باکو — رئیس جمهور آذربایجان الهام علی اف حاکم حزب آذربایجان جدید (YAP) به دست آورده 64 125 کرسی در یک اتاق با مجلس با توجه به نتایج اولیه از ضربه محکم و ناگهانی به طور کلی نظر سنجی.

کمیسیون مرکزی انتخابات (CEC) سر Mazahir Panahov اعلام نتایج قسمی در اوایل فوریه 10 پس از 87 درصد از حوزه انتخاباتی اعلام می گرداند.

صدای تند و تیز تا به حال 65 کرسی در خروجی مجلس ملی مجلس شورای اسلامی ،

اسمی نامزدهای مستقل بسیاری از آنها پشتیبانی YAP سیاست های آن زمان تقریبا تمام بقیه کرسی در فوریه 9 انتخابات است.

گزارش از بی نظمی شامل رای گیری های متعدد قطع فید های ویدئویی در مراکز رای گیری و مانع و یا سوء استفاده از ناظران مستقل.

CEC قرار دادن مشارکت مردم در 47.81 درصد نزدیک به هشت درصد کمتر از گذشته انتخابات پارلمانی است.

رای گیری شد و تحریم برخی از احزاب مخالف در اعتراض به محدودیت در دسترسی به رسانه ها و حق صلح و دوستی جمع آوری.

علی اف را YAP اعلام پیروزی در اوایل صبح ساعت 10 فوریه. بیانیه ای در این سایت گفت: “خروج نتایج نظرسنجی ما را فکر می کنم که جدید آذربایجان رو اکثریت آرا.”

پس از جمهوری آذربایجان اعلام استقلال از اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 آن انتخابات بارها و بارها تلقی شده است که در حال سقوط کوتاه از استانداردهای دموکراتیک توسط ناظران بین المللی.

علی اف که حکومت جمهوری آذربایجان پس از مدت کوتاهی قبل از مرگ پدرش از 17 سال پیش به نام انتخابات در ماه دسامبر نه ماه قبل از آن به طور رسمی به علت. صدای تند و تیز گفت: ترکیب مجلس نیاز به تغییر به منظور انجام علی اف را “اصلاحات” برنامه.

خروج نظرسنجی انجام شده توسط ایالات متحده بر اساس شرکت Arthur J. فینکلشتاین & همکاران پیشنهاد YAP برنده شده بود در مجموع 69 کرسی است.

تنها نامزد مخالفان انتظار می رود به آن را به مجلس بعدی است Erkin Gadirli جمهوری خواه جایگزین حرکت مدنی (واقعی) با توجه به خروج نظرسنجی.

ناظران از سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) خود را ارائه اولیه نتیجه گیری بعد در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im