‘بهترین شات در صلح’: توضیح نکات ظریف ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله

ایالات متحده و طالبان در آستانه امضای تاریخی معامله است که می تواند در هموار کردن راه برای پایان دادن به امریکا طولانی ترین-همیشه در حال جنگ است.

معامله با توجه به امضا در فوریه 29 ماشه را مرحله به مرحله خروج نیروهای خارجی از افغانستان و شروع مذاکرات میان متخاصم در افغانستان بیش از یک جناح قدرت های تنظیم.

معامله لولا در موفقیت یک هفته ای “کاهش خشونت” که اثر در نیمه شب در فوریه 22. اگر بخشی از بس نگه می دارد ایالات متحده و طالبان را از امضای قرارداد صلح با حمایت غربی مورد حمایت دولت در کابل.

اوج بیش از 18 ماه از خسته کننده هسته ای ایران دیده می شود به عنوان یک قدم بزرگ در جهت پایان دادن به نزدیک به 19 سال جنگ. اما کارشناسان می گویند این توافق لادن با مشکلات و مولفه های کلیدی باقی می ماند تیره هشدار داد که اخلال گران و بحران سیاسی در افغانستان موجب شده توسط یک انتخابات اختلاف می تواند از خط خارج روند.

‘کاهش خشونت’

در طول یک هفته ای “کاهش خشونت” با توجه به شروع در تاریخ 22 فوریه در ایالات متحده و افغانستان در یک طرف و طالبان از سوی دیگر خواهد شد خودداری از انجام عملیات. بخشی از آتش بس شامل گروه های تروریستی از جمله داعش و القاعده است.

یک مقام ارشد آمریکایی که صحبت خواست نامش فاش نشود به خبرنگاران گفت که طالبان تا به حال متعهد به توقف کنار جاده ای و بمب گذاری های انتحاری و همچنین حملات راکتی. رسمی اعلام کرد که ایالات متحده نظارت بر آتش بس و تعیین اگر وجود دارد هر گونه موارد نقض.

یک مقام ارشد افغان, رسمی, نیز, صحبت, ناشناس گفت: RFE/RL که طالبان تا به حال متعهد به کاهش حملات خود را از حدود 75 عملیات در روز به کمتر از 15. شبه نظامیان خواهد خودداری از حمله به شهرهای بزرگ و بزرگراه و ایالات متحده و افغانستان پایگاه های, او گفت:.

نیروهای آمریکایی و افغان نمی خواهد انجام هر گونه عملیات تهاجمی اما آنها حق دارند به پاسخ اگر حمله به افغانستان و رسمی گفت.

از بس موقت با این حال می افتد کوتاه از یک کلید متحده و افغانستان تقاضا: آتش بس.

“هفت روز خشونت-کاهش توافق مهم است زیرا از سابقه آن را تنظیم — شده است وجود دارد هرگز چیزی مانند آن را در طول 19 سال از جنگ — و از آنجا که مسیر آن را ارائه می کنند برای راه اندازی رسمی صلح” گفت: Michael زندگی زیبا و جنوب آسیا و کاردانی در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن ،

“به مطمئن شوید که آن را آتش بس کرد اما این بهترین چیز بعدی و بهترین شات در راه اندازی یک گریزان روند صلح” او اضافه شده است.

هارون میر کابل-بر اساس تحلیلگر گفت: طالبان رد آتش بس از آنجا که آن را تضعیف آن اهرم در مذاکرات و “تضعیف خود روایت است که لوکوموتیو پشت استخدام جنگجویان جدید و نگه داشتن آنها را با انگیزه است.”

اما این آتش بس می تواند تضعیف پتانسیل اخلال گران از همه طرف.

Hard-خط ولایت جناح مخالف مذاکرات طرفدار دولت و جناح که بر این باورند که شرایط منجر به مذاکرات و مختلف خشونت آمیز گروه های درگیر در مذاکرات-از جمله داعش — می تواند همه به دنبال خرابکاری در مذاکرات, زندگی زیبا گفت.

آمریکا خروج توافق

اگر یک هفته ای کاهش خشونت دارای ایالات متحده و طالبان را رسما امضا قرارداد صلح در فوریه 29.

این معامله این است که تا حد زیادی همان یک مذاکره در ماه سپتامبر قبل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی کشیده پلاگین پس از مرگبار طالبان حمله که به کشته شدن یک سرباز آمریکایی.

تحت توافق ایالات متحده شروع خواهد شد مرحله به مرحله خروج از آن حدود 13,000 سرباز در افغانستان دارد. واشنگتن را در ابتدا حذف 5,400 نیروهای درون 135 روز از امضای قرارداد. بقیه را بیرون بکشد ظرف 18 ماه آینده اگر طالبان ملاقات خود را تعهدات.

Under the deal, the United States will initially remove 5,400 troops within 135 days of signing the agreement. The rest will pull out within the next 18 months if the Taliban meets its own commitments.


بر اساس این توافق ایالات متحده را در ابتدا حذف 5,400 نیروهای درون 135 روز از امضای قرارداد. بقیه را بیرون بکشد ظرف 18 ماه آینده اگر طالبان ملاقات خود را تعهدات.

میر گفت: تصمیم ایالات متحده به نشانه خروج توافق با طالبان و ارائه یک جدول زمانی برای خروج نظامی است که یک “پیروزی” برای طالبان.

“طالبان می تواند به نگه کردن مذاکرات و استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز بیشتر شل واشنگتن حل و فصل” او گفت:. “آنها به خوبی می دانم که در حال تکه تکه شدن سیاسی و اختلافات میان نخبگان سیاسی در کابل را دست بالا را در داخل افغانستان مذاکرات زیرا آنها نمی تابع با توجه به جدول زمانی.”

بر اساس این توافق طالبان را شدید روابط خود با القاعده تا حد زیادی کاهش نیروی.

ایالات متحده در حمله به افغانستان در سال 2001 و سقوط طالبان پس از آن حاضر به دست رهبران القاعده در پشت حملات 11 سپتامبر.

طالبان نیز متعهد به جلوگیری از گروه های تروریستی از جمله داعش از عامل یا انجام حملات از مناطق افغانستان تحت کنترل طالبان است. نظامی گروه کنترل و یا مسابقات حدود نیمی از کشور اگر چه آن حکومت می کند نه هر عمده مناطق شهری است.

داخل افغانستان مذاکرات

این نیرو نیز موظف به راه اندازی مستقیم مذاکرات صلح با مقامات دولتی و دیگر افغان از جمله زنان و جامعه مدنی. این مذاکرات به احتمال زیاد به اتفاق در نروژ است.

ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق کرده است مسلما چپ دو thorniest مسائل — دائمی آتش بس و آینده قدرت های توافق — به تصمیم در داخل افغانستان شد.

“واقعیت این است که این دو موضوع بوده است تنزل از آمریکا-گفتگو-مذاکرات-چون طالبان موافق نیست به آنها را — به مجموعه ای جدید از مذاکرات نشان می دهد که دو جانبه آمریکا-افغانستان توافق است نه یک توافق صلح گفت:” توماس Ruttig مدیر شرکت مستقل کابل-افغانستان بر اساس تحلیلگران شبکه.

“صلح و جامع آتش بس برای اولین بار است که افغانها آرزو [برای] بیشتر” اضافه شده Ruttig. “اما انتظار می رود که طالبان خواهد به یک توافق آتش بس در آغاز از داخل افغانستان مذاکرات ممکن است غیر واقعی است.”

با توجه به حساسیت مسائل و مزمن اختلافات میان نیروهای سیاسی و نخبگان Ruttig گفت که او انتظار می رود داخل افغانستان مذاکرات را “بسیار پیچیده و احتمالا زمان زیادی طول بکشد.”

این مذاکرات انتظار می رود برای شروع در عرض 10 روز از معامله بودن امضا کردند.

طالبان تا به حال طولانی را رد کرد مذاکرات مستقیم با کابل که آن را در نظر آمریکا عروسک خیمه شب بازی.

در داخل افغانستان مذاکرات مقامات دولتی را به شرکت در یک خصوصی ظرفیت.

تأکید بر پتانسیل چالش های کابل هنوز به نام تیم مذاکره کننده به رهبری مذاکره با طالبان است. واشنگتن از سوی دولت به نام “فراگیر ملی تیم مذاکره کننده” در میان اتهامات مخالفت چهره های سیاسی که آنها را طرد از این روند است.

سیاسی اختلافات در کابل نیز تهدید به از خط خارج ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح معامله است.

اختلاف آستین تاخیر در نتیجه از 28 سپتامبر انتخابات ریاست جمهوری باعث شده یک بحران سیاسی است که تهدید به بیش از نشت به خشونت است.

رئیس جمهور اشرف غنی در فوریه 18 شد و در نهایت اعلام کرد که برنده رای اما عبدالله عبدالله رقیب اصلی — رئیس کشور اجرایی — رد نتیجه اعلام شده خود را برنده و قول داد به تشکیل یک دولت موازی.

“با توجه زشت سیاسی محیط زیست در افغانستان-یکی مرکب یک نتیجه انتخابات در حال حاضر رد شده توسط بازنده-از آن خواهد شد به منظور بلند به انتظار کابل به قرار دادن با هم یک تیم مذاکره کننده و در حال حاضر یک جبهه مشترک در مذاکرات با طالبان گفت:” زندگی زیبا.

“آن را نیز سخت به تصور کنید که طالبان, مذاکره با قدرت های توافق در درون یک نظام سیاسی است که شورشیان به مدت طولانی را رد کرد و قول داد به سرنگونی توسط نیروی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت