تمپه Ariz. (AP) — تارا VanDerveer گفت که او نمی باید به تیم او هر نوع بحث پپ بعد از شماره 4 استنفورد را بازگشت به عقب کنفرانس ضرر و زیان که اتفاق فقط نه بار پس از VanDerveer اول فصل به عنوان مربی در سال 1985.

کاردینال اجتناب اول آن سه بازی ترمز ماشین از سال 2001 با یک 55-44 پیروزی شماره 24 ایالتی آریزونا در روز یکشنبه. فرانسیسکا Belibi تا به حال 18 امتیاز و نه ریباند در Pac-12 به طور منظم فصل آخر برای هر دو تیم است.

Lexie هال و Kiana ویلیامز اضافه شده 13 امتیاز برای هر یک از دانشگاه استنفورد.

“ما تا به حال برخی از املاک خوب جهش از بازی واقعا خوب است. بدیهی است که ما می توانیم بهتر انجام دهید اما من واقعا افتخار تیم ما برای مبارزه با” VanDerveer گفت. “ما رهبری بزرگ در تیم ما و آنها رقابتی است. آنها می خواهند به نفع خود.”

Belibi که 9 از 10 عکس گل 10 امتیاز در سه ماهه سوم و استنفورد outscored خورشید شیاطین 38-16 در رنگ. کاردینال (25-5 به طور کلی 14-4 در Pac-12) برگزار شد ایالتی آریزونا به 16 57 تیراندازی (28%).

Robbi Ryan led ایالتی آریزونا (20-10, 10-8) با 13 امتیاز.

خورشید شیاطین از دست داد شروع گارد Kiara راسل در اوایل سه ماهه دوم زمانی که او رفت و پس از برخورد با ویلیامز و چنگ چپ خود زانو درد.

راسل بازی های نهایی خود را به طور منظم فصل صفحه اصلی بازی همراه با رایان و سه نفر دیگر از سالمندان کمک کرده بود به اتاق قفل و نمی به بازی بازگشت. او به نیمکت بر روی عصا برای نیمه دوم با زانو او در یک بند.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم غلو تاثیر است که آن را به حال زمانی که او صدمه دیده است چرا که همه دیده اند که قبل از” Arizona State مربی Charli ترنر تورن گفت که راسل فصل است به احتمال زیاد بیش از. “که unluckiest چیزی که احتمالا می تواند رخ دهد.”

کاردینال برگزار شد 10-7 سرب پس از نه تیم خوبی شات در سه ماهه اول. دانشگاه استنفورد ساخته شده و چهار layups و یک بلوز از 15 عکس در حالی که خورشید شیاطین بودند 3 از 16 از کف.

دانشگاه استنفورد در زمان 10 نقطه سرب در سه ماهه دوم با تشکر در بخشی به بدنه که به ثمر رساند در یک پست به بالا حرکت می کند و سپس ضربه 3-اشاره گر با 1:47 به بازی.

هر دو سبد بخشی از یک 12-2 اجرا کمک کرد که کاردینال را 29-16 منجر به حاصل کار دو تیم. آریزونا دولت بود 7 از 31 از کف در نیمه اول. رایان ساخته شده و پنج نفر از کسانی که عکس 11 امتیاز.

دانشگاه استنفورد که تا به حال از دست رفته بازی متوالی به شماره 3 اورگان و شماره 13 آریزونا رفت و بیش از چهار ساعت بدون نقطه برای شروع سه ماهه سوم اما اضافه شده به آن منجر شود. Belibi سوار برای لیآپ با 1:38 برای رفتن برای یک 42-27 مزیت است.

آریزونا دولت نیست نزدیکتر از 11 امتیاز در سه ماهه چهارم.

“ما می دانستیم که ما تا به حال دست ما کامل و من فکر می کردم مردم پا واقعا خوب” VanDerveer گفت.

تصویر بزرگ

دانشگاه استنفورد: کاردینال خواهد بود شماره 2 یا 3 دانه در Pac-12 مسابقات در انتظار نتیجه بازی بین No. 9 UCLA و یوتا.

Arizona State: خورشید شیاطین در حال حاضر پنجمین دانه در کنفرانس مسابقات پیچیده. آنها به احتمال زیاد انجام می شود به اندازه کافی در این فصل به طور منظم برای به دست آوردن یک در بزرگ انتخاب به مسابقات NCAA.

QB رویت

Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون با حضور در این بازی است. او خواهر کوچکتر آنا, بازی های برگزار شده سال گذشته به طور منظم فصل بازی برای استنفورد بود و چهار امتیاز و شش ریباند.

بعدی

دانشگاه استنفورد: باز Pac-12 بازی مسابقات در یک چهارم بازی جمعه در لاس وگاس.

Arizona State: چهره 12th-کشت کالیفرنیا در روز پنج شنبه در دور اول Pac-12 مسابقات است.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im