Beekman به آزمایش گذاشته به عنوان ایالتی میشیگان به دنبال مربی جدید

لایحه Beekman شد Michigan State مدیر ورزشی در طول یک دوره آشفته در مدرسه تاریخ مصرف این کار دو سال پیش با تجربه حداقل در دو و میدانی.

در حال حاضر او یکی از مهم ترین وظایف برای هر یک ده بزرگ آگهی استخدام جدید مربی فوتبال.

“در دو سال ما فقط به حال یک مربیگری جستجو برای قایقرانی مربی” Beekman به خبرنگاران گفت: این هفته است. “من می خواهم به چالش بسیاری از شما به نام قایقرانی مربی.”

پارو زدن نمی خواهد قبل از هر چیز در ذهن بسیاری از ایالت میشیگان طرفداران در این روز آمده است. برای اولین بار در بیش از یک دهه اسپارتها نیاز به یک مربی فوتبال پس از علامت Dantonio اعلام بازنشستگی خود را روز سه شنبه. قرار می دهد که Beekman که در زمان بیش از در سال 2018 در پی لری Nassar رسوایی در نقطه.

میشیگان دولت قبلی مدیر ورزشی مارک Hollis بازنشسته در اوایل سال 2018 در میان ذرات از سوء استفاده جنسی رسوایی مربوط Nassar سابق ایالت میشیگان دکتر های ورزشی که هم کار را برای ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک. در زمان Hollis’ خروج ESPN گزارش داد اتهامات تجاوز جنسی و خشونت علیه زنان مربوط به ایالت میشیگان فوتبال و بازیکنان بسکتبال. گزارش مورد سوال چگونه ورزشی بخش انجام می شود که موارد است.

به این آشفتگی پا Beekman که به گفته مدیر اجرایی MSU انجمن فارغ التحصیلان و همچنین به عنوان یک معاون رئیس جمهور از مدرسه و دبیر هیئت مدیره خود را. او دارای تجربه در حال اجرا عمده ورزشی بخش.

Dantonio خروج که چند هفته پس از معمول کالج, فوتبال, استخدام های نجومی قرار می دهد Beekman برای آزمون اما این مربیگری تغییر نمی آمد کاملا خارج از هیچ جا. اسپارتها شد یکی از ده بهترین تیم از 2010-15 اما باید تلاش پس از آن. و Dantonio است 63. در برخی از نقطه تصدی خود بود به پایان رسید.

“شما به طور مداوم نوع اسکن افق و فکر آنچه شما می خواهم انجام دهید و قطعا در آخرین شماره هفته به گفتگو با علامت شروع به فکر می کنم در این مورد به عنوان یک امکان ما رو بدست بیشتر به علف های هرز” Beekman گفت. “من فکر می کنم این چیزی است که اگر شما در حال انجام کار خود را, شما همیشه در پشت ذهن خود را و شما همیشه برخی از عطر و طعم از یک لیست و یا مجموعه ای از ایده ها و یا حداقل مجموعه ای از معیارهای.”

پیتسبورگ مربی پت clarion u. athletics که قبلا دفاعی هماهنگ کننده در میشیگان دولت عنوان امکان بازگشت به اسپارتها. شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد سین سیناتی لوقا Fickell که به برخی از تقارن به استخدام پس از Dantonio خروج. Dantonio مانند Fickell شد دفاعی هماهنگ کننده در ایالت اوهایو و سر مربی در سینسیناتی قبل از مصرف بیش از اسپارتها.

“من فکر می کنم ایالتی میشیگان شده است موفق ترین زمانی که آن را در نگاه کسی که می داند خاک” Beekman گفت. “به این معنا نیست آن را به یک آلوم اما کسی که طعم که ما به عنوان یک نهاد.”

پنج سال پیش در ایالت میشیگان ممکن به نظر می رسید مانند یک سطح بالا ، اسپارتها برنده بزرگ ده عنوان در سال 2010 2013 و 2015. Dantonio حال تغییر درک از آنچه که ممکن بود برای این برنامه است.

اما در حال حاضر در ایالت میشیگان برخی از چهره های آشنا چالش است. میشیگان تا دوباره دست بالا را در آن دولت در رقابت با اسپارتها و ایالتی اوهایو است که به عنوان سخت به عنوان همیشه. پن استیت نیز در ایالت میشیگان را بدست آورد.

و خارج از زمینه نگرانی نیست دور شده اند. کورتیس بلکول سابق Michigan State football کارمند واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا خود اشتغال توافق نقض شد وقتی که او منظم بود در حالی که مدرسه خطاب تجاوز جنسی اتهامات علیه بازیکن در سال 2017. اخیر تشکیل پرونده در این مورد از بلکول وکیل پیشنهاد کرد که رسوب شهادت Dantonio ممکن است نشان داد NCAA نقض.

“به بهترین دانش ما به عنوان من درک می کنم اتهامات آنها آشکارا نادرست” Beekman گفت. “ما خوشحال خواهید بود برای دفاع از آن در دادگاه قانون.”

Beekman گفت: او می خواهم نظر Dantonio ورودی در مربیگری جستجو. در نهایت این آینده استخدام می تواند تعریف تصدی خود به عنوان آگهی.

“از یک طرف فکر می کنم یک نفر می تواند احساس مطلق وزن از زمین بر آنها را با یک تصمیم مهم بود” Beekman گفت. “از سوی دیگر من فکر می کنم شما را مجبور به انجام کار خود را و پیدا کردن بهترین فرد وجود دارد و یک فرایند است. ما مردم خوب و ما مشغول به کار شده است و ما آماده هستیم برای آن است.”

___

دنبال نوح Trister در https://twitter.com/noahtrister

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>