به عنوان ویروس بس در نیویورک بیشتر بیمارستان ها به دنبال

نیویورک (AP) — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو است که به دنبال 4,000 تر موقت بیمارستان تخت در سراسر شهر نیویورک و دستور داد مدارس بسته ایالت برای دو هفته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب رهبران در نیویورک در حال برخورد دوباره بیش از عمق دولت coronavirus بحران است. در همین حال شیوع است که مصرف آن عوارض در دولت کارمندان دولت.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

نیروبخش برای بدتر

کومو به دنبال برای اضافه کردن یکی دیگر از 4000 موقت بیمارستان تخت در سراسر شهر نیویورک و دستور داد مدارس بسته ایالت برای بیش از دو هفته در روز جمعه هشدار از روز سخت پیش رو در شیوع کروناویروس.

“این است که رفتن به ماه و هفته و هفته” کومو گفت: اعضای گارد ملی کار در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون. “این است برای رفتن به یک روز طولانی و آن را برای رفتن به یک روز سخت و آن را برای رفتن به یک روز و آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز.”

جدید موقت بیمارستان در Javits Center بخشی از دولت با این طرح به سرعت به بیمارستان ظرفیت تا از 53,000 تخت به 140,000 تخت. مطلب موقت بیمارستان در حال برنامه ریزی در حومه شهر و در یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که با توجه به وارد دوشنبه در شهر نیویورک یک کانون جهانی از شیوع بیماری است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 6000 بستری COVID-19 بيمار در نیویورک با تقریبا 1600 در بخش مراقبت های ویژه. دولت وارد یک ملت بالا از 519 کشته و بیش از 44,000 موارد تایید شده.

ترس از هنوز هم در حال سقوط کوتاه از تخت بیمارستان اگر شیوع قله به شدت در آوریل کومو است که به دنبال مجوز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اضافه کردن 4,000 تخت در میان برانکس بروکلین و کوئینز و استاتن آیلند. بيمارستان خواهد بود ساخته شده در یک اسب مسیر پیچیده, کالج شهر یک مرکز نمایشگاه و یک کشتی کروز ترمینال.

“به دنبال دور و گسترده بسیار خلاق و تهاجمی پیدا کردن تمام فضایی که ما احتمالا می تواند پیدا کردن” کومو گفت.

فرماندار همچنین دستور داد مدارس در ایالت نیویورک بسته باقی می ماند برای دو هفته دیگر تا 15 آوریل است. کومو دو هفته پیش دستور داده بود مدارس طریق بسته های 1 آوریل به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای کاهش سرعت انتقال از وقوع.

نیویورک شهرستان, مدارس تعطیل هستند از طریق آوریل 20, هر چند مقامات می گویند این شهر بسته می تواند آخرین بقیه سال تحصیلی.

“من نمی توانم این شادی اما من فکر می کنم که هنگامی که شما نگاه کنید که در آن ما هستند و هنگامی که شما نگاه کنید در تعدادی از موارد هنوز هم در حال افزایش آن را تنها حس می کند برای حفظ مدارس بسته گفت:” کومو که اضافه شده او را ارزیابی مجدد تعطیلی نزدیک به 15 آوریل است.

کومو گفت که او ترجیح بسته شدن مدارس برای مدت دو هفته در یک زمان در حال حاضر تا حدودی بیش از نگرانی است که اعلام یک دیگر بسته می تواند آن را سخت تر برای بازگشایی مدارس اگر جزر و مد تغییر میکند.

نیویورک گارد ملی کمک کرده است و ارائه پشتیبانی لجستیکی در Javits Center در حالی که همچنین کمک به بسته بندی مواد غذایی و توزیع و حمایت از اجرای قانون محلی در شهر نیویورک هاب حمل و نقل.

“شما زندگی می کنند یک لحظه در تاریخ است. این است برای رفتن به یک لحظه آنها در مورد نوشتن و صحبت در مورد نسل” او گفت: از اعضای گارد. “بنابراین من می گویم دوستان من است که ما رفتن به خارج وجود دارد و ما امروز ضربه coronavirus را.”

___ تهمت و شک و تردید عمق بحران

شهر نیویورک دموکراتیک شهردار, بیل د Blasio, درهم با مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره جمعه بعد از جمهوری خواه رئیس جمهور با ابراز شک و تردید در مورد عمق بحران در این شهرستان بیمارستان و سیستم آن نیاز فوری برای بیشتر دستگاه تنفس.

“زمانی که رئیس جمهور می گوید دولت از نیویورک نیازی 30,000 هواکش با تمام احترام به او نه به دنبال حقایق این فصل رشد این بحران” د Blasio گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: فاکس Sean Hannity, “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

شهردار گفت که او خدا را شکر که دولت فدرال ارسال شده است هواکش به نیویورک است.

کومو جمعه تصریح کرد که نیاز به هواکش می تواند به عنوان بالا به عنوان 30,000.

“من نمی باید یک توپ کریستال,” کومو گفت. “هر کس حق نظر خود را. اما من عمل نمی در اینجا در نظر است. من کار بر روی حقایق و داده ها و اعداد و بینی.” ___

غیرضروری ساخت و ساز متوقف شد

کارگران ساختمانی معاف بودند از کومو را در هفته گذشته نیاز به کارکنان در اکثر کسب و کار در خانه بمانند اما این پایان. د Blasio روز جمعه گفت که او و کومو توافق همه غیرضروری ساخت و ساز متوقف خواهد شد برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“بنابراین لوکس آپارتمانهای نمی شود ساخته شده است تا از این است که بیش از شما می دانید, ساختمان های اداری قرار نیست ساخته شود به طوری که کار را برای پایان دادن به بلافاصله” د Blasio گفت: در ایستگاه های رادیویی WNYC. “ما نیاز به حفاظت از مردم است.”

تحت دستورالعمل صادر جمعه نیویورک دولت در توسعه اقتصادی, آژانس, تمام ساخت و ساز باید تعطیل به جز اضطراری ساخت و ساز و پروژه های ضروری از قبیل جاده ها, پل ها, حمل و نقل امکانات آب و برق و بیمارستان ها. ___

خدمتگزاران مردم قطع توسط ویروس

Coronavirus شیوع مصرف عوارض آن در شهر نیویورک کارمندان دولت.

دو نفر که کمک نگه داشتن نیویورک در حال حرکت در طول بحران, اتوبوس, اپراتور الیور کورش 61 و هادی قطار پیتر Petrassi, 49 کشته شدند, توسط ویروس پنج شنبه با توجه به اتحادیه خود را.

حمل و نقل اتحادیه کارگران محلی 100 جمهور تونی Utano به نام مرگ دو نفر در یک روز “وحشتناک و فوق العاده غمگین از دست دادن.”

او به نام حمل و نقل کارگران “قهرمانان واقعی” برای ادامه کار در طول همه گیر و او خواستار حمل و نقل متروپولیتن ارائه حمل و نقل کارگران با ماسک محافظ.

“تعهد و وظیفه به این معنا نیست استفاده از حمل و نقل کارگران به عنوان گوشت دم توپ,” Utano گفت.

پنجاه سال نامه حامل Rakkhon کیم درگذشت جمعه از COVID-19-مربوط به عوارض, با توجه به انجمن ملی نامه حامل. کیم تا به حال پست تحویل داده برای 23 سال است. او در برانکس زندگی می کردند و در Northvale, New Jersey, با توجه به این اتحادیه است.

اداره پلیس نیویورک اعلام کرد برای اولین بار coronavirus مرگ در روز پنج شنبه. دنیس Dickson, گروه, سرایدار, فوت از عوارض این بیماری کمیسر پلیس درموت شیا گفت.

دیکسن کار برای این گروه از سال 2006 و صرف 17 روز تمیز کردن مقر پلیس پس از Superstorm سندی در سال 2012.

این گروه حتی به آن شده است که وظیفه کمک به پلیس نیویورک, اجتماعی, فاصله, قوانین, همچنین در ادامه به دیدن سنبله در غیبت. در روز پنج شنبه 3,674 افسران به نام بیمار, حسابداری برای حدود 10 درصد از نیروی. به عنوان روز پنج 351 NYPD پرسنل تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مجلس برایان میلر که نشان دهنده چندین ایالت شهرستانهای آزمایش مثبت برای coronavirus مجمع رهبر اقلیت ویلیام بارکلی در روز جمعه گفت. خواه دولت چهارم شناخته شده مجلس به آزمایش مثبت است که در بیمارستان بستری است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مارینا وینو کمک از آلبانی, n. y.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de