بلاروس هل جلوتر با مدنی-روز کارگر با وجود گسترش Coronavirus

هزاران نفر از بلاروس در روز های مدنی کار در دولت برسند حتی به عنوان رمان coronavirus گسترش در یک سرعت سریع در شوروی سابق جمهوری.

شهروندان مشغول به کار در گروه کشت درختان و تمیز پارک ها و خیابان ها در 25 آوریل به عنوان بخشی از یک رویداد سالانه است که قدمت آن به کمونیست دوره است.

رئیس جمهور بلاروس Alyaksander لوکاشنکا که بارها و بارها رد نگرانی ها در مورد خطرات ناشی از این ویروس در زمان دولت مقرر رویداد به عنوان دیگر مقامات وزارت امور خارجه ،

لوکاشنکا ادعا کرد انسان بی توجهی به محیط زیست بود و در بخشی به سرزنش برای گسترش ویروس و فعالیت های روز-مانند کاشت درختان — می تواند کمک به دفاع در برابر آن است.

“من یک بار گفت که (خدا) را دیدم که ما یک افتضاح نگرش نسبت به محیط زیست” و منجر به یک راه زندگی است که “برآورده نمی کنند کسانی که معیار است که باید برآورده شود. و او به ما در سر (با coronavirus),” خدمات مطبوعات ریاست جمهوری به نقل از لوکاشنکا عنوان کرد و گفت.

“ما در حال تلاش اگر نه حتی از این وضعیت و پس از آن حداقل برای محافظت از خود و عزیزان ما با این مراحل را,” او گفت:.

در یک پارک خارجه بلاروس در تلویزیون نشان داد بطری ضد عفونی کننده موجود برای کارگران چند از آنها هر چند عینک ماسک صورت به عنوان آنها را تمیز کردن.

بلاروس انتقاد شده است نه تحمیل اجتماعی-فاصله اقدامات و یا محدود کردن فعالیتهای عمومی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در تضاد کامل با دیگر کشورهای اروپایی اتخاذ کرده اند که سخت مستند اقدامات برای مهار این بیماری همه گیر بلاروس مرزهای باز باقی می ماند و کارخانه ها و مغازه ها و رستوران ها انجام کسب و کار به عنوان معمول در کشور و تماشاگران مجاز به شرکت در رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات ملی لیگ فوتبال.

سازمان بهداشت جهانی در آوریل 21 گفت: بلاروس به تعویق انداختن “همایش بزرگ” از جمله ورزشی, مذهبی و فرهنگی, حوادث و مکان در قرنطینه “تماس با ما از تأييد بیماران و مردم به طور بالقوه در معرض ویروس” آنها گفت: در یک بیانیه.

بلاروس دارای نزدیک به 10 ، 000 موارد گزارش شده از COVID-19 بیش از همسایه اوکراین است که حدود چهار برابر جمعیت. نزدیک به 70 نفر کشته شده اند در بلاروس از ویروس.

با گزارش RFE/RL بلاروس خدمات و AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>