 40,000 آزمون. که شمارش آرا نشان می دهد که کمتر از 10 ٪ از تمام آزمون که حمل به ایران رفت.

بایدن ارائه آمریکا تصمیم خود را تست به عنوان یک خطای بحرانی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست پاسخ دادن به سوالات ما در مورد آن تست گیری. اما آن را غیر معمول نیست برای ایالات متحده به این روش ادامه و آژانس به احتمال زیاد شروع به ایجاد تست آن قبل از هر آزمون دیگر پروتکل در دسترس عموم است.

Sampath گفت: این مشترک برای سازمان ملل با علمی دانش به توسعه خود را تشخیص. و در واقع ایالات متحده است یکی از چندین کشور از جمله چین و ژاپن و تایلند و فرانسه که آیا پس برای COVID-19.

به عنوان به زودی به عنوان توالی ژنوم این ویروس جدید منتشر شد, Sampath گفت: کشورهای مختلف بلافاصله شروع به توسعه خود پروتکل ها و خود سنجش.

و CDC را توسعه عملی آزمون بسیار به سرعت. روشن نیست که دقیقا در زمانی که آزمون برای اولین بار آماده است اما این سازمان با موفقیت مورد استفاده خود را در آزمون برای شناسایی کشور اول COVID-19 مورد در Jan. 20 و CDC گزارش نشان می دهد آزمون عملیاتی حداقل دو روز قبل از آن.

همانطور که ما توضیح داد که قبل ازاین CDC زد به مشکل در ماه فوریه هنگامی که آن را مقیاس تولید آن, کیت های آزمایش برای ارسال به بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است. آژانس نسبت به مشکل به نقص تولید با یکی از سه مجموعه از مواد مورد استفاده برای شناسایی ویروس.

کمی بیش از دو هفته پس از اعلام مشکل آژانس ارائه شده ثابت گفتن labs که مشکل ساز شد با استفاده از مجموعه سوم از مواد می تواند اوراق را بدون به خطر انداختن آزمون دقت. اما تولید snafu همراه با محدودیت های دیگر که در آن آزمون می تواند مورد استفاده قرار گیرد و آن آزمایشگاه می تواند انجام تست تاخیر در توسعه این کشور آزمایش ظرفیت. در ایالات متحده, اما هرگز بدون توانایی برای تست COVID-19.

Sampath اشاره کرد که حتی اگر CDC تا به حال تصمیم به استفاده از یکی دیگر از تست طراحی و تولید خطا می تواند هنوز یک مشکل شده است.

“مهم نیست که آغازگر آنها با استفاده از” او گفت: با اشاره به یکی از مولفه های آزمون “آنها می توانستند همان موضوع است.”

“چه کسی تست’

آن را به ارزش مکث در اینجا به توضیح است که این آزمون این است که توزیع شده است که یک نسخه اصلاح شده از آزمون تشخیصی ایجاد شده توسط محققان در Charité یک موسسه تحقیقات پزشکی در برلین.

به عنوان با سی دی تست های آزمون با استفاده از زیست شناسی مولکولی تکنیک شناخته شده به عنوان واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCRبرای اسکن از طریق یک نمونه بیمار به دیدن اگر ویروس در حال حاضر. هر دو آزمون تا حد زیادی مشابه اما کوتاه معابر از ژنوم ویروسی است که هر آزمون بررسی می کند متفاوت است.

از آنجا که آزمون سرچشمه نیست با چه کسی آن است که به طور کامل و دقیق به تماس با تست “که با تست.”

در مارس 7 , بیانیهسازمان غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان ادعا به همان اندازه و گفت که “کسی که خود را تست است که این توزیع در سطح جهانی” و سازمان “تنها ارسال شده در وب سایت از پروتکل های برخی از تست توسعه دهندگان مانند CDC.”

این درست است که افرادی که نمی خود را توسعه آزمون از ابتدا اما به عنوان ما در حال حاضر رله سازمان توزیع بیش از 1 میلیون و آزمون آن چیزی است که بسیاری از مردم به نام “چه کسی تست.” (و برای اهداف این مقاله زمانی که ما اشاره به این که آزمون یا تست کیت ما با اشاره به آزمون آژانس حمل در سراسر جهان است.)

“این که انتخاب این آزمون خاص برای توزیع جهانی آن را به عنوان مدل در اولین منتشر PCR پروتکل” که یک سخنگو گفت: ما با اشاره به آزمایشگاه تکنیک زیر بنای همه از روش مولکولی. آلمانی پروتکل برای اولین بار در دسترس ساخته شده در Jan. 13 و اعلام کرد در یک بیانیه مطبوعاتی در Jan. 16.

در این که سایتآلمانی آزمون ذکر شده است همراه با طرح از شش کشور دیگر از جمله ایالات متحده تسلیم است. سلب اشاره می کند که منظور از مثال “است که توسط کشور” و “دلالت ندارد هر اولویت که” و این که ” پروتکل “نشده است معتبر که از طریق یک فرایند است.”

به عبارت دیگر به عنوان Sampath گفت: ما که نه تایید و یک آزمون خاص نیست گفت: یکی از دیگری بهتر است حتی اگر آن را یکی را انتخاب کنید و به تولید انبوه.

نه ” بد ” آزمون

که ما به ارمغان می آورد به چه خوب که تست انجام می دهد — و مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کنند که در این آزمون بود “بد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به این نتیجه رسیده اند از این راه Birx پاسخ داد که در مورد خواسته بایدن را ادعا می کنند. او با تاکید بر کنترل کیفیت تست کیت و گفت: “این کمک می کند به قرار دادن یک آزمایش که در آن 50% یا 47 درصد مثبت کاذب.”

مثبت کاذب دارد موارد که در آن یک آزمون می گوید یک فرد دارای بیماری هنگامی که یک فرد نیست و باید تست منفی است. در معکوس مشکل کسی است که این بیماری می تواند تست منفی زمانی که آنها در واقع مثبت در آنچه به نام ” نادرست منفی.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد که که تست کار نمی کند. Sampath که سازمان در حال حاضر تست های مختلف COVID-19 سنجش از تولید کنندگان مختلف به ارائه تایید مستقل برای کشور وجود دارد گفت: “هیچ مسائل شناخته شده” با آزمون. که رایان نیز گفت: در سی ان ان مصاحبه ای که آزمون انجام شده است “بسیار خوبی در این زمینه در کشورهای مختلف.”

“آزمون دارای اعتبار بوده است و در سه خارجی آزمایشگاه اقتباس توسط چه کسانی و تولید شده در خط با استانداردهای بین المللی کیفیت,” یک, که, سخنگوی گفت. “آن را نشان داده است به طور مداوم عملکرد خوب در آزمایشگاه و استفاده بالینی و نه تعداد قابل توجهی از مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج گزارش شده است.”

کاخ سفید و معاون رئیس جمهور را نمی پاسخ به درخواست ما براي نظر و یا روشن. اما Birx گفت که نیویورک تایمز که تست او با اشاره به 47 تا 50 درصد مثبت کاذب رای بود که آزمون بلکه تشخیصی مورد استفاده در چین.

یک مطالعه وجود دارد یافت می شود که 47 درصد یا بیشتر از افراد بدون علامت که در تماس نزدیک با کسی که با COVID-19 ممکن است نادرست پرچم به عنوان داشتن این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de