خرس باز پیش نویس با در نظر گرفتن TE کول Kmet CB Jaylon جانسون

کول Kmet رشد در حومه شیکاگو تشویق برای Hall of Famer برایان Urlacher و ستاره سابق تنگ پایان گرگ اولسن. پدر او فرانک, بازی خرس’ تمرین تیم ملی در اوایل 1990s.

در حال حاضر Kmet می شود به کت و شلوار برای زادگاه خود تیم.

خرس خطاب به یکی از بزرگترین نقاط ضعف در مبارزه با جرم به تهیه پیش نویس نوتردام تنگ پایان با پلاک 43 کلی انتخاب شب جمعه قبل از اضافه کردن یوتا cornerback Jaylon جانسون در شماره 50.

“من فقط تا پمپ,” Kmet گفت.

خرس تنگ می رسد ترکیب برای فقط 395 متری در فصل گذشته و هیچ کدام تا به حال بیش از 91 سال تمام. آنها در حال حاضر 10 در فهرست خود را پس از مصرف مطمئن شوید که دست 6-پا-6 Kmet آغاز شده که 11 بازی به عنوان یک تازه وارد در فصل گذشته پس از از دست رفته در دو مورد اول به دلیل شکسته ترقوه و 43 عبور برای 515 متری و شش touchdowns.

Kmet رشد حدود 45 مایلی شمال غربی میدان سرباز در حومه دریاچه برينگتن مور و ستاره دار در فوتبال و بیس بال به صورت سنت بیاتور دبیرستان. جوراب سفید نشان داد علاقه به تهیه پیش نویس او را از مدرسه بالا است. او حتی کار را برای آنها در ballpark اما تصمیم گرفتند به بازی هر دو ورزش در نوتردام که در آن او در نهایت با تمرکز بر فوتبال است.

با خرس او را وادار به کار با یکی از این نسل را بیشتر انجام تنگ به پایان می رسد در جیمی گراهام. شیکاگو امضا جانباز امید پنج وقت Pro کاسه انتخاب کنید دوباره می توانید فرم ساخته شده است که او یک ستاره برای نیواورلئان و سیاتل قبل از گرفتن منتشر شده توسط Green Bay.

Kmet گفت: او مدل بازی خود را پس از غارت Gronkowski. در هر صورت خرس بانکی در مسائل بزرگتر.

Kmet بود در آرلینگتون ارتفاعات جایی که او به تازگی نقل مکان کرد تا با خانواده و دوست دختر زمانی که او تلفن کردم. آن را قطع و پس از انجام یک FaceTime تلاش قبل از مربی مت Nagy به او خبر.

“آره, من می دانم که آنها بوده ام به دنبال یک پایان مناسب در اتاق و مسائل” Kmet گفت. “و من می دانم که آنها فقط امضا جیمی و من فکر می کنم من کمی متفاوت نوع بازیکن از جیمی از نظر من بازی و چگونه من می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

جانسون پر از درجه اعتبار ساقط در ثانویه که در آن خرس به دنبال تکمیل Kyle فولر. اول-تیم تمام Pac-12 انتخاب دو فصل گذشته او تا به حال دو interceptions و یک تیم بالا 11 پاس breakups به عنوان یک تازه وارد در سال گذشته است.

شیکاگو آمد به شب با هفت انتخاب بیش از نهایی دو روز از پیش نویس. خرس باید یک پنجم طفیلی (163) به عنوان به خوبی به عنوان هر دو در ششم (196 200 نفر) و هفتم (226, 233).

خرس تا به حال به صبر کنید بعد خود را انتخاب کنید چرا که آنها اول طفیلی برای سال دوم در یک ردیف. آنها پرداخته و آنها را به اوکلند برای ستاره تصویب متهور خلیل ماک قبل از سال 2018 شود.

خرس مشغول بوده است در offseason پس از رفتن 8-8. آنها آمدند به سال با سوپر باول امید پس از پیروزی NFC شمال 12-4 تنها به دست برگشتی برای هشتمین بار در نه سال.

آنها به دست آورد سابق سوپر باول MVP Nick Foles از جکسون به رقابت با کارفرمایی Mitchell Trubisky پس از شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2017 تلاش خود را در فصل سوم.

خرس نیز بهینه سازی خود دفاع امضای سابق همه طرفدار تصویب متهور رابرت کوئین را فشار خارج مک.

حتی پس از آنها هنوز هم به پیش نویس با مقدار زیادی از کار را به انجام.

خرس بشدت نیاز بیشتر گالری با گیرنده آلن رابینسون و آسانسور یکی از لیگ بدترین جرائم. کمک در خط بود و یکی دیگر از اولویت پس از شیکاگو داد تا 45 کیسه و رتبه در نزدیکی پایین NFL در 3.7 متری در عجله تلاش.

حتی دفاع — یکی از NFL بهترین چند سال گذشته — دارای سوراخ است. خرس می تواند همچنین استفاده از یک ایمنی برای تکمیل ادی جکسون با Ha Ha کلینتون-Dix هر دو از بین رفته اند.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>