وکیل: گرجستان به دنبال قانون لغو دادگاه انتخابات

آتلانتا (AP) — یک وکیل در دادگاه گفت جمعه که گرجستان را بالا انتخابات رسمی به دنبال قانون زمانی که او لغو ممکن است انتخابات را به دادگاه عالی ایالت اجازه می دهد تا فرماندار به تعیین جایگزینی برای نشستن عدالت که نمی خواهد ترک تا نوامبر است.

جان بارو سابق دموکرات کنگره از آتن و سابق جمهوری خواه مجلس دولت بث Beskin از آتلانتا هستند و هر دو تحت پیگرد دولت براد Raffensperger پس از آنها محروم بودند فرصتی برای اجرا برای صندلی در گرجستان بالاترین دادگاه.

عدالت کیت بلک ول شش سال در گرجستان دیوان عالی کشور به پایان می رسد دسامبر. 31 معنی او بود با توجه به دنبال انتخاب مجدد در این سال است. به جای دادگاه اعلام کرد در ماه گذشته که بلکول برنامه ای برای استعفا و این که جایگزین او خواهد شد به کالیفرنیا ، برایان کمپ.

بلکول گفت: در استعفا نامه به کمپ که او نمی خواهد از روی نیمکت تا نوامبر. 18, شش ماه پس از انتخابات حزبی برای صندلی خود را برنامه ریزی شده بود در مه برگزار می شود.

هر دو Beskin و بارو می گویند Raffensperger به طور غیر قانونی لغو مارس 19 انتخابات. آنها درخواست یک قاضی به سفارش او را به مسابقه برگشت در تقویم و اجازه می دهد تا داوطلبان واجد شرایط.

گرجستان قانون اساسی اجازه می دهد تا فرماندار به انتصاب قضات برای پر کردن جای خالی در دادگاه های ایالتی. هر دو دعاوی استدلال کمپ نمی تواند تعیین کند که هر کسی به بلکول صندلی تا قاضی را ترک کرده است و این که دولت نمی تواند انصراف از انتخابات به اطلاع فرماندار را ملاقات های آینده.

دولت پاسخ داد: در دادگاه صبح روز جمعه در یک جلسه قبل از Fulton County Superior Court Judge امیلی ریچاردسون.

اهل ویلارد دولت وکیل به نمایندگی از Raffensperger گفت که تحت گرجستان یک صندلی خالی در نظر گرفته و انتصاب روند می تواند یک بار استعفای پذیرفته شده است توسط فرماندار.

“هنگامی که استعفای پذیرفته شده است که ساز و کاری برای تعیین آغاز می شود” ویلارد گفت.

ویلارد استدلال کرد که چنین انتصاب فرایند اجازه می دهد تا برای انتقال صاف از دولت است.

وکلای نمایندگی Beskin و بارو قرار دادند و در برابر آن استدلال کرد و گفت که جای خالی نیست ایجاد شده تا زمانی که یک فرد در واقع برگ صندلی.

ریچاردسون که خواسته اشاره کرد و به پرسش از هر دو طرف در طول رسیدگی جمعه گفت که او برنامه ریزی شده به حکم را در روز دوشنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>