پشت در محل کار بوریس جانسون خواستار صبر و شکیبایی بیش از انگلستان مستند

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون خواست خود را مستند-خسته ملت به بیمار جمعه, این استدلال که, کاهش, اقتصادی و اجتماعی محدودیت های بیش از حد به زودی خواهد ایجاد یک دوم سنبله مرگبار از coronavirus عفونت.

در اولین روز خود را پشت در محل کار در سه هفته پس از یک کشمکش COVID-19 که در سمت چپ او بیمار خطرناکی جانسون گفت: بریتانیا رسیده بود لحظه ای از “حداکثر خطر” در آن شیوع.

صحبت های خود را در خارج از 10 داونینگ سنت, اتاق کار, جانسون گفت: کشور برای رسیدن به “پایان فاز اول این درگیری” اما هشدار داد که پایان سریع به یک مستند با توجه به آخرین حداقل تا آوریل 7 در چشم بود.

“من حاضر به دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع بیماری و از دست دادن زندگی و قریب به اتفاق از (نظام سلامت) گفت:” جانسون.

55 ساله رهبر نازک تر به نظر می رسد اما بهتر است استراحت از زمانی که او در گذشته دیده می شد در اوایل این ماه.

یکشنبه, بریتانیا ثبت شده بود 20,732 مرگ و میر در میان افراد بستری با COVID-19 پنجم کشور در جهان به پیش افتادن از 20 ، 000 مرگ و میر. بیش از هزاران فکر به فوت در خانه های پرستاری در بیماری همه گیر.

با وجود تلفات Johnson دولت تحت فشار به مجموعه ای از یک طرح برای کاهش مستند است که به شدت محدود و کسب و کار و در زندگی روزانه از مارس 23.

بیش از 1.5 میلیون انگلیسی را برای اعمال مزایای رفاهی در ماه گذشته و اقتصادی دولت باراک اوباما اقتصاد می تواند کوچک 35 درصد در ماه ژوئن 1.

در نشانه ای از مستند خستگی حجم ترافیک جاده شروع به خزش و کسب و کار از جمله سایت های ساخت و ساز و صفحه اصلی-فروشگاه های عرضه را آغاز کرده اند برای بازگشایی پس از معرفی اجتماعی فاصله گرفته است.

به عنوان دیگر کشورهای اروپایی شروع به بازگشایی کسب و کار و مدارس جانسون گفت: او به انگلیسی’ بی حوصلگی به عقب بر گردیم به حالت عادی. اما او گفت: “ما به سادگی نمی تواند طلسم را در حال حاضر چگونه سریع و یا کند و یا حتی زمانی که این تغییرات خواهد بود ساخته شده است.”

جانسون نشان داد که هر شل شدن مستند اتفاق می افتد در مراحل به عنوان مقامات “شروع و به تدریج به اصلاح اقتصادی و اجتماعی محدودیت و یکی یکی به آتش کردن موتور از این قریب به اتفاق انگلستان اقتصاد است.”

جانسون صرف یک هفته در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در اوایل این ماه از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه. زمانی که او مرخص شد در مارس 13, او تشکر کارگران پزشکی در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود گفت: وضعیت او “می تواند رفته اند یا در راه است.”

در غیاب او Johnson محافظه کار دولت تلاش کرده است برای مقابله با انتقاد بیش از کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی و عدم تست برای ویروس. دولت وعده داده است به انجام 100,000 coronavirus آزمون در روز تا پایان مارس است اما هنوز برای رسیدن به حتی 30,000 یک روز.

مقابله ادعا می کند که دولت بوده است مرموز Johnson وعده داده شده تصمیم گیری در مورد پایان دادن به مستند ساخته شده باشد “با حداکثر ممکن شفافیت” و در مشاوره با کسب و کار منطقه ای مقامات و احزاب مخالف.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>