آذربایجان مرد می گوید پلیس به ضرب و شتم او را برای پنج ساعت پس از حمله خشونت آمیز

باکو — ساکن آذربایجان سرمایه است که وی از سوی مامورین و پلیس فرانسه در حالی که او در بازداشت و پس از یک محلی از اعراب برای حمله به اجرای coronavirus مقررات.

کریم Suleymanli خبرنگاران گفت: در باکو در تاریخ 9 ژوئن و پس از او از زندان آزاد شد که پلیس او را ضرب و شتم ساعت با وجود هشدارهای مکرر در مورد سلامت خود را.

“سی و ضرب و شتم مردم من برای پنج دقیقه. من نگه داشته و گفت که من تا به حال تا به حال عمل جراحی ریه های من التماس آنها را به پانچ من در ریه های من به دلیل عمل جراحی سایت ممکن است پارگی و من می میرند اما آنها من را نادیده گرفت. نگهداری آنها لگد زدن و مشت زدن, ” Suleymanli گفت.

Suleymanli وکیل Cavad Cavadov گفت: RFE/RL در 10 ژوئن که مشتری خود را به بازدید از یک بیمارستان به دست آمده و رسمی گزارش پزشکی بیان کرد او به شدت مورد ضرب و شتم.

Cavadov اضافه شده که سند متصل خواهد شد به یک پلیس-خشونت شکایت مشتری خود برنامه به فایل با دادستان کل ،

پلیس انکار

با این حال باکو شهرستان سخنگوی پلیس Elsad Haciyev رد Suleymanli را ادعا می کند.

“Suleymanli دریافت صورت جزئی آسیب در ایستگاه پلیس اما در حالی که سرپیچی از قانون زمانی که او در برابر خود بازداشت…ما کاملا انکار اتهامات” Haciyev گفت: در بیانیه ای در 9 ژوئن.

Suleymanli یکی از 11 ساکنان باکو Yeni Yasamal محله بودند که با خشونت بازداشت ده ها تن از پلیس در اوایل صبح در ژوئن 8.

وزارت کشور با صدور بیانیه ای که روز مدعی بودند که بازداشت شدگان به حال پرتاب زباله در افسران پلیس یک روز زودتر از آنها بازداشت یکی دیگر محلی برای “نقض محدودیت های اعمال شده برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.”

فعال حقوق بشر Baxtiyar Haciyev گفت: RFE/RL در ژوئن 8 که پلیس رفتار شد به عنوان مثال فاصله بین اجرای قانون و شهروندان عادی.

“آنچه ما امروز شاهد شبیه به یک انتقام عملیات یک مرحله توسط پلیس برای ارعاب شهروندان به شکستن آنها” Haciyev گفت. “همه حرکت توسط نهادهای دولتی باید انجام شود صرفا در چارچوب های حقوقی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de