بلاروس ساعت, خوش بینانه, پس از مذاکرات با همتای روسی بیش از قیمت نفت

بلاروس نخست وزیر Syarhey Rumas می گوید کاهش شدید قیمت نفت باز کرده است اتاق را برای مینسک برای رسیدن به توافق با مسکو بیش از منابع.

صحبت کردن پس از یک جلسه در تاریخ 11 مارس با همتای روسی میخائیل Mishustin, Rumas گفت که او راضی به این بحث و این که این مسئله حل خواهد شد در آینده نزدیک.

“در روزهای اخیر وضعیت [در صنعت نفت] تغییر کرده است و قیمت نفت کاهش یافته است. با توجه به این که بلاروس ارائه یک پیشنهاد جدید برای [روسی] شرکت های نفتی که از طرف روسیه پذیرفته شده و گفت: آن را به بحث و گفتگو با شرکت های نفتی در روزهای آینده” Rumas گفت: در تصویری خود را سخنگوی Alyaksandra Isayeva قرار داده شده بر روی Facebook account.

در این ویدئو Rumas پاسخ یک روزنامه نگار به سوالات.

بلاروس به شدت متکی به روسیه برای نفت ارزان و میلیاردها دلار سالانه یارانه برای سرپا نگه داشتن آن دوران شوروی اقتصاد شده است در تقابل با مسکو بیش از قیمت نفت برای سال.

مناقشه بر سر نفت روسیه تامین بخشی از گسترده تر سیاسی اختلاف بین دو کشور بر تشکیل یک اتحادیه با دولت است.

رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا است که قدرت را در بلاروس برای بیش از 25 سال مواجه شده است و در حال رشد فشار از مسکو در سال های اخیر به موافقت با ادغام عمیق تر تحت یک سال 1999 وحدت توافق که پیش بینی شده نزدیک سیاسی و اقتصادی و روابط نظامی اما متوقف کوتاه از تشکیل یک کشور واحد.

Rumas سفر به مسکو برای بحث در مورد این موضوع که دو روز پس از قیمت نفت سقوط زیر عربستان سعودی را به تصویب بزرگترین کاهش در قیمت نفت در دو دهه.

عربستان حرکت در 8 مارس پس از اوپک و متحدان آن موفق به رسیدن به یک توافق برای کاهش تولید نفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>