Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks after being endorsed by Sen. Amy Klobuchar, D-Minn., at a campaign rally Monday, March 2, 2020 in Dallas. (AP Photo/Richard W. Rodriguez)
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند پس از تایید توسط سناتور. ctq, D -, Minn. تجمع در مبارزات انتخاباتی پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در دالاس. (AP Photo/Richard W. رودریگز)

صرف چند دقیقه پس از این نظرسنجی بسته شده در ویرجینیا, پیش بینی برنده شد در کشورهای مشترک المنافع فوق العاده سهشنبه اولیه: جو بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور برنده خواهد بود حدود 53 درصد از این دولت رای بدهند. ایالت ورمونت برنی ساندرز بود دور runner-up با حدود 23 درصد است.

پیروزی برای بایدن. ویرجینیا ترکیبی از روستایی و شهری و برون شهری رای دهندگان باعث می شود آن را یک شاخص کلیدی که در صورت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بایدن نیز اعلام شده است که پیش بینی برنده در تنسی, Oklahoma, آلاباما, مینه سوتا, آرکانزاس, ماساچوست و کارولینای شمالی مقدماتی. مشاهده کامل ملی نتایج اینجا.


مطلب فوق العاده سهشنبه پوشش


“ما بسیار زنده است” بایدن گفت: حامیان در طول یک تظاهرات در لس آنجلس اواخر سه شنبه شب.

بایدن را برنده به دنبال برخی از قابل توجه تاییدیه از سابق وزش رقبا در مسابقه مانند بهداشت ، ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke. که coalescing در اطراف بایدن نشان می دهد که پویا و در حال حرکت رو به جلو در این کمپین: رقابت بین حزب دموکرات را میانه رو و لیبرال بال.

یکی از کسانی که سمت چپ-leaners لذت می برد خود را در اوایل سه شنبه با پیروزی در هنگامی که ساندرز برنده اصلی دولت است. او همچنین پیش بینی شده است برای برنده شدن در کلرادو و یوتا.

بایدن نشان از قدرت قابل توجهی در سراسر شمال ویرجینیا. …

  • در اسکندریهبایدن را 49.9% نمایش قرار داده و او را راه جلوتر از ایالت ماساچوست الیزابت وارن (18.3%) و ساندرز (18.2%).
  • در آرلینگتون کانتی بایدن برنده راحت کثرت 48.2%. وارن شد و دور دوم با 20%.
  • در شهرستان فیرفاکسبایدن ضرب و شتم ساندرز 44.7% به 27.3 درصد بود.
  • در کانتی فیرفکسآن رفت بایدن (49.8%) و سپس ساندرز (23.3%).
  • در فالز چرچبایدن برنده 48.1 درصد آرا و پس از وارن با 18.5 درصد.
  • در Loudoun Countyبایدن ضرب و شتم ساندرز 50.5 درصد به 25.2%.
  • در Prince William Countyبایدن ضرب و شتم Sanders, 52.6% به 25.9%.
  • در Stafford Countyبایدن برنده اکثریت 54.6% با ساندرز دور دوم در 24٪.

با توجه به ویرجینیا دسترسی عمومی پروژه بایدن بود که موفق ترین در “هزاره حوزه” (با کثرت حدود 37 درصد) و “آفریقایی-آمریکایی در حوزه” (اکثریت حدود 71 درصد). ساندرز مورد علاقه بود در “کالج حوزه” (با نزدیک به 51 درصد).

ویرجینیا سه شنبه مشارکت بیش از میزان مشارکت در سال 2008 زمانی که هیلاری کلینتون و باراک اوباما در رقابت برای نامزدی.

در مجموع 124 نمایندگان هستند تا برای grabs در ویرجینیا; 99 از این متعهد نمایندگان خود اختصاص داده و بر اساس نتایج اولیه. داوطلبان باید حداقل 15 درصد آرا را در سطح ایالت و یا در کنگره منطقه برای کسب متعهد نمایندگان آن تعلق می گیرد به همان نسبت.

دیگر نامزدها رقابت برای که 15 درصد معیار عبارتند از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard.

اخبار معاون رییس جمهور سابق در اوایل پیروزی در ویرجینیا آمد که کمی تعجب. با توجه به تجزیه و تحلیل سایت, megyn kelly, نظر سنجی در کشورهای مشترک المنافع تا به حال مورد علاقه بایدن. Megyn kelly نیز می بیند یک نتیجه مطلوب برای بایدن در تگزاس است. ساندرز مورد علاقه در باقی مانده سه شنبه ایالت: کالیفرنیا و ایالت مین است.

ویرجینیا ایران استقبال بایدن در اوایل پیروزی با اعتماد به نفس پیش بینی در مورد نوامبر.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار ساخته شده است که امریکا به مکانی بهتر برای همه مردم گفت:”حزب جمهوری خواه از ویرجینیا رئیس جک ویلسون. “… بایدن و بقیه دموکرات ها می خواهند به نابود کردن تمام از دستاوردهای این دولت ساخته شده است اما ما نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

CBS اخبار و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

این داستان خواهد شد به روز رسانی در طول شب. Fardia electronics خواهد شد که نتایج زنده با fardia electronics را Dimitri Sotis و دل والترز. Fardia electronics حداکثر اسمیت خواهد بود منینگ انتخابات میز تمام شب و fardia electronics کاپیتول هیل خبرنگار Miller Mitchell باید بیشتر در زمینه انتخابات است.

شما می توانید گوش دادن به fardia electronics در 103.5 FM در دی سی منطقه مترو در 107.7 FM در ویرجینیا و در 103.9 FM در Frederick, مریلند. Fardia electronics پخش زنده در دسترس است WTOP.com و الکسا و همچنین رادیو HD (103.5 HD-1).

دنبال fardia electronics on Facebook. دنبال fardia electronics در توییتر. و به دنبال fardia electronics on Instagram.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im