بلاروس ریاست جمهوری مبارز می گوید خواهرش شده است ‘ربوده شده’

مینسک — Veranika Tsapkala همسر سابق و نامزد بالقوه ریاست جمهوری Valer Tsapkala که تا به حال به فرار از کشور با فرزندان خود به دلایل ایمنی می گوید خواهرش ربوده شده توسط افراد ناشناس.

Tsapkala که باقی مانده در بلاروس برای کمک به کمپین انتخاباتی نامزد مخالفان Svyatlana Tsikhanouskaya گفت: در 30 جولای که افراد ناشناس با پوشیدن لباس غیر نظامی “ربوده شده” خواهر خود را در یک پارکینگ در مینسک در روز قبل از آن و در زمان او دور.

محل نگهداری او در حال حاضر ناشناخته است.

“به نظر من این به عنوان فشار سیاسی تحمیل شده بر من و بر ما انتخابات” Veranika Tsapkala گفت.

Tsapkala اضافه شده است که او تا به حال شده است احضار به اداره مبارزه با جرایم سازمان یافته “شهادت در برابر شوهر” را به عنوان او آن را توصیف کرد.

این سوال مربوط به یک پرونده جنایی اندازی در برابر Valer Tsapkala پس از یک تاجر Sedat Igdeci طرح دعوی در دادگاه در برابر سیاستمدار او را متهم به رشوه خواری و توهین.

با توجه به Tsapkala, خواهر او با این نسخهها کار برای Belgazprombank که رئیس سابق Viktar Babaryka دستگیر شد و به اتهام اختلاس پس از اعلام قصد خود را برای شرکت در اوت 9, انتخابات ریاست جمهوری.

Veranika Tsapkala همچنین گفت که در اوایل صبح ماشین متوقف شده توسط پلیس راهنمایی و رانندگی که سعی کردم به او را به ایستگاه پلیس برای بازجویی. اما آنها تا به حال به او اجازه رفتن به او گفت که او دعوت شده بود به کمیسیون مرکزی انتخابات به عنوان یک نماینده از Tsikhanouskaya.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت