MADISON, Wis. (AP) — جو بایدن و لیبرال نامزد ویسکانسین دیوان عالی کشور که حریف شد و تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروز دوشنبه در دولت را آشفته انتخابات مشخص شده توسط مبارزه بر سر اینکه آیا باید آن برگزار شده است در تمام هفته گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بایدن را برنده شد و نتیجه گیری اما غایب-رای-سوخت پیروزی لیبرال دیوان عالی کشور نامزد جیل Karofsky شد یک پیروزی بزرگ برای حزب دموکرات. آن کاهش می یابد محافظه کار کنترل از دادگاه به 4-3 و غلبه بر موانع به رای گیری در بزرگ لیبرال شهری و شهرستانها.

عدالت دن کلی اولیه بود underdog در دادگاه عالی نژاد, با توجه به انتظار بالاتر دموکراتیک مردم در انتخابات پس از انتخابات بود و در همان روز به عنوان ریاست جمهوری اولیه. اما همانطور که نژاد کمتر رقابتی در ماه مارس و پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه منجر به ترس از فرد رای گیری و بسته شدن از مکان های رای گیری نتیجه شد به مراتب بیشتر نامشخص است.

با خیلی سوار بر مشارکت مردم جمهوریخواه فشار برای ادامه انتخابات مشاهده شد توسط دموکرات ها به عنوان یک راه برای آنها را به سرکوب دموکراتیک آرا به خصوص در میلواکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته شکست از کارشناسان بهداشت و درمان و به نام هواداران خود را به “خارج شدن و رای دادن در حال حاضر” به صورت کلی. او بعدها گفت: دموکرات ها بودند که بازی سیاست را با تلاش برای به تعویق انداختن انتخابات است.

“به محض این که من تایید او ویسکانسین دموکرات گفت:” بیایید حرکت انتخابات دو ماه بعد,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر آنها صحبت در مورد ‘Oh, ایمنی, ایمنی است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین حمایت کلی در یک تجمع در ژانویه مراتب را قبل از نگرانی بیش از coronavirus منجر به تماس برای تاخیر در انتخابات.

بسیار سیاسی ویسکانسین دیوان عالی کشور مورد حمایت جمهوری خواهان در ادامه با فرد رای گیری در حکم صادر شده روز قبل از 7 آوریل انتخابات. کلی شرکت نمی کنند اما او صدای حمایت از برگزاری انتخابات.

با وجود صف های طولانی در حوزه های رأی گیری در میلواکی که منقبض تعدادی از مکان های رای از 180 فقط پنج Karofsky رسید به پیروزی پشت یک رکورد بالا تعداد رای غیابی — تقریبا به عنوان بسیاری که تمام آرا در دادگاه عالی ایالت مسابقه سال گذشته است.

ویسکانسین در انتخابات متبلور آنچه انتظار می رود به بالا-سهام دولت توسط دولت قانونی مبارزه با بیش از چگونه شهروندان می توانند با خیال راحت پای صندوق های رأی رفتند اگر coronavirus شیوع ادامه به انتخابات ماه نوامبر. دموکرات ها در حال مشاجره هستند به صورت متحده به آماده تغییر به استفاده بیشتری از غایب و از طریق پست رای گیری در حالی که جمهوری خواهان بالا بردن شبح که این انتخابات می تواند منجر به افزایش تقلب.

Karofksy را به نفع خود است به احتمال زیاد تنها اضافه کردن سوخت به دموکراتها تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر ایمیل در انتخابات و تشدید مذاکره. دموکرات ها اوایل روز دوشنبه به نام برای حرکت مارس 12 ویژه انتخابات برای کنگره آمریکا در ویسکانسین به پست الکترونیکی-در تنها.

هزاران نفر از رای دهندگان جمع ساعت ها در صف های طولانی در آوریل 7, هجوم اجتماعی-فاصله دستورالعمل که منجر به تعویق افتادن مقدماتی در چند کشورهای دیگر. دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گرفت در آستانه انتخابات است که رای غیابی درخواست در تعداد رکورد بود به شهریور نیمه شب و 7 آوریل. که لغو یک قاضی حاکم است که تا به حال داده در یک هفته تمدید وادار بسیاری از ساکنان به وزن نگرانی های ایمنی در برابر اعمال حق خود برای رای دادن.

بایدن آسان پیروزی شد تحصیلی پس از ایالت ورمونت برنی ساندرز کاهش یافته است, یک روز پس از ویسکانسین برگزار شد در شخص رای گیری. پیش از آن در دموکراتیک اولیه فصل ویسکانسین به عنوان یک پتانسیل میدان نبرد دولت به خصوص با توجه ساندرز’ فرمانده پیروزی وجود دارد در سال 2016. اما در هفته قبل از انتخابات بایدن به عنوان پیشتاز به دیگر رقبا کاهش یافته است. نه بایدن و نه ساندرز مبارزات انتخاباتی در این ایالت منجر به رای با توجه به همه گیر.

بازده اجازه نداشتند به گزارش تا روز دوشنبه به دلیل تغییر ناگهانی در دادگاه نبرد بر انتخابات. حتی قبل از شمارش آرا آغاز شد, یک گروه از میلواکی-منطقه رای دهندگان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال نیروی جزئی revote برای حفاظت از “هزاران نفر” از رای دهندگان که آنها معتقدند بودند محروم توسط آشفته انتخابات. پرونده های حقوقی دیگر به نظر می رسید برخی به دنبال دارد.

بسیاری از رای دهندگان گفتند که آنها درخواست کرده بود رای غیابی است که هرگز وارد و آنها را وادار به انتخاب بین نشستن انتخابات و یا خطر عفونت با رای دادن در فرد است. مقامات شهرستان در میلواکی و همچنین ویسکانسین آمریکا دو سناتور به نام ایالات متحده خدمات پستی به بررسی شکایات.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات روز دوشنبه گفت که این انتخابات بود “ظروف سرباز یا مسافر است که می تواند اجتناب شده است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im