APTOPIX_Election_2020_Selma_06639 اعضای نوبه خود پشت خود را بر روی مایکل بلومبرگ شهردار در اعتراض به عنوان او صحبت می کند در قهوه ای چپل AME church یکشنبه, مارس 1 سال 2020 در سلما علا. (AP Photo/بوچ شوید)
Election_2020_Pete_Buttigieg_37884 دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg سمت چپ در دیدار با رئیس جمهور جیمی کارتر در بوفالو کافه در دشت Ga., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/مت Rourke)
Election_2020_Joe_Biden_80214 دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند او در طول اولیه شب انتخابات تجمع در کلمبیا, S. C., شنبه, فوریه. 29, 2020, پس از پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه. (تام Gralish/The Philadelphia Inquirer از طریق AP)
APTOPIX_Election_2020_Selma_06639 مردم به نوبه خود پشت خود را دموکراتیک و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به عنوان او صحبت می کند در قهوه ای چپل AME church, یکشنبه, مارس 1 سال 2020 در سلما علا. (AP Photo/بوچ شوید)
APTOPIX_Election_2020_Joe_Biden_85704 دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در یک اولیه شب تجمع انتخاباتی در کلمبیا, S. C., شنبه, فوریه. 29, 2020. (AP Photo/مت Rourke)

سلما علا. (AP) — جسارت جو بایدن سعی کردم به بازیگران خود را به عنوان روشن وزش جایگزین برای مترقی برنی ساندرز در روز یکشنبه به عنوان دموکراتها کاهش ریاست جمهوری میدان شتافت نسبت به سه شنبه.

یکی از بایدن پیشرو وزش رقبای سابق کوچک-شهر شهردار پیت Buttigieg شروع کمپین اطلاع رسانی کارکنان یکشنبه که او را به خروج در این مسابقه با توجه به سه نفر که نخواست نامش فاش شود به صحبت های عمومی. خروج درست 24 ساعت پس از بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی خود را برای اولین بار از سال 2020 rollercoaster نامزدی مبارزه است.

در حالی که دیگر رقبا به نظر می رسد مصمم بایدن فشرده مورد او در طول یک دور از تلویزیون ملی مصاحبه که منعکس استارک یک روز پس از توجهی اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی: معاون سابق رئیس جمهور مجبور شد به تکیه بر رسانه های آزاد پوشش, چرا که او understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه برای تبدیل خود را تنها برنده شدن به یک جنبش ملی.

بایدن قول داد برای بهبود مبارزات انتخاباتی خود عمل خود را جمع آوری کمک مالی حمل و نقل و حتی عملکرد خود در یک مصاحبه با ABC “این هفته است.” او هشدار داده بود که “استارک انتخاب” بین او و ساندرز در حالی که او نامزد که می تواند برنده بالا و پایین انتخابات و در متحده فراتر از کسانی که در رای گیری هفته آینده.

بایدن افزود: یک ضربه تند وشدید زدن در یکی از ساندرز’ امضا خطوط در طول یک ظاهر “فاکس جدید یکشنبه”: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

نوظهور اعتماد به نفس آمد و در یک تقاطع در حزب دموکرات را آشفته اولیه فصل است. ساندرز باقی مانده است بی چون و چرای پیشتاز. اما بقیه درست بود قطعا بی قراری حتی پس از بایدن را کارولینای جنوبی فوران چاه نفت و Buttigieg ناگهانی خروج.

مهمترین نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن به عنوان مسابقه سرعت به سمت سه شنبه زمانی که 14 متحده از مین به آلاباما به کالیفرنیا برگزاری انتخابات دموکراتیک به عنوان 2020 اولیه نقل مکان کرد و به یک مرحله جدید است. دیگر نمی خواهد فرد متحده نگهداری مقدماتی در هر هفته. شروع روز سه شنبه و از سه شنبه ها از طریق اوایل ماه ژوئن دسته متحده خواهد رای دادن در همان زمان در چه بود و اساسا تبدیل به یک انتخابات ملی.

بایدن ادعا کرد که یک پهپاد جدید حمایت و جمع آوری کمک مالی موفقیت های روز یکشنبه در تلاش خود را به پروژه قدرت است. در همان زمان تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا استراتژیست های سیاسی با روابط به رئیس جمهور سابق باراک اوباما را تشویق بایدن به رقبا از جمله بلومبرگ — به ترک مسابقه اجازه می دهد تا ضد ساندرز’ دموکرات ها برای متحد کردن پشت اوباما معاون رئیس جمهور سابق.

“بسیاری از آنها را دیده اند نوشتن بر روی دیوار برای حداقل هفته گذشته گفت:” روفوس Gifford برگزار شد که بالا جمع آوری کمک های مالی پست در هر دو از اوباما در مبارزات و بخشی از بایدن جمع آوری کمک های مالی بهره برداری است. “واضح دموکراتیک جایگزین برای برنی ساندرز است که جو بایدن.”

پیام های متنی بررسی توسط آسوشیتد پرس نشان داد ابراز علاقه بایدن از اهدا کنندگان حمایت از کاندیداهای دیگر از جمله Buttigieg و الیزابت وارن.

بایدن اعلام کرد او در $5 میلیون بلافاصله پس از کارولینای جنوبی برنده تا کنون بهترین خود را تنها بعد از جمع آوری کمک های مردمی بیش از سال گذشته است.

همچنین در روز یکشنبه اما ساندرز اعلام کرد که او مطرح کرده بود یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه. که در مقایسه با 29 میلیون وارن و 18 میلیون دلار برای بایدن بیش از مدت مشابه.

ساندرز که تحت سلطه پول مسابقه برای بسیاری از سال و حتی اگر نمی دادگاه ثروتمند اهدا کنندگان گفت که تعمیرات اساسی جمع آوری کمک های حمل و نقل است که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از کار مردم دامن زدن نامزدی خود را.

“هیچ انتخاباتی در خارج وجود دارد یک قوی تر جنبش مردمی از ما,” ساندرز گفت: CBS “چهره ملت است.” “این است که چگونه شما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن اذعان کرد که متحدان پست-کارولینای جنوبی جمع آوری کمک های مردمی افزایش خواهد تاثیر کمی در سه شنبه.

“سه شنبه بیش از حد نزدیک” گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک بایدن حامی. “خوشبختانه جو بایدن بوده است در صحنه ملی برای 35 سال است. او کمتر شده و نیاز به تبلیغات.”

بری گودمن بالا بایدن دهنده در میشیگان و عضو برجسته کمیته ملی حزب دموکرات گفت که او شنیده ام از در مورد “یک دوجین یا بیشتر” به طور منظم حزب اهدا شده بود که در حاشیه و در حال حاضر می خواستم به حمایت بایدن. او گفت که او تا به حال شخصا هدف قرار دادن حداقل 20 بلومبرگ هواداران که نشسته بود روی خود را checkbooks در بلومبرگ درخواست.

“اگر مایک شناخته شده بود آنچه در حال اتفاق شب گذشته در کارولینای جنوبی او هرگز بدست در” گودمن گفت.

در حالی که Buttigieg متمایل به فشار بایدن دیگر رقبا نشان داد که هیچ علاقه ای به گرفتن خارج از مسابقه است. در واقع برخی متعهد به نگه داشتن مبارزه بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده در سه شنبه.

وارن مدیر کمپین راجر لاو صحبت گستاخی از هل دادن به یک طبقه نبرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان اگر نامزد پدید آمده از ابتدایی فصل را با اکثریت روشن شد که ممکن است حتی اگر کسی در حال حاضر نماینده منجر شود.

“کنوانسیون در میلواکی نهایی بازی” لاو نوشت: در روز شنبه یادداشت.

و بلومبرگ که این هفته خواهد بود در انتخابات برای اولین بار اصرار داشت که او هیچ جا نمی رود قبل از روز سه شنبه شرکت کنند ،

“من خوشبین هستم,” او گفت: رای دهندگان در شهر سلما در ایالت آلاباما که در آن بسیاری از کاخ سفید امیدوار جمع آوری شده برای مراسم بزرگداشت حقوق مدنی قهرمانی.

در عین حال بلومبرگ دریافت یک مخلوط پذیرش به عنوان او صحبت کرد و از منبر سلما قهوه ای چپل AME Church. چند محله های کشیش نشین ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به نیویورک میلیاردر نزدیک شدن پایان 10 دقیقه سخنرانی. بود که پس از کشیش گفت: این جماعت که بلومبرگ در ابتدا گفت که او بیش از حد شلوغ برای حضور در, چرا که او تا به حال به “ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بایدن کاهش یافته است به درخواست رقبا به تعظیم و هنگامی که با توجه به فرصت. “آن را برای من بگویید نامزد دیگری به خارج از مسابقه” بایدن گفت: در فاکس.

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص حداقل 58 نمایندگان به ساندرز از جمله دو اضافه شده پنج شنبه به عنوان کارولینای جنوبی باقی مانده رای dribbled در. بایدن طاقی گذشته Buttigieg به مقام دوم با حداقل 50 نمایندگان — کاهش ساندرز’ سرب از آنچه تا به حال شده است 30 نمایندگان قبل از کارولینای جنوبی به هشت. Buttigieg وارن و بهداشت ، ctq باقی مانده گیر کرده در 26 هشت و هفت بود.

اما چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب بیش از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. کالیفرنیا به تنهایی ارائه می دهد 415 است که بیش از دو برابر مقدار نمایندگان اختصاص داده شده از طریق آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

به عنوان بایدن و بلومبرگ به استقبال آمریکایی های آفریقایی تبار در آلاباما ساندرز خود را صرف یکشنبه تجمع هزاران نفر از طرفداران در کالیفرنیا, تاج, جواهر, از شنبه.

این سناتور ورمونت پیش بینی پیروزی در کالیفرنیا و حمله بایدن رکورد در سیاست خارجی تجارت و امنیت اجتماعی, در میان موضوعات دیگر.

“نظر من در اینجا این است که نه فقط به توان منفی در مورد جو. نقطه من در اینجا به شما بپرسید چه انتخاباتی است که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?'” ساندرز گفت. وی افزود: “ما پیروز خواهیم شد زیرا ما قوی ترین جنبش مردمی — چند نژادی و چند نسل در تاریخ این کشور است.”

___

مردم گزارش از واشنگتن و بارو گزارش از کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس نویسندگان برایان Slodysko خواهد Weissert امید ین و ست Borenstein در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im