بایدن Miscasts داغ میکروفن لحظه در مورد تهمت

  • 486

جو بایدن به دروغ ادعا کرد که یک میکروفون در ناتو پذیرش گرفتار “رهبران جهان آزاد” بخش خصوصی گفت: “آنها فکر نمی کنم [رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] می دانستم که هر چیزی در آنها نیست به او اعتماد, et cetera.” بایدن تبدیل کرده است نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خفیف مسخرگی مورد تهمت برگزاری طولانی برنامه ریزی مصاحبه مطبوعاتی به چیزی به مراتب بدتر است.

به حذف هیچ یک از رهبران جهان در این ویدئو به آنها گفت: “فکر نمی کنم [تهمت] می دانستم که هر چیزی در آنها نیست به او اعتماد کنند.”

در طول سی ان ان تاون هال در نیوهمپشایر در فوریه. 5 معاون رئیس جمهور سابق و فعلی دموکرات نامزد ریاست جمهوری استدلال می کرد که تحت تهمت ایالات متحده آمریکا “فاصله خودمان را آنقدر از متحدان ما.

“و اگر شما فکر می کنم من اغراق نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در سالگرد 70 از ناتو می شود.” “OK سالگرد 70 یک دستاورد تاریخی بزرگ. پس از رئیس جمهور چپ وجود دارد یک شرایط تاسف باری است که در آن متحدان ما رهبران جهان آزاد بودند و سرگرم کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به آنها فکر نمی کنم او می دانست هر چیزی که آنها نمی به او اعتماد, et cetera. این بود که فقط خجالت به ایالات متحده به عنوان یک کشور است. آن ویرانگر در شرایط — آن را می گوید زیادی در مورد اینکه آیا یا نه بقیه جهان و جوامع اطلاعاتی مایل به کار با ما به اشتراک گذاشتن همه چیز با ما.”

مقدار ساخته شده است از یک ویدیو که اسیر برخی از خصوصی مکالمه بین ترودو نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, Mark Rutte نخست وزیر هلند و شاهزاده ویلیام در کاخ باکینگهام دریافت on Dec. 3.

این ویدئو نشان می دهد که جانسون درخواست پاکسازی: “این است که چرا شما اواخر سال؟”

ترودو سپس میافزاید: “او دیر شده بود چون او طول می کشد 40 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی کردن بالا در هر زمان.”

“Oh yeah, yeah, yeah, 40 دقیقه. او اعلام کرد …” ترودو اضافه شده است. کاهش ویدئو قبل از او پس از اتمام آن جمله است. (قبل از آن که روز پاکسازی شرکت کرده بود در 38 دقیقه رویداد مطبوعاتی با مغلوب ساختن پیشی جستن.)

سپس رزومه با ترودو گفت: “من فقط تماشا شوهر من به تماشای تیم خود را jaws فقط قطره به طبقه.”

روز بعد ترودو تایید او صحبت کردن در مورد تهمت در تصویری روشن و معنای خود را در نظرات.

“تاریخ و زمان آخرین شب من ساخته شده یک مرجع به این واقعیت است که وجود دارد برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با رئیس جمهور تهمت و خوشحال بودم که به بخشی از آن بود اما قطعا قابل توجه و من تا به حال تعدادی از خوب به گفتگو با رئیس جمهور در طول این روز و دیروز” ترودو گفت.

ترودو گفت: از نظر “من به تماشای تیم خود را jaws فقط قطره به طبقه” بود و اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که در سال جاری G-7 اجلاس سران برگزار خواهد شد در کمپ دیوید. (تهمت به حال در اصل پیشنهاد برگزاری این اجلاس در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال باشگاه گلف در میامیرسم انتقاد از دموکراتها و برخی جمهوریخواهان.)

در یک کنفرانس مطبوعاتی جانسون گفت: آن را “مزخرف کامل” را به نشان می دهد از تصویری است که او را مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نداشت ترودو نظرات. در یک کنفرانس خبری با صدراعظم آلمان آنگلا مرکل در دسامبر. 4 تهمت خواسته شد اگر او تا به حال دیده می شود و مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ترودو “دو رو.”

این قطعا قابل بحث است که ترودو حداقل بود “سرگرم کننده از مغلوب ساختن پیشی جستن” به عنوان بایدن گفت.

اما ترودو شنید سخنان خود در توضیح این دیدگاه را روشن است که او به سادگی ساخت یک شوخی در مورد تهمت برگزاری طولانی کنفرانس های مطبوعاتی. هیچ شواهدی وجود ندارد که این رهبران بودند “اشاره به آنها فکر نمی کنم او می دانست هر چیزی که آنها نمی به او اعتماد کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر