بانک مرکزی کاهش نرخ بهره بانکی را 0.25 درصد به علت ویروس

لندن (AP) — بانک انگلستان قطع ts کلیدی نرخ بهره 0.5 % تا 0.25% در روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام اضطراری در پاسخ به شیوع COVID-19.

بانک مرکزی گفت: حرکت خواهد “کمک به حمایت از کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس در یک زمان دشوار است.”

آن گفت: این اثر جدید کروناویروس در اقتصاد بریتانیا قابل توجهی می تواند با فعالیت های به احتمال زیاد به “تضعیف مادی” در ماه های آینده.

این بانک در بیانیه ای گفت که نرخ برش بخشی از یک ” جامع و به موقع بسته از اقدامات برای کمک به انگلستان کسب و کار و خانواده ها پل در سراسر اقتصادی اختلال این است که به احتمال زیاد در ارتباط با COVID-19.”

“این اقدامات کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن شرکت در کسب و کار و افراد در مشاغل و کمک به جلوگیری از قطعی موقت از ایجاد طولانی مدت اقتصادی آسیب” را گفت.

بریتانیا تایید کرده 373 موارد COVID-19 و شش مرگ و میر.

دولت انگلیس است که با توجه به اعلام بیشتر اقدامات برای حمایت از اقتصاد در بودجه بعد شنبه.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak است و با توجه به اقدامات برای تحریک اقتصاد در حال حاضر وزن با سیاستهای بریتانیا در آینده روابط تجاری با اتحادیه اروپا است.

کسب و کار گروه ها خواست Sunak اجازه دهید به شرکت تسلیم پرداخت مالیات و به بازگشت وام اضطراری برای مبارزه شرکت. اتحادیه sough تضمین می کنند که خود اشتغالی و قرارداد کارگران را بیمار پرداخت اگر آنها را مجبور به ماندن در خانه.

این ویروس برخورد نزدیک تر به قلب دولت بریتانیا. در روز سه شنبه نادین Dorries یک کاربر وزیر در وزارت بهداشت گفت: او خود جدا از او به عنوان بهبود از ویروس.

تایمز لندن گزارش داد که Dorries اول نشان داد علائم روز جمعه بود و پس از مشغول به کار در مجلس شورای اسلامی برگزار شد جلسات با تشکیل و حضور بین المللی در روز دریافت با نخست وزیر بوریس جانسون.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>