MADILL Okla. (AP) — آب و هوایی شدید در حال حرکت بود از طریق, می سی سی پی در اوایل روز شنبه پس از آشکار گردباد پاره از طریق بخش هایی از اوکلاهما و تگزاس و لوئیزیانا که در آن پنج مرگ و میر شامل یک تریلر کارگر کارخانه که پیدا شد یک چهارم مایل از محل کار خود را.

کارگر کشته شد در جنوب ایالت اوکلاهما را Marshall County, که در آن طوفان Madill در نزدیکی رودخانه سرخ در حدود 4:30 p. m. روز شنبه باعث آسیب گسترده به شهر از جمله آن محله مسکونی گفت: دانی Raley این شهر مدیر اورژانس.

بدن فرد مورد یافت شد یک چهارم از یک مایل (0.4 کیلومتر) از J&I, ساخت یک تریلر کارخانه در خارج از شهر که در آن یک مشکوک چرخان آمار فقط به عنوان نیروی کار ترک برای روز باعث آسیب های شدید, Marshall County Emergency مدیریت مدیر رابرت Chaney گفت. Chaney گفت که او تا به حال هیچ اطلاعات دیگری در فرد است.

حداقل سه نفر کشته شدند که آشکار گردباد لمس پایین در جنوب شرقی تگزاس حدود 6 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی اونالاسکا حدود 75 مایل (120 کیلومتر) شمال هوستون, این, Polk County سیستم مدیریت اورژانس در بیانیه ای گفت. طوفان rumbled شرق از طریق هفت اوکس و باعث آسیب شدید به خانه ها و سازه های دیگر گفت: کری میلر سخنگوی Polk County قاضی سیدنی مورفی.

هیچ اطلاعات فوری در مورد چگونه قربانیان کشته شدند.

یک زن کشته شد بر روی یک پل در Woodworth لوئیزیانا 15 مایل (24 کیلومتر) در جنوب اسکندریه با توجه به آب و هوایی شدید به Rapides محله کلانتر, گفت KALB-تلویزیون.

کلانتر را ارائه نمی دهد جزئیات در مورد چگونه او درگذشت.

اسکندریه پردیس دانشگاه ایالتی لوئیزیانا نیز شاهد برخی آسیب از طوفان است. دانشگاه پرسیدم همه دانشجويان ساکن امن است. وجود دارد که آسیب به دویت دام ساختمان و یک camper بدبختانه.” پردیس نیز در سمت چپ و بدون قدرت.

شیپور لجر گزارش داد که طوفان در حال حرکت بودند از طریق می سی سی پی, اوایل روز شنبه, آوردن خطر گردباد, جاری شدن سیل و وزش موج.

طوفان عبور به غرب می سی سی پی, قبل از نیمه شب چهارشنبه و رادار نشان داد گردباد لجر گفت. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب در می سی سی پی در اوایل پنج شنبه.

یک سرویس ملی آب و هوا تیم خواهد بود اعزام به بررسی آسیب ها و برای تایید اینکه آیا طوفان شد تورنادو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im