آسیا امروز: نخستوزیر هند هشدار در برابر خوشنودی در مقابل ویروس

بانکوک (AP) — نارندرا نخست وزیر هند است و هشدار داد این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم در برابر هر گونه خوشنودی در مبارزه با کروناویروس.

در یکشنبه, رادیو, نشان می دهد بحث, مودی گفت که مردم را مجبور به تغییر عادات خود را با چسبیدن به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و نه تف کردن در عمومی.

“باید وجود داشته باشد هیچ سهل انگاری در هر سطح محلی با توجه به اعتماد بیش از حد” او گفت:. “ما باید بسیار مراقب باشید در این مورد برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.”

او همچنین گفت که یک سیستم سنتی هند و طب آیورودا شناخته شده به عنوان است که به شدت توصیه می کند تمرینات یوگا و نوشیدن آب گرم می تواند بسیار مفید در ساختمان ایمنی.

مودی قرار داده و هند تحت سخت مستند در 25 مارس. محدودیت های که اجرا تا زمانی که ممکن است 3 شده اند تا حدودی کاسته اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی و تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه در مناطق روستایی برای کمک به میلیون ها فقیر روزانه دستمزد حقوق بگیران.

هند تایید کرده است 25,671 موارد coronavirus از جمله 824 مرگ و میر.

— چین می بیند و هیچ مرگ و میری دوباره: چین روز یکشنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس برای 11th مستقیم بعد. آن را نیز تایید کرد 11 بیشتر موارد افزایش آن در مجموع به 82,827. پنج مورد از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ یک شمال شرقی منطقه مرزی با روسیه است که دیده می شود افزایش عفونت. یکی دیگر در استان گوانگدونگ تولید و فناوری منطقه هم مرز هنگ کنگ در جنوب. پنج نفر دیگر وارد شد و از خارج از کشور. چین شناسایی کرده 1,634 وارداتی موارد در همه.

— 931 موارد جدید در سنگاپور: سنگاپور گزارش داد 931 موارد جدید به منظور بالا بردن مجموع آن به 13,624. بسیاری از عفونت های جدید در حال از کارگران خارجی’ خوابگاه که قفل شده اند را به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

— هنگ کنگ کمک می کند تا رشته شهروندان: در هنگ کنگ است که در تلاش برای کمک به بیش از 5 ، 000 ساکنان خانه بازگشت از هند و پاکستان پس از این کشورها ممنوع اعلام کرد تمام پروازهای بین المللی برای مبارزه با کروناویروس. هنگ کنگ مهاجرت گروه رسیده است حدود 3200 ساکنان در هند و 2000 در پاکستان پراکنده در اطراف هر دو کشور با توجه دولت به انتشار اخبار. دولت قصد دارد به پرواز بازگشت ساکنان در مرحله شروع با چارتر پرواز از دهلی نو و اسلام آباد برای کسانی که در داخل و اطراف این دو شهر و همچنین بیمار زن باردار کودکان و سالمندان است. مسافران را مجبور به پرداخت هزینه برای پرواز خود را.

— بنگلادش می گذرد 5,000 موارد: بنگلادش گزارش 418 موارد جدیدی از کروناویروس در یکشنبه, بالا بردن آن را تایید کرد و در مجموع به 5,416 از جمله 145 مرگ و میر. جنوب کشور آسیایی از 160 میلیون نفر است تنها 25 امکانات برای تست موارد مشکوک به معنی واقعی تعدادی از عفونت ها می تواند بسیار بالاتر است. کارشناسان بهداشت می گویند این وضعیت ممکن است اوج تا پایان مارس با افزایش نگرانی ها در این کشور است که شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

— کره جنوبی 10 نفر: کره جنوبی روز یکشنبه تایید کرد 10 بیشتر موارد از coronavirus طی 24 ساعت ادامه از کاهش caseload در کشور است. این عفونت های اضافی مناسبت نهمین روز متوالی است که کره جنوبی را روزانه افزایش زیر 20. دولتی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: caseload بود در 10,728 از جمله 242 مرگ و میر.

— سریلانکا می پرسد کویت به گسترش کارگران اقامت: سریلانکا خواسته است که تهران به اجازه می دهد هزاران نفر از overstaying کارگران در کشور باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 30 به دلیل سریلانکا است که در زیر 24 ساعته coronavirus مقررات منع رفت و آمد. کویت اعطا کرده است عفو از مارس 1-30 به همه مستند نشده خارجی به ترک در کویت هزینه بدون پرداخت جریمه. بیش از 15000 سریلانکا در حال حاضر overstaying در کویت. آنها داده شده بود تا روز شنبه به ترک. سریلانکا در فرودگاه بین المللی بسته شده است پس از ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر. جزیره اقیانوس هند کشور تایید کرده 460 موارد از جمله هفت مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im