بایدن ضربان ساندرز را به نفع خود آلاسکا دموکراتیک اولیه

جونو (AP) — جو بایدن برنده دموکرات آلاسکا’ party-اجرای اولیه ریاست جمهوری, ضرب و شتم بهداشت ، برنی ساندرز روز پس از ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

بایدن ضرب و شتم ساندرز شنبه 55.3% به 44.7%. در مجموع 19,759 آرا ریخته شد.

بایدن می شود 11 نمایندگان و ساندرز می شود 4. ساندرز می توانست برنده بیشتر نمایندگان اما پس از پایان پیشنهاد خود را برای نامزدی در هفته گذشته ساندرز است که دیگر واجد شرایط را به نفع خود نمایندگان بر اساس رای در سراسر ایالت در انتخابات مقدماتی حزب و قفقاز با توجه به کمیته ملی حزب دموکرات قوانین. ساندرز است اما هنوز هم واجد شرایط را به نفع خود نمایندگان بر اساس مجموع رای های فردی در کنگره مناطق به همین دلیل است که AP اختصاص چهار نماینده به ساندرز در آلاسکا است.

به طور کلی بایدن است 1,228 نمایندگان و ساندرز است 918 با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

کیسی Steinau, مرجعیت و دولت, گفت ساندرز به همراه وزیر بهداشت ، الیزابت وارن و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard که او نیز باید خود را به حالت تعليق مبارزات خواسته می شود در برگه.

ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در این هفته اما گفت که نگه داشتن نام خود را در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز رای دادند. او با هدف جمع آوری نمایندگان به عنوان بخشی از تلاش برای نفوذ در این حزب پلت فرم در این سال دموکراتیک ملی کنوانسیون.

ساندرز برنده دولت حزب قفقاز در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون ،

آلاسکا اولیه در اصل برنامه ریزی شده بود در آوریل 4, اما نگرانی با COVID-19 طرح میتوانست به برنامه. در پاسخ به این که در حال برنامه ریزی برای ارائه رای گیری از طریق پست و در فرد در مکان های رفت و به طور انحصاری به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی.

اولیه خود را به آلاسکا دموکرات که نقل مکان کرد و از خود سنتی قفقاز به اولیه برای این سال را به مسابقه در یک حرکت Steinau گفت: با هدف افزایش مشارکت. آن استفاده می شود رتبه-انتخاب برگه های رای.

این حزب گفت: در آن ارسال می شود در اوایل ماه مارس رای به هر کسی که ثبت نام به عنوان یک دموکرات که از اواسط ماه فوریه بیش از 71,000. این حزب همچنین شامل ثبت نام رای دهندگان اشکال و دانلود برگه های رای در وب سایت خود را.

برگه های رای تا به حال به دریافت پنج شنبه محسوب می شود این حزب گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>