مبارزه با کروناویروس ایران سلامت کارگران شکایت از کمبود شدید

ایران سلامت کارگران در خط مقدم از این کشور در نبرد با کروناویروس که با توجه به آمار و ارقام رسمی ادعا کرده است زندگی 234 ایرانیان و آلوده بیش از 7000.

اما بسیاری از آنها فاقد محافظ می پوشند به آنها را امن نگه دارید در حالی که درمان بیماران آلوده.

این وضعیت گفت: به خصوص مبرم به مراقبت های بهداشتی کارگران در شمال استان گيلان, ایران در یک coronavirus فاصله که در آن حداقل پنج پزشکان و سه پرستاران به تازگی درگذشت از COVID-19 بیماری است.

قربانیان خود را شامل وحید Monsef یک دکتر که متخصص در طب اورژانس و استادیار در گیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران که در 9 مارس با توجه به ایران semiofficial خبرگزاری ایسنا. او تا به حال شده است برای کمک به درمان COVID-19 بيمار در زمان.

نرجس Khanalizadeh یکی از اولین پرستاران در ایران به سقوط قربانی به شیوع نیز از گیلان. 25 سال Khanalizadeh درگذشت در ماه فوریه پس از ابتلا به کروناویروس از بیماران او درمان شده بود در یک بیمارستان در شهر لاهيجان.

“ما در نیاز ناامید از N95 ماسک در حال حاضر و ما فرار کردن از آنها دیروز” سر از گیلان پرستاری, سازمان, محمد Delsuz گفت: اصلاح طلب شرق روزانه در مارس 9.

“[پرستاران] در حال حاضر با استفاده از ماسک های که ساخته شده اند در خانه و در حال امن نیست” Delsuz گفت:, و اضافه کرد که ماسک و دستکش در میان مبرم ترین نیازهای پرستاران و سایر کارکنان پزشکی در گیلان.

A nurse wears protective gear in a ward dedicated to coronavirus infections at a hospital in Tehran on March 8.


یک پرستار می پوشد دنده محافظ در یک بخش اختصاص داده شده به کروناویروس عفونت در یک بیمارستان در تهران در 8 مارس.

در 8 مارس پرستاران در یک بیمارستان در شهر Langaroud در گیلان در زمان به Instagram به هشدار می دهند که کمبود پوشیدن محافظ بود و قرار دادن آنها در معرض خطر آلودگی است.

وجود دارد همچنین گزارش سلامت کارگران تست مثبت برای coronavirus در دیگر استان های کشور از جمله در قم که در آن دو مورد اول از coronavirus گزارش شده در فوریه 19.

رئیس کرمان, محلی, صنعت و معدن, سازمان, مهدی Hosseininejad گفت: بیش از آخر هفته که 41 درصد از کسانی که مبتلا به کروناویروس در استان شد سلامت کارگران, RFE/RL رادیو فردا گزارش داد. او گفت: کمبود ماسک صورت ضد عفونی کننده و الکل و دستکش هم گسترش coronavirus در میان کارکنان بهداشتی.

صحبت در مارس 9, ملی, پرستاری, سازمان, محمد میرزا بیگی هشدار داد که سلامت کارگران — به خصوص پرستاران که نقش مهمی در مراقبت از coronavirus بیماران — در میان بیشتر در معرض خطر آلوده شدن.

“اگر یک پرستار است که کار به درمان بیماران و افرادی که نمی باید یک ماسک و دستکش و لباس حفاظتی بیمار می شود یا می میرد که سمت چپ است برای کمک به بیماران و خدمت به مردم است ؟” او اضافه کرد که برخی از مراکز بهداشتی و درمانی در کشور فاقد فولاد ماسک یکبار مصرف دستکش محافظ لباس و چهره سپر.

“پرستاران و مراقبت از سلامت کارکنان مراکز درمانی و مراقبت از بیماران در میان بسیاری از مشکلات” میرزا بیگی گفت: رسمی دولت خبرگزاری ایرنا. او افزود که کمبود پرستاران در کشور استان های شمالی شد “بسیار نگران کننده است.”

تحریم ها اضافه کردن به فشار

Coronavirus شیوع در ایران در میان فلج کننده اقتصادی آمریکا و تحریم های تجاری است که به گفته سازمان دیده بان حقوق بشر “که به شدت محدود توانایی نهادهای ایرانی به سرمایه گذاری انسانی-واردات از جمله داروهای حیاتی و تجهیزات پزشکی.”

بسیاری از لباس های حفاظتی از جمله ماسک و بسیاری از مواد ضد عفونی کننده تولید شده در داخل ایران. اما بسیاری از کمبود های گزارش شده پس از شیوع کروناویروس به این کشور در 31 استان و کشیده بیمارستان ها و پزشکی کارکنان به محدودیت های خود را.

میرزا بیگی پیشنهاد کرد که احتکار کرده بود کمک به شدید گونه های در تجهیزات حفاظتی. “این بسیار نگران کننده است که در این شرایط سخت برخی از آنها قرار دادن مردم در معرض خطر با احتکار این کالا” او گفت:, و اضافه کردن یک تماس به صورت سخت قضائیه اقدام علیه مجرمان.

او همچنین به نام ایرانیان اجازه می دهد تا لباس های حفاظتی از جمله ماسک برای اولین بار ارائه می شود به مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که به خطر انداختن جان خود برای نجات دیگران.

Iranian medical personnel wearing protective gear work at the quarantine ward of a hospital in Tehran on March 1.


ایران و پرسنل پزشکی با پوشیدن دنده محافظ کار در قرنطینه بيمارستان در تهران در تاریخ 1 مارس.

امداد رسانی بین المللی یکی از معدود سازمان های خیریه بین المللی است که دارای یک مجوز OFAC به کار در ایران گفت: در اواخر فوریه که کشور در مواجهه با کمبود اقلام محافظ برای کارکنان پزشکی و کیت کمک به تشخیص ویروس است.

“وجود دارد یک کمبود این منابع در کشور, که در آن سهام است که اغلب کم با توجه به شیب تند قیمت دارو و تجهیزات پزشکی — یک نتیجه از تحریم های ایالات متحده,” امداد بین المللی گفت: در مارس 29.

این سازمان گفت در مارس 2 که آن را تا به حال دریافت اولین محموله از محافظ پزشکی دنده برای سلامت کارگران مبارزه با کروناویروس در ایران. “این محموله شامل 5000 عینک و 24,000 ماسک — به اندازه کافی برای محافظت از 2,000 سلامت کارگران برای دو هفته بعد” کمک های بین المللی سازمان گفت: از طریق توییتر.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز با ارسال کمک به کمک به ایران در مبارزه با کروناویروس. که ایران نماینده Christoph Hamelman گفت: در مارس 2 که یک محموله هواپیما در حال فرود در ایران با تجهیزات حفاظتی برای 15,000 سلامت کارگران به تقویت ایران در پاسخ.

ایالات متحده آمریکا پیشنهاد کرده است برای کمک به مقامات ایرانی در پاسخ به شیوع بیماری است. اما که ارائه شده است را رد کرد و با مقامات ایرانی از جمله رئیس جمهور حسن روحانی که پیشنهاد هفته گذشته که آمریکا ارائه شد ریاکارانه.

ایتالیا و ایران دارای بالاترین میزان مرگ و عوارض از coronavirus خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

تعدادی از مقامات ایرانی از جمله معاون رئیس جمهور و معاون وزیر بهداشت باید قرارداد ویروس. چند تن از مقامات دیگر از جمله یک مشاور رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای فوت کرده اند از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>