بایدن اذعان می کند او ‘متوقف شد’ نه ‘بازداشت’ در آفریقای جنوبی

در سال های اخیر مصاحبه های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که او اشتباه می گویند او “بازداشت” در حالی که تلاش برای دیدار نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی. او در واقع “متوقف” و به طور خلاصه “بازداشت می شود.”

“من حدس می زنم من در بازداشت بودم متوقف شد” بایدن با سی ان ان گفت در فوریه. 28. به طور مشابه, بایدن گفت: “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس در یک مصاحبه در مارس 1: “من حدس می زنم من باید گفت: من بازداشت شد.”

همانطور که نیویورک تایمز برای اولین بار منتشر شده در Feb. 21 بایدن گفت: در حداقل سه نوبت که به او شده بود “بازداشت” در سووتو در حالی که تلاش برای دیدن ماندلا در جزیره روبن که در آن آینده رهبر آفریقای جنوبی زندانی شده بود از سال 1964 تا 1982. ماندلا صرف یکی دیگر از هشت سال در زندان پس از او سمت چپ جزیره روبن قبل از او در نهایت آزاد در سال 1990.

در کلمبیا, کارولینای جنوبی در فوریه. 11 بایدن ادعا کرد که به عنوان یک سناتور او دستگیر شده بود همراه با سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد.

بایدن Feb. 11: در این روز از 30 سال پیش نلسون ماندلا راه می رفت خارج از زندان و وارد بحث در مورد آپارتاید. من تا به حال افتخار ملاقات با او را. من تا به حال این افتخار بزرگ را دستگیر شدن با ما U. N. سفیر در خیابان های سوتو در تلاش برای رسیدن به او را در Robbens جزیره است.

به نیویورک تایمز اشاره کرد که بایدن — که به اشتباه به نام زندان “Robbens جزیره به جای جزیره روبن — ساخته شده اشاره به اینکه “بازداشت” دو برابر بیشتر.

در طول مبارزات انتخاباتی توقف در فوریه. 18 در لاس وگاس بایدن گفت: داستان چگونه به او پیشنهاد همسرش جیل بلافاصله پس از بازگشت از آفریقای جنوبی, رفتن مستقیم از فرودگاه فیلادلفیا به آپارتمان او در ویلمینگتون ،

بایدن Feb. 18: من برگشتم از آفریقای جنوبی در تلاش برای دیدن نلسون ماندلا و بازداشت برای تلاش به او را در Robbens جزیره است. او در زندان بود. و زمانی که من برگشتم اولین چیزی که من فرود آمد در فیلادلفیا و من رفت و برگشت به آپارتمان او بود که در ویلمینگتون ایالت دلاور. او تدریس می شد.

بایدن به پیشنهاد همسر خود را در سال 1977 این بار داستان گفت. اندرو جوان بود که سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد از سال 1977 تا 1979 گفت: بار است که او تا به حال سفر با بایدن به آفریقای جنوبی اما “من هرگز دستگیر و من فکر نمی کنم او بود یا نه.”

ما خواسته بایدن کمپین برای روشن شدن بایدن این اظهارات را در پاسخ به درخواست ما است. آن را نیز پاسخ نمی دهند به نیویورک تایمز. “آقای بایدن انتخاباتی پاسخ نمی دهند به پنج تلاش به دنبال نظر و روشن” این بار نوشت.

اما بایدن آیا آدرس آن را در سی ان ان “روز جدید” در فوریه. 28 — یک روز قبل از پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و سپس دوباره در “فاکس نیوز یکشنبه” در تاریخ 1 مارس.

در سی ان ان بایدن گفت: پس از فرود در آفریقای جنوبی او حاضر به گرفتن سفیده-تنها ورودی زیرا او از هم جدا شده اند از آفریقایی آمریکایی و اعضای کنگره دیدار کرد. به عنوان یک نتیجه, او گفت که او “متوقف شد” — اما دستگیر نشده است.

بایدن Feb. 28: و در اینجا معامله من با یک هیئت CBC کنگره سیاه حزبی. آنها تا به حال از من دریافت کردن یک هواپیما. این Afrikaners کردم در شلوار کوتاه و اسلحه های خود را, اجازه دهید من خاموش — چراغ من خاموش برای اولین بار نقل مکان کرد و در یک جهت کاملا متفاوت است. من تبدیل به اطراف و همه — تمام سیاه و سفید هیئت قرار بود یکی دیگر از راه. من گفت: من قصد ندارم برای رفتن در آن درب است که می گوید تنها سفید. من قصد دارم با آنها. آنها گفتند: شما نیست. شما نمی توانید حرکت.

شما نمی توانید به رفتن با آنها. و آنها و آنها از من نگه داشته وجود دارد تا در نهایت تصمیم گرفتم آنها روشن بود من که قرار بود به حرکت می کند. و بنابراین آنچه را که آنها در نهایت از آنها گفت: خوب آنها نمی خواهید به کنگره هیئت رفتن را از طریق درب سیاه و سفید. آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق درب سفید. آنها رفت — در زمان ما — اگر حافظه ام به من خدمت می کند از طریق یک ادعا چمدان منطقه به یک رستوران و آنها پاک کردن یک رستوران است.

احساس کردم به شدت در مورد آپارتاید. یکی از دلایل ما وجود دارد. و پس از مدت ها پس از این که نلسون ماندلا آزاد شد و به ایالات متحده آمد او آمد در دفتر من. او یکی از باور نکردنی ترین مردان من تا کنون ملاقات کرد. او نشست و من از ایشان تشکر — تشکر من برای تلاش به همه کار من در آپارتاید.

و به طوری که — که متن آن است. زمانی که من گفت: بازداشت من به معنای من قادر به — من قادر به حرکت می کند. پلیس Afrikaners نمی خواهد به من اجازه رفتن با آنها. من باقی بماند که در آن من بود. من حدس می زنم من دستگیر من متوقف شد. من بود قادر به حرکت که در آن من می خواستم برای رفتن.

بایدن گفت یک داستان مشابه را در “فاکس نیوز یکشنبه.”

Wallace, آوریل 1: شما در حال حاضر می گویند شما نیست دستگیر و که این اتفاق نمی افتد در سوتو. شما در فرودگاه ژوهانسبورگ و شما متوقف شد از رفتن را از طریق درب برای سیاه پوستان است. من حدس می زنم سوال این است که شما اشتباه و یا شما فقط در تلاش برای زینت دادن یک داستان ؟

بایدن: هیچ. نه آنچه که من در تلاش بود به آنچه که من انجام شده بود صحبت کردن در مورد این واقعیت است که من به شدت مخالف آپارتاید. هنگامی که ما فرود آمد و ما از رفتن به سووتو واقع است. ما فرود آمد در ژوهانسبورگ و Afrikaners مرا هواپیما خارج و به من در زمان به یک جهت از من خواست به رفتن را از طریق یک سیاه و سفید و تنها درب و در واقع من نمی حرکت می کند. من گفتم هر کس دیگری است که رفتن را از طریق درب دیگر من قصد دارم با — با سیاه هیئتی که من با آمد.

گفتند: نه شما نمی توانید. و من گفتم: من ماندن در اینجا من قصد دارم به حرکت می کند. و آنها نمی خواهد به من اجازه حرکت در هر نقطه بنابراین من حدس می زنم من باید گفت: من — من بازداشت من بود قادر به حرکت به جلو. پس آنچه را که آنها در نهایت انجام شد آنها رفت و آنها را پاک کردن یک ادعای چمدان منطقه در زمان ما همه از طریق چمدان ادعا منطقه از طریق — پاک کردن یک رستوران است.

بایدن برنده کارولینای جنوبی تا حد زیادی با حمایت از رای دادن. معاون سابق رئیس جمهور — که افزایش در کارولینای جنوبی با حمایت از دموکرات در کنگره جیمز Clyburn — برنده 61 درصد از غیر سفید آرا, به گزارش آسوشیتد پرس. بایدن به پایان رسید و با 48 درصد آرا در کارولینای جنوبی — نزدیک به 30 امتیاز جلوتر از مکان دوم دان بهداشت ، برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de