سهام از تخت حمام و فراتر از آن در حال حرکت به شدت بالاتر قبل از زنگ افتتاحیه روز شنبه پس از مدیران نورد از یک قایق از طرح به نوبه خود از تلاش های زنجیره ای در اطراف.

شش هفته پس از استفاده از خود شرکت ملال انگیز فصلنامه نتایج به عنوان انگیزه برای تغییر مدیر عامل جدید علامت Tritton گفت, تخت, حمام و فراتر از آن را صرف $1 میلیارد دلار در سال جاری reinvesting در فروشگاه ارتقاء تکنولوژی و کاهش بدهی و به اشتراک گذاری buybacks.

بخشی از این بودجه برای آن مانور خواهد آمد از $252 میلیون فروش آن PersonalizationMall.com کسب و کار اعلام کرد.

“قدرت مالی از کسب و کار ما اجازه می دهد تا ما را به این مهم گام های لازم برای بازگشت سرمایه به سهامداران و کاهش بدهی های ما در حالی که در همان زمان نیز سرمایه گذاری در مشتری ما” گفت: Tritton که آورده بود روی در ماه نوامبر به تغییر مسیر عملیات شرکت.

سهام افزایش یافت 5% قبل از باز کردن بل چهار شنبه.

اتحادیه New Jersey, شرکت انصراف خود را سالانه راهنمایی در ماه گذشته پس از نوسان دلار 38.6 میلیون دلار در سه ماهه سوم از دست دادن. سهام سقوط 8% در آن روز افتاده اند 32 درصد این سال است.

“عملکرد ما در سه ماهه سوم رضایتبخش بود و تأکید ضروری برای تغییر و تقویت احساس ما از اولویت ها و هدف” Tritton گفت: در آن زمان.

اما همان-فروش فروشگاه در رختخواب حمام و فراتر از آن مهم فشارسنج از یک خرده فروش در سلامت شده اند منفی ممکن است پس از 2017.

اعلام اواخر روز سه شنبه برای اولین بار عمده ابتکار تحت Tritton سابق رئیس کالا افسر در هدف شرکت که تحلیلگران صنعت بحث در مورد کمپین موفق به تقویت فروش در هدف Corp. Tritton نام است که معمولا ذکر شده است.

Bed Bath & Beyond, Inc. خواهد اختصاص 600 میلیون دلار در سهم repurchases سود سهام و کاهش بدهی با یک سنگین وزن نسبت به سهم repurchases.

یکی دیگر از $350 به 400 میلیون دلار است که مشخص شده برای سرمایه گذاری در فروشگاه های فناوری و زنجیره تامین زیرساخت ها است.

این شرکت همچنین jettisoning موجودی و Tritton می گوید: ساخت انتخاب عاقلانه در مورد آنچه که باقی می ماند در قفسه های فروشگاه.

“ما در حال بسته شدن در حال حاضر با حدود 15 درصد کمتر از موجودی” Tritton گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “بنابراین ما در حال فعالیت لاغر و بهتر از نظر ما فقط نیاز به دوره های صحیح از نظر ترکیبی از کالا و تمرکز ما.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im