استرالیا آسوشیتد پرس بسته شدن پس از 85 سال

کانبرا استرالیا (AP) — خبرگزاری ملی استرالیا آسوشیتد پرس گفت: آن بسته شد و پس از 85 سال سرزنش کاهش مشترکین و توزیع رایگان از محتوای اخبار در سیستم عامل های دیجیتال.

“غمگین ترین روز: AAP بسته پس از 85 سال از برتری در روزنامه نگاری. AAP خانواده خواهد بود بشدت از دست رفته” AAP Editor-in-Chief تونی Gillies گفت: در یک صدای جیر جیر.

AAP بیش از 170 روزنامه نگاران را متوقف خواهد کرد عملیات ژوئن 26. آن Pagemasters سرمقاله خدمات تولید خواهد شد و همچنین در پایان ماه اوت ،

“بی سابقه ای تاثیر سیستم عامل های دیجیتال است که مردم دیگر محتوا و توزیع آن به صورت رایگان است منجر به بیش از حد بسیاری از شرکت ها انتخاب دیگر استفاده از AAP حرفه ای خدمات” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما باید به نقطه ای که آن است که دیگر قابل دوام را ادامه دهد.”

AAP رئیس کمپبل رید گفت: این سازمان تا به حال شده است برای نسل “روزنامه نگاری اولین پاسخ.”

“این از دست دادن بزرگ است که حرفه ای و تحقیق اطلاعات ارائه شده توسط AAP است که جایگزین با سازمان ملل متحد تحقیق و اغلب اطلاعات نادرست که کهخود را به عنوان اخبار واقعی در سیستم عامل های دیجیتال,” رید اضافه شده است.

AAP داخلی در سراسر کشور پوشش خبری با دفاتر در هر ایالت و قلمرو تکمیل اتحاد با اصلی خبرگزاری های بین المللی از جمله آسوشیتد پرس.

AP مجوز و اخبار آن, متن و عکس خدمات به AAP برای توزیع مجدد به رسانه های استرالیا بازار و مشتریان آن است. AP نیز به استفاده از AAP متن و عکس.

AAP آغاز شده بود در سال 1935 توسط روزنامه ناشر کیت مرداک پدر News Corp. بنیانگذار روپرت مرداک.

AAP متعلق به استرالیا, اخبار سازمان های, اخبار Corp. استرالیا نه Entertainment Co., هفت رسانه های غرب استرالیا و جامعه رسانه ای.

این اگاهی که اکثر AAP کارکنان بود که شغل خود را در خطر آمد و در روز دوشنبه با یک نه روزنامه’ گزارش که اشاره به ضعیف ترین تبلیغات بازار پس از بحران مالی جهانی در سال 2008.

AAP ساخته شده است متوسط 929,000 دلار استرالیا ($608,000) سود در سال گذشته در AU$65,674,000 ($43 میلیون دلار) درآمد.

AAP مدیریت را شکست و خبر از بسته شدن به کارکنان در روز سه شنبه بعد از ظهر.

AAP ملبورن خبرنگار Benita Kolovos به عنوان “دلگرم کننده” نزد #saveAAP روند در توییتر در روز سه شنبه بعد از ظهر.

“من با زنان و مردان و امیدوارم که من ادامه خواهد داد تا قادر به” Kolovos توییتی. “روزنامه نگاری بی طرفانه حیاتی برای دموکراسی ما. بدون آن مکان خواهد بود بدتر است.”

او ملبورن همکار کارن Sweeney اشاره کرد که AAP بالا 10 داستان ورزشی در روز دوشنبه منتشر شد 1,595 بار و بالای 10 اخبار منتشر شد 2,514 بار.

“که 4109 فضاهای خالی در وب سایت ها و روزنامه های مرده هوایی در رادیو است که نیاز به پر شود بدون ما” Sweeney توییتی.

AAP بریزبن خبرنگار کریستین Flatley توصیف محل کار خود را از سال 2006 به عنوان “دست پایین بهترین اخبار سازمان کار کرده است.”

رسانه های استرالیا سازمان تحت نصب فشار مالی جهانی دیجیتال غول Google و Facebook در نظر گرفتن رشد تکه از درآمد حاصل از تبلیغات.

رسانه ها سرگرمی و هنر داد که روزنامه نگاران اتحادیه توصیف تصمیم به تعطیل AAP به عنوان یک “ناخالص رها از مسئولیت توسط سهامداران — استرالیا عمده رسانه ها.”

“باقلا-شمارنده در بالای رسانه ها سازمان ها ممکن است فکر می کنم آنها می توانند سرباز بدون AAP اما واقعیت این است که آن را ترک خواهد کرد یک سوراخ بزرگ در خبری” اتحادیه فدرال جمهور مارکوس استروم در بیانیه ای گفت.

“پر کردن حفره های آن سقوط خواهد کرد در حال حاضر به سبب شیوع اتاق خبر نگاران. و یا پوشش را به سادگی متوقف رخ می دهد,” او اضافه شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت