آسیا امروز: چین گزارش 11 ویروس جدید موارد مرگ و میر

بانکوک (AP) — چین روز یکشنبه تایید کرد 11 بیشتر موارد از coronavirus و هیچ مرگ و میر برای 11 روز در یک ردیف.

آن را به ارمغان می آورد رسمی آن تعداد به 82,827 افراد آلوده.

پنج مورد از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ یک شمال شرقی منطقه مرزی با روسیه است که دیده می شود افزایش عفونت. یکی دیگر در استان گوانگدونگ تولید و فناوری منطقه هم مرز هنگ کنگ در جنوب.

پنج نفر دیگر وارد شد و از خارج از کشور. چین شناسایی کرده 1,634 وارداتی موارد در همه.

چین گفت: همچنین 1000 نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus اما نه هر گونه علائم. آنها تحت آزمایشات پزشکی اما شامل نمی شود در این مورد تایید شده تعداد.

— هنگ کنگ کمک به رشته شهروندان: در هنگ کنگ است که در تلاش برای کمک به بیش از 5 ، 000 ساکنان خانه بازگشت از هند و پاکستان پس از این کشورها ممنوع اعلام کرد تمام پروازهای بین المللی برای مبارزه با COVID-19. هنگ کنگ مهاجرت گروه رسیده است حدود 3200 ساکنان در هند و 2000 در پاکستان پراکنده در اطراف هر دو کشور با توجه دولت به انتشار اخبار. این وضعیت در هند پیچیده است سخت محدودیت در سفرهای داخلی با تصویب مورد نیاز برای هر سفر. در هنگ کنگ پایان این شهرستان دارای ظرفیت محدود برای تست قرنطینه و درمان مردم است. دولت قصد دارد به پرواز بازگشت ساکنان در مرحله شروع با چارتر پرواز از دهلی نو و اسلام آباد برای کسانی که در داخل و اطراف این دو شهر و همچنین بیمار زن باردار کودکان و سالمندان است. مسافران را مجبور به پرداخت هزینه برای پرواز خود را.

— سریلانکا می پرسد کویت به گسترش کارگران اقامت: سریلانکا درخواست کویت به اجازه می دهد هزاران نفر از overstaying کارگران در کشور باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 30 چرا که اقیانوس هند کشور جزیره ای است که تحت یک 24 ساعت coronavirus مقررات منع رفت و آمد. کویت اعطا کرده است عفو از مارس 1-30 به همه مستند نشده خارجی به ترک در کویت هزینه بدون پرداخت جریمه. سریلانکا داده شد تا این شنبه به ترک کویت. بیش از 15000 سریلانکا در حال حاضر overstaying در کویت. پس از ماه گذشته در سری لانکا است به طور نامحدود بسته شد و فرودگاه بین المللی با توجه به همه گیر. تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 460 در حالی که هفت نفر از این بیماری است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im