بلاروس مخالفت با مبارزات موضوع برنامه مشترک برای انتخابات ریاست جمهوری

مبارزات سه اپوزیسیون درگیر در بلاروس انتخابات ریاست جمهوری آینده باید با صدور یک بیانیه مشترک همکاری در بحث نظرسنجی.

مبارزات Svyatlana Tsikhanouskaya سابق Belgazprombank سر Viktar Babaryka و برجسته Valer Tsapkala در تاریخ 16 ژوئن اعلام کرد یک برنامه مشترک متشکل از پنج امتیاز.

این برنامه شامل اصرار بلاروس برای رای دادن در اوت 9, انتخابات, فراخوان برای آزادی همه “زندانیان سیاسی و اقتصادی” و محاکمه های جدید برای هر یک از آنها یک تعهد برای برگزاری “صادقانه تکرار انتخابات پس از 9 اوت” و تعهد به همکاری در یک برنامه برای مبارزه با تقلب در انتخابات و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری.

در 14 ژوئیه کمیسیون مرکزی انتخابات ثبت نام پنج نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری از جمله Tsikhanouskaya و رئیس جمهور کنونی Alyaksandr لوکاشنکا.

Babaryka بود که به عنوان یک رقیب بالقوه به لوکاشنکا بود را تکذیب کرد ثبت نام و پس از آن آمریکا به ظن پولشویی رشوه و فرار از پرداخت مالیات. او با رد این اتهامات می گوید آنها با انگیزه های سیاسی. دولت در زمان بیش از Belgazprombank در ژوئن 15.

سازمان عفو بین الملل اعلام کرده است Babaryka و پسرش ادوارد دستگیر شد و با پدرش در روز 18 ژوئن به زندانیان عقیدتی.

Tsapkala تلاش برای ثبت نام اینجا بود کشف و خنثی پس از انتخابات رد صلاحیت حداقل 38,000 از, امضا, او تا به حال ارائه شده در حمایت از نامزدی خود را.

پس از ثبت نام اعلام شد, یک موج اعتراضات اخیر در این کشور و صدها نفر از مردم بازداشت شده اند.

لوکاشنکا که حکومت این کشور از سال 1994 در حال حاضر در خدمت او پنجمین دوره ریاست جمهوری. بلاروس لغو محدودیت مدت ریاست جمهوری در سال 2004.

65 ساله رهبر بلاروس در 15 ژوئیه رد غربی انتقاد از دولت را انتشار خشونت آمیز تظاهرات و رد صلاحیت نامزدها.

“ما نمی خواهیم کسی به ما بگویید که چگونه زندگی می کنند,” او گفت: در طول یک جلسه در شهر شرقی Vitsebsk.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت